Vieglais auto nokļūst kravas mašīnas aklajā zonā, tiek aizķerts un izstumts priekšā video autoram, kurš izvairās pēdējā brīdī.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Vieglais auto nokļūst kravas mašīnas aklajā zonā, tiek aizķerts un izstumts priekšā video autoram, kurš izvairās pēdējā brīdī.

es teiktu abi vainīgi, smagais par to ka nepamanīja vieglo, bet vieglais vainīgs par to ka apsteidza pa labo pusi un palika aklajā zonā, Pašsaglabāšanās instinkta nav vispār.
Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk
Fiziski aktīvos un tālākos pārgājienos katram gramam mugursomā ir nozīme. Standarta lietas, kā labi apavi, jaka un ūdens pudele, ir skaidras ikvienam, taču ir specifisks, kompakts aprīkojums (ultralight un viedie risinājumi), kas reāli izglābj situāciju, kad jāmēro lieli attālumi fiziski smagos vai bīstamos apstākļos. Lasīt vairāk
Ievērības cienīgs ķēriens Valsts robežsardzei. Augšdaugavas novadā vakar diennakts laikā izdevies aizturēt piecas personas, kuras nodrošināja nelegāli robežu šķērsojušo cilvēku pārvadāšanu. Tik daudz pārvadātāju parasti izdodas notvert nedēļas laikā. Lasīt vairāk
“Ne tikai mums, bet visā nozarē tjoprojām rūkst kvalificētu elektriķu, servisa pieņēmēju un arī mehāniķu, atzīst Mārtiņš Logins, Autoeksperts servisa vadītājs.To pieprasa arī uzņēmuma jaunā filiāle pie lidostas Rīga. Lasīt vairāk
"Dāvana" pati vainīga! Labi kad kāds nepiebeidza pavisam.
Fordam bij visas "tiesības".Īpaši, ņemot vērā tur pakarinātās tās 2gab nekam nevajadzīgās Zīmes un betona apmali.Savu veiksmi vienmēr vajag izmēģināt pie katras mazākās iespējas.
Pagrieziena signāls jāieslēdz savlaicīgi, nevis vienlaikus ar manevra sākšanu. Un smagā vadītājam vienmēr pirms manevra jāskatās spogulī. Ja grib pārkārtoties pa labi, tad savlaicīgi jāskatās, lai būtu pilnīgi skaidrība, vai kāds nav ielīdis aklajā zonā. Nevar vainot vieglā vadītāju, kurš mierīgi brauc savā joslā, ja pēkšņi uzgriez viņam virsū. Vai tad tu to nezini? Vai tikai izliecies, ka nezini?
Te mēs nonākam pie sava "klupšanas akmens", kad kāds jau padomju savienībā izmeta sadaļu "Brīdinājuma signāli" no CSN! Nav normas nav pārkāpuma! Tev ir apsolūta taisnība!!!
Bet ir vēl kāda Taisnība. Tā ir auto maģistrāle un pa labo pusi šeit adzīt, speciāli lietoju šo terminu, aizliegts! Es nezinu kam jānotiek, lai pilsoņi arī Latvijā to saprastu. Krievija vispār ir. īpašs gadījums. Uz Maskavas MKADa krievi iemanās sarīkot dragreisu un brauc spēlējot saucamo dambreti (sašecņiki) ar ātrumu stipri pāri 100 km/h.
Tā ka vieglajam nepaveicās, visiem Krievijā ir video teģistratori un policijā to izmanto.
Protams ka smagais varēja un vajadzēja nepieļaut šādu avāriju, bet smagais arī aizkavējās rindā kad brīva bija labā josla.
ok
Vienīgais, neesmu pārliecināts, vai tas vieglais centās apsteigt vai vienkārši savā nodabā brauca pa malējo joslu, uzskatot to par drošāko, jo nepieredzējis vai nepārliecināts braucējs.
Neatkarīgi no pietedzes, būtu jābūt kaut kādam "savam" ētikas vai drošības vai morāles kodeksam,sauc to kā gribi.Vismaz kādas dažas Lietas,ko nedarīt principā.Ja tādu nav (un krievijā vismaz pusei braucēju to tiešām nav)- tas personību raksturojošais apzīmējums ir tikai viens.Tas Pats, jo trāpīgāks vēl līdz šim nav izdomāts.
Arī savā nodabā tā braucot var reāli iestāties Nāves sods! To tā būtu jāmāca mūsu auto skolās, jo Vācijā to neatļaujas darīt!
Pie mums uz A7,posmā no" pudeles kakla"līdz Baložu pagriezienam,arī sāk pa labo pusi apsteigt .
Es gan aptuveni varu iedomāties, ko un kā un kam spējīgs iemācīt tur tas puspensionētais puspipele ar segvārdu uz līkā burta