Latvijā degvielas cenas tagad norādītas eiro, strādā visi DUS 7

 
Nozare.lv | 1.janvāris 2014 18:20

Latvijas lielākajiem degvielas tirgotājiem - "Latvija Statoil" ("Statoil") un "Neste Latvija" - pārslēgšanās uz eiro noslēgusies veiksmīgi un patlaban strādā visas degvielas uzpildes stacijas (DUS).

Degvielas cenas Latvijā 01/01/2014 eiro Foto: iAuto.lv

"Statoil" pārstāvis Artūrs Eglītis aģentūrai LETA sacīja, ka aptuveni no plkst.4 strādā visas "Statoil" DUS, klienti veic norēķinus gan latos, gan eiro. Naktī radušās kļūmes uzņēmuma informācijas tehnoloģiju (IT) sistēmās tikušas ātri novērstas.

"Neste Latvija" Mārketinga un klientu attiecību vadītāja Ilze Pērkone aģentūrai LETA sacīja, ka no plkst.0.15 strādā visas "Neste" automātiskās DUS.

"Pāreja uz eiro prasīja mazāku laiku nekā ieplānotā stunda, un DUS atsāka darbu jau gandrīz tūlīt pēc pusnakts," sacīja Pērkone.

Jautāta, vai klienti, kas maksā ar banknotēm, vairāk izmanto latus vai eiro valūtu, Pērkone skaidroja, ka patlaban šāda informācija vēl nav pieejama, jo inkasācija šodien vēl nav veikta, turklāt tas ir degvielas tirgotāja izmantots ārpakalpojums. "Visticamāk, šāda statistika būs pieejama rīt," skaidroja Pērkone.

Jau ziņots, ka šonakt "Statoil" eiro ieviešanas gaitā sastapies ar problēmām, kā rezultātā DUS atvēršana aizkavējās. "Statoil" DUS bija paredzēts atvērt šonakt plkst.3, taču, kā atzina Eglītis, eiro ieviešanas gaitā tika novērota aizķeršanās ar banku norēķinu sistēmu, ko nodrošina uzņēmuma partneris.

 
Visi komentāri
 
kains 1.janvāris 2014 19:23
1 0 Atbildēt

Neierasts pirms komata 1 redzēt.

kasinsh79 1.janvāris 2014 21:23
2 0 Atbildēt

Tā gan ir, bet ir arī kas patīkams, daudz nācies braukāt pa Eiropu. Cenas salīdzinot, mums te degviela maksā LĒTI :)

KO 2.janvāris 2014 21:38
0 0 Atbildēt

vecīt,nu tas tev taisnība,bet algas ALGAS viņiem lielākas un tas kompensē,viņiem to dārgumu

Palaidniex 1.janvāris 2014 21:39
0 0 Atbildēt

Ja nekļūdos, tad Ikauņiem, ar visu zupas cenā iesvērto ekspluatācijas nodokli, ir lētāk. dīzelis gan jamiem diktam dārgs

GB12 1.janvāris 2014 23:22
0 0 Atbildēt

Man šķiet, ka kļūdies... Vismaz augustā ikauņiem bija par apm. 2-3 centiem dārgāk. Kā tagad, nezinu... Jā, leišos, poļos ir mazliet lētāk.

aansis 2.janvāris 2014 11:46
0 0 Atbildēt

Pirms ziemassvētkiem lēju vācijā dīzeli par 1,62 :)

toties 2.janvāris 2014 13:57
1 0 Atbildēt

ar vacijas bencinu var aizripot krietni talak

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Jauns rekords: no LEGO klucīšiem izgatavots 1:1 Koenigsegg sasniedz 111 km/h (+ VIDEO) 2

Koenigsegg LEGO auto, kas izgatavots no vairāk nekā 327 tūkstošiem detaļu, uzstādījis jaunu ātruma rekordu. Lasīt vairāk

 

Sestdien pie stūres reibumā pieķerti 18 transportlīdzekļu vadītāji 9

Neraugoties pirmsjāņu laikā plaši izplatītajām kampaņām un aicinājumiem nesēsties pie stūres alkohola reibumā, sestdien policija tomēr apturējusi 18 iereibušus transportlīdzekļu vadītājus. Lasīt vairāk

 

Jāņu reidos Daugavpilī Valsts policijai palīdz arī pašvaldības policija (+ VIDEO) 4

Valsts policija uzsver, ka pie stūres jāsēžas tikai skaidrā prātā. Ja svinību laikā plānots lietot alkoholu, par drošu nokļūšanu mājās jāparūpējas jau iepriekš. Lasīt vairāk

 

Jāņu brīvdienās visā Latvijā notiks masveida autovadītāju pārbaudes (+ VIDEO) 1

Valsts policija no 19. līdz 25. jūnijam strādās pastiprinātā režīmā, veicot arī reidus, lai novērstu braukšanu alkohola reibumā, “Rīta Panorāmā” pastāstīja VP Reaģēšanas pārvaldes priekšnieks Juris Jančevskis. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti