Alonso neapmierināts ar "Ferrari" bolīdiem 2

 
Nozare.lv | 19.marts 2014 11:48

Pirmās formulas (F-1) "Ferrari" komandas spāņu pilots Fernando Alonso nav apmierināts ar vienības spēkratiem pasaules čempionāta sezonas pirmajā posmā.

Kā zināms, svētdien notikušajās pirmajās sezonas sacensībās Austrālijas "Grand Prix" izcīnīja vācietis Niko Rosbergs no "Mercedes" komandas. Savukārt Alonso ierindojās piektajā vietā.

Foto: iAuto.lv

"Nākamās sacīkstes komandai jāaizvada veiksmīgāk. Pat tad, ja mēs esam priecīgi par izcīnītajiem punktiem, tomēr atstatums starp Rosbergu aizvadītajā posmā bija pārāk liels," izteicās Alonso.

Piektdien notikušajās brīvo treniņbraucienu sesijās ātrākie bija spānis Alonso un brits Lūiss Hamiltons ("Mercedes"), kurš sestdien Austrālijas "Grand Prix" kvalifikācijā izcīnīja pirmo starta vietu.

"Jāatceras, ka šīs bija tikai sezonas pirmās sacensības, tāpēc spriest par sezonas uzvarētāju ir pāragri. "Mercedes" komanda sevi pierādīja jau starpsezonas testos. Viņi uzvarēja, jo bija to pelnījuši,'' atzina Alonso.

Alonso komandas biedram somam Kimi Raikonenam Austrālijas "Grand Prix" sacensību laikā radās tehniskas problēmas, tomēr spānis noliedzis, ka tas ietekmēja Raikonena pozīciju finišā.

"Mums jāatskatās uz sacīkšu sākumu, kad mašīnas elektronika nestrādāja perfekti. Pirmajās sacensībās varēsim novērot, kurās mašīnas daļās būs vajadzīgi uzlabojumi,'' teica spānis.

Tikmēr Raikonens piebildis, ka šī brīža situācija ar jaunajām mašīnām nav patīkama, tomēr sola, ka komanda nākotnē tiks ar problēmām galā.

"Protams, nav viegli aprast pie jaunas tehnikas, bet esmu drošs, ka atradīsim risinājumu. Darīsim visu, kamēr viss tiks salabots, pat ja tas aizņemts nedēļu vai mēnesi,'' atzina Raikonens, kurš Austrālijā ieņēma astoto vietu.

Nākamais posms pēc divām nedēļām norisināsies Malaizijā.

Šajā sezonā piloti spēkosies 19 posmu garumā. F-1 debitēs posms Krievijā, kas notiks Sočos, savukārt noslēdzošajā posmā Abū Dabī piloti varēs saņemt dubultu punktu skaitu.

 
Visi komentāri
 
Rihardamplis 21.marts 2014 20:45
0 0 Atbildēt

Alonso ir prasts nīkulis.

viesturs 23.marts 2014 10:43
0 0 Atbildēt

bet tas niikulis nedelas nogales pavada daudz interesantaak neka rihardamplis

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Jauns rekords: no LEGO klucīšiem izgatavots 1:1 Koenigsegg sasniedz 111 km/h (+ VIDEO) 2

Koenigsegg LEGO auto, kas izgatavots no vairāk nekā 327 tūkstošiem detaļu, uzstādījis jaunu ātruma rekordu. Lasīt vairāk

 

75 430 eiro - atklātas elektriskā BMW i3 cenas 8

Šoruden BMW paplašinās savu jaunās paaudzes elektromobiļu saimi Neue Klasse, tirgū laižot otro šīs saimes modeli i3. Ražotājs paziņojis, ka ceļu pie pircējiem tas sāk ar „First Edition“ modelis, kas Vācijā maksās 75 430 eiro. Lasīt vairāk

 

105 km ar elektrību – Ķīnas hibrīds Dolphin G DM-i Eiropas tirgum no šī gada rudens

Ķīnas autoražotājs BYD Eiropas tirgū ievieš jauno plug-in hibrīdu Dolphin G DM-i, kas izstrādāts īpaši Eiropas pircēju vajadzībām. Lasīt vairāk

 

Paziņoti konkursa „Latvijas Gada motocikls 2026” rezultāti

Lai apzinātu un veicinātu Latvijas motopasaules aktivitātes, informētu klientus un pievērstu uzmanību motociklam kā transporta, atpūtas, sporta un izklaides veidam, tiek rīkots konkurss „Latvijas Gada motocikls 2026”. Tas notiek no 2014. gada un, ņemot vērā C19 ierobežojumus, 2026. gadā pasākums norisinājās 11. reizi. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti