PikesPeak – Horeliks avarē (paplidināts 8:46) (+ video) 16

 
iAuto | 30.jūnijs 2013 11:17

Šajā pēcpusdienā noteikti skatāmies pāri okeānam un augšup. Pasaules skaļāko kalnā braukšanas autosacensību finālā pirmo reizi plīvos arī Latvijas karogs.

Trūcīgās ziņas no treniņiem un kvalifikācijas braucieniem liecina par to, ka elektrisko auto grupa, kurā startēs Jānis Horeliks, šogad ir ļoti ātra. Piektdienas kvalifikācijā (augstākais trases posms – rezultātu tabulas pievienotas) pieci no elektriskajiem ir absolūtā vērtējuma pirmajā desmitā. Viņu vidū arī mūsu Jānis. Un tikai viens vienīgs degvielu dedzinošs monstrs ir par bezskaņas un bezdūmu jaunumiem pārliecinoši ātrāks – Sebastians Lēbs ar Peugeot.

Bet tie ir treniņi – trases īsākos fragmentos un ar lielu drošības rezervi braukti. Sacīkste var rādīt citus rezultātus.

Turam īkšķus!

Tiešraides adrese - http://www.ppihc.com/live-coverage/.

(teksts papildināts 01/07/2013 plkst. 8:46)

Pirms elektro auto grupas sāka līt lietus un sacensības uz laiku tika pārtrauktas. Lietum beidzoties sacensības atsākās un visi favorīti brauca salīdzinoši lēnāk ar treniņu laiku.

Mūsu braucējs Jānis Horeliks sacensības uzsāka ļoti ātri un pirmajā trases posmā uzrādīja otru ātrāko laiku. Diemžēl otrajā trases posmā Horelika vadītais auto avarēja uzmetot pat kūleni. Pilots nav nopietni cietis, bet drošības labad tomēr uz nakti ir atstāts slimnīca. Iespējams J. Horelikam ir lūzums.

Dambja auto tomēr vienu godalgu ir saņēmis, kā sacensību skaistākais auto.

 
Visi komentāri
 
Ass 30.jūnijs 2013 22:11
0 0 Atbildēt

Kādi rezultāti?

zzzz 30.jūnijs 2013 22:52
0 0 Atbildēt
janois 30.jūnijs 2013 23:38
1 0 Atbildēt

musejiem avarija

Pirmais 1.jūlijs 2013 9:42
0 0 Atbildēt

www.youtube.com/watch?v=Q6ThTeKdgR0

švī bum bum bumbum pļok

Redaktors 1.jūlijs 2013 9:58
2 1 Atbildēt

Dekster, vēlreiz - rāmāku garu, lūdzu! Tu jau brauc niknāk par Horeliku.

DekstersFF 1.jūlijs 2013 11:15
2 0 Atbildēt

Nu un ko es tādu uzrakstīju ??? Kas tas par idiotismu dzēst komentārus???

iAuto 1.jūlijs 2013 12:08
0 1 Atbildēt

Piemēram nepatiesība - kur rakstā ir minēts, ka Horeliks ir labākais pilots?

Pirmais 1.jūlijs 2013 13:37
0 0 Atbildēt

Cenzūra ir aizliegta....

Kanibaals 1.jūlijs 2013 18:20
0 0 Atbildēt

nu tad uzrakstīšu uz tavas mājas sienas "šeit dzīvo LOHS" un pamēģini pēc tam nodzēst, cenzūra taču aizliegta.

es 1.jūlijs 2013 10:20
4 2 Atbildēt

Lēbs nākošajā sezonā brauks ar citronu WTC seriālā, līdz ar to šitais pasākums ar elektroauto būs galīgi garām. Autosports bez dzinēja skaņas ir kā sekss lietojot prezi.

DekstersFF 1.jūlijs 2013 10:46
0 0 Atbildēt

Un kāds tagad sakars šim pasākumam ar to,kur nākamgad brauks Lēbs un elektroauto ??

es 1.jūlijs 2013 11:46
1 0 Atbildēt

Sakars tiešs - vienīgais, kurš var pārspēt elektroauto ar tradicionālo auto ir Lēbs. Un tā kā viņš iet no šī veida proma, tad nākotnē būs tikai garlaicīgo elektroauto gonka.

Aigaro 1.jūlijs 2013 10:59
1 1 Atbildēt

Deksters kārtējais viszinis, nevajag kautrēties, klusu stūrītī sēdēt, tev laikam ar saprašanu pašvaki. Jau šobrīd, kaut tikai ar vienu nobrauktu sektoru sasniegts ir ļoti daudz. Lielība nebija, bija ambīcijas. Cilvēkiem bez ambīcijām sportā nav vietas! Ir gūta nenovērtējama pieredze. Un pirms kaut ko kritizēt, pakustiniet pelēko vielu, papētiet auto tehnoloģiski, 4 motori, bez sajūga, tiešā piedziņa, bez diferenciāļiem, katram ritenim sava vadība. Lai arī kādas būtu zināšanas klasisko auto vadīšanā ekstrēmās situācijās, te ir pilnīgi cita zinātne. Gan jau Dambjiem šobrīd ir padomā kaudzēm ideju un uzlabojumu.

P.S. nevajag salīdzināt ar hokeju, hokejs ir bizness ar visām izrietošajām sekām

DekstersFF 1.jūlijs 2013 11:06
0 0 Atbildēt

Būtu labi saprast izlasīto, bet tev tas šķiet nav sasniedzams.

Runa bija par principu, kamūsu sportā visiem vajag dikti lielīties pirms rezultātiem un hokejs bija kā viens no spilgtiem piemēriem tam.

Es jau teicu- visu cieņu Dambim kā konstruktoram un Cilvēkam par paveikto, kam nav sakara ar Horelika vāku, kas bija stulbi. Tāpēc jau teicu,ka tur bija jāsēž pie stūres rallistam, jo ir 4x4 piedziņa un kalni.

Bet tā ir Dambja izvēle, ko pie stūres sēdināt, es izsaku savu redzējumu un domas,kas,kā izskatas, iekš iAuto nav atļauts.

Pirmais 1.jūlijs 2013 11:25
2 1 Atbildēt

Ceļš taču nemainās.... Ja var uzbūvēt ķerru, kas traucē būvēt trenažieri un mācīt XXX pilotus... Līdz līmenim, ka var močīt aizsietām acīm

Ruu@uto 1.jūlijs 2013 12:54
2 0 Atbildēt

DekstersFF

Runa bija par principu, kamūsu sportā visiem vajag dikti lielīties pirms rezultātiem un hokejs bija kā viens no spilgtiem piemēriem tam.

Es jau teicu- visu cieņu Dambim kā konstruktoram un Cilvēkam par paveikto, kam nav sakara ar Horelika vāku, kas bija stulbi. Tāpēc jau teicu,ka tur bija jāsēž pie stūres rallistam, jo ir 4x4 piedziņa un kalni.

-----------------------------------

Nu, 4x4 un kalni nav īsti iemesls, lai sēdinātu pie stūres tieši rallistu :-)Un Horelika vāks ...pameklē webā PP krešus-

tur to ir desmitiem, un krešojuši ir starptautiski daudz pazīstamāki piloti, turklāt viens otrs pirms tam bijis pat uzvarētāja godā. Ļoti labi šo tēmu skaidro Valters Rērls -

PP nelīdzinās NEKAM,, ir kalns, ir ceļš, un ar to ir jātiek galā! Tā ka JH krešs nav nekas īpašs, ja ņem vērā, ka smagas avārijas PP ir cietuši arī piloti, kuri tur startē jau

padsmito reizi...

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO)

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 

Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres 6

Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk

 

Jaunās Toyota Hilux devītās paaudzes tests (+ FOTO) 9

Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk

 

Reti noderīgas lietas fiziski smagam pārgājienam dabā (+ FOTO) 38

Fiziski aktīvos un tālākos pārgājienos katram gramam mugursomā ir nozīme. Standarta lietas, kā labi apavi, jaka un ūdens pudele, ir skaidras ikvienam, taču ir specifisks, kompakts aprīkojums (ultralight un viedie risinājumi), kas reāli izglābj situāciju, kad jāmēro lieli attālumi fiziski smagos vai bīstamos apstākļos. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti