Vai tas ir pareizi - sniegā un lietū lāpīt bedres asfaltā? (+ VIDEO) 8

 
4 Studija | 23.maijs 2021 10:57

4 Studija aktualizē jautājumu par to, kādēļ ceļinieki bedres labo arī šķietami nepiemērotos laika apstākļos un kādēļ darbu kvalitāte nav tāda, kādu to sagaida nodokļu maksātāji.

 
Visi komentāri
 
anonimikis 23.maijs 2021 10:58
1 2 Atbildēt

Un kas tad ir pareizi? Ļaut simtiem un tūkstošiem braucēju turpināt lauzt auto, kamēr beidzot 3 dienas no vietas spīd saule un var aizlāpīt to bedri?

rupicii 23.maijs 2021 12:16
2 0 Atbildēt

ja. tā būtu pareizi!

lielas bedres eksistē tikai tāpēc, ka pirms tam tajā vietā mazāku bedri aizlāpija pavirši.

iciks 23.maijs 2021 20:04
1 0 Atbildēt

3 dienas? Nu pag, ne velti ceļus taisa vasarā, kad ir atbilstoša temperatūra asfaltēšanai. Šajā pavasarī varētu gaidīt un gaidīt.

Es arī piekrītu, ka avārijas bedres vajag labot, tad kad var to izdarīt.

JanJan 24.maijs 2021 8:43
0 0 Atbildēt

Tak ar šādu lāpīšanas metodi nākamajā dienā var jau atkal braukt lāpīt! Pie darba paši redzējām, kā šādi aizlāpa ciet lietus laikā. Tur taču pēc tam ar kāpu varēja izsist laukā iebērto materiālu. Kā domā, kas notiek, kad brauc pāri automašīnas?

viencexperc 23.maijs 2021 19:29
2 1 Atbildēt

Bindaram visu var. Tie ir lielākie bandīti uzreiz aiz Latvijas dzelzceļa. Kad nākuši pie varas, es Bindara darbiniekiem likšu kompensēt valstij zaudējumus, vai - būs nošaušana.

Pļurkt 23.maijs 2021 19:55
1 0 Atbildēt

Ne tikai lāpīt bedrītes, bet arī asfaltēt ielu var decembra vidū!!

Dds 23.maijs 2021 22:48
0 1 Atbildēt

Ja tas vēl būtu kā pagaidu risinājums, tad okej, FAK-TISKI tie aizlāpi netiek pārtaisīti. Viņi tā tiek lipināti virsū viens otram. Un paliek tā gadiem ilgi. :|

650 24.maijs 2021 0:03
0 0 Atbildēt

Dažās attālās vietās ārpus/rīgas bedru aizdarīsanai tiek izmantotas bīnumierīces.Kuras gan to labojamo bedri apšpricē ar piķi, gan finālā "apkausē" ielāpa malas.Padarot salaboto virsmu praktiski līdzenu. Bet tās jau ir karstā nanokosmosa tehnoloģijas. Miljardus pelnošie auKstās/rīgas darboņi tādu greznību atļauties nevar,jo viņiem ir Jāstrādā.Jā.

Aptuveni tikpat pašsaprotami,kā 21.maijā diskutēt par sniegu,aukstumu un martā nosprāgušās ziemas atstāto sūro mantojumu..

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres 1

Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk

 

Svētdien ceļu satiksmes negadījumos Latvijā cietuši septiņi cilvēki, viens gājis bojā

Svētdien Latvijā reģistrēti 93 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši septiņi cilvēki, bet viens gājis bojā, aģentūru LETA informēja Valsts policijā. Lasīt vairāk

 

75 430 eiro - atklātas elektriskā BMW i3 cenas 8

Šoruden BMW paplašinās savu jaunās paaudzes elektromobiļu saimi Neue Klasse, tirgū laižot otro šīs saimes modeli i3. Ražotājs paziņojis, ka ceļu pie pircējiem tas sāk ar „First Edition“ modelis, kas Vācijā maksās 75 430 eiro. Lasīt vairāk

 

105 km ar elektrību – Ķīnas hibrīds Dolphin G DM-i Eiropas tirgum no šī gada rudens

Ķīnas autoražotājs BYD Eiropas tirgū ievieš jauno plug-in hibrīdu Dolphin G DM-i, kas izstrādāts īpaši Eiropas pircēju vajadzībām. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti