Divas epizodes, kurās galvenie varoņi ir divi "lidotāji" - viens ar vieglo VAZ, otrs ar kravas "Ural" (skatīt no 0:25)
Divas epizodes, kurās galvenie varoņi ir divi "lidotāji" - viens ar vieglo VAZ, otrs ar kravas "Ural" (skatīt no 0:25)

tādas riepas kā ural nu nekādi nav paredzētas tik lielam ātrumam
Nja, tādus "maņevrus" , kā vieglais izpildīja, var redzēt arī
pie mums, pat ne tik redzēt, kā dzirdēt, sevišķi siltās vasaras
naktīs :-( Šovasar arī kārtējais tāds rallists netālu no manas mājas tādu izpildīja (pēc pēdām varēja redzēt) un arī kāds
metrs vai drusku vairāk pietrūka - stulbā driftera "lidojums"
pa trajektoriju beidzās nevis noparkotā auto (tie stāvēja 10m tālāk) bet betona apgaismes stabā, kurš gan nolūza līdz ar zemi, bet tikai brīdī, kad , motoru stumdams bija gandrīz līdz priekšstiklam iekļuvis motortelpā...BMW328 ...
E36 laikam to modeli sauc. Divi uz vietas, tantes runāja, ka
otras divas esot slimnīcā izbeigušās. Dabiskā atlase... :-(
Kāpēc Urāls šitādus "powerslide" provē izpildīt - miglā tīts jautājums. Riepas -jā, galīgi nav paredzētas šādām izdarībām uz cieta un, iespējams, slidena seguma. Bet bremzes...vispār jau Urālam atmetot "gāzi" iestājas tāds vidējs bremzēšanas efekts, sevišķi dīzelim. Vairāk izskatās pēc populārās tautas parunas "Šņabis rīklē, vējš galvā, prāts di..ā, pi...is gaisā!" uzskatāmas ilustrācijas. :-) Labi, ka tur pa ceļam jau nost no asfalta cilvēki negadījās, vai kaut avīžu kiosks vai telefonbūda!

Ir ziema, slidens, bet auto vadītājiem ātrums un trajektorijas kā vasarā! Vieglais izmainot tikai trajektoriju varēja arī izbraukt! Bet tiem, kam patīk savu auto novietot tur, kur kāds arī trāpīs atstāt nevajag un tādu vietu pietiek!
Urāla vadītājs tā bija ieciklējies savā maršrutā, kad neredzēja iespēju pārbraukt krustojumu taisni! Un tad sākt savu braucienu no jauna, bet pie tā ikdienā ir jāpiestrādā.
Apē pagājušo ziemu autobusu ielika mājā, kaut gan bija iespēja aizbraukt taisni un māju atstāt pa labi! Savas iespējamās darbības vajag apspēlēt savā galvā, ne viss spontāni un stulbi rīkoties. Ātrums slidenam ceļam vienmēr var būt par lielu, pat 5 km/h!

Taisnība Tev ir , taču lielākajai daļai cilvēku domāšana pieklibo un reakcija teju neeksistē... Sad but true

Piekrītu, ka savs ātrums ziemā jāpieskata daudz nopietnāk. Pašam par to pirms dažiem gadiem sanāca pārliecinātes nekur citur kā vietā kur Valdemāra ielai aiz Nacionālā teātra pagrieziens uz Vanšu tiltu. Nesen notīrīta iela jau apledojusi un pa virsu uzsnidzis svaigs sniedziņš. Iebraucot tajā niecīgajā līkumā ar 65 (reāli ~58), pakaļu aizrāva pa priekšu un apstājos atmuguriski aiz Noliktavas ielas krustojuma. Labi ka bija 2 naktī un iela tukša, arī bleķi necieta. Turpmāk tur braucu jau daudz uzmanīgāk.
Iespējams, tās ir pārlieku liekas rūpes no valsts puses, iespējams šīs lietas varētu palikt vecāku un pieaugušo cilvēku kompetencē. Raksti komentāros savu viedokli. Lasīt vairāk
Enerģētikas uzņēmums Shell prezentējis Triple 10 Challenge elektroauto konceptu, kura galvenā sūtība ir demonstrēt tehnoloģijas, kas nākotnē varētu padarīt elektroauto efektīvākus, lētākus un ātrāk uzlādējamus. Lasīt vairāk
Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk
Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk
Visdrīzāk tam "ural" ateica bremzes, negribas ticēt, ka šoferis izdomāja veikt rallista cienīgu triku.
Krievam smadzenes atsaka lielākajos gadījumos....