Cementvedējs brauc pa nelielām ieliņām un nekas neliecina par iespējamo negadījumu.
Paldies iAuto lasītājam, kurš mums iesūtīja šo video.
Cementvedējs brauc pa nelielām ieliņām un nekas neliecina par iespējamo negadījumu.
Paldies iAuto lasītājam, kurš mums iesūtīja šo video.

hehe..krievijas excellentās kvalitātes ceļi! Latvija vēl var priecāties ka nav panākusi krievijas līmeni!

Autoram gan vajadzētu palasīt kas ir cements un kā viņu transportē!

Būsim precīzi - nevis cementa vedējs, bet auto betona maisītājs, profesionālajā žargonā saukts arī par automikseri. Cements betonā ir tikai viena no sastāvdaļām, tiesa gan, arī nozīmīgākā.

Varbūt vēl ķīmisko formulu nosaukumā minēt? Būtība ir skaidra par kādu transporta līdzekli tiek runāts.
Cementvedējs patiešām izskatās pilnīgi savādāk! Cemex cisternas paskata puspiekabes, nevis betona vedēja, tautā saukts par bumbieri...
Lūk kā izskatās cementvedējs: www.flytobarcelona.org/wp-content/up...4/06/cemex.jpg
Ka jau šis ir auto portāls, nevajadzētu jaukt dažādos auto... Citādi nav tālu MB ar BMW jaukt un uzskatīt to par sīkumu

Vai tiešām? Varbūt man vēl jāraksta vai cementa vedējs, kas ved cements šķidrā veidā... javu, bet ne cementu sausā veidā? Bet vēl labāk pieminēt betonu un kam ir un kam nav oļu piejaukums un kāda frakcija un pildvielas?
Betnona maisītājā nav tikai cements, tur ir ne tikai ūdens, bet arī grants/smilts.
Tad kāpēc nerakstīji slapju smilšu/grants vedējs?
Vai tiešām tik grtūti izmainīt nosaukumu un atzīt savu kļūdu (kļūdīties visiem gadās)? Tā vietā jāizdomā mega attaisnojumi?
Tas patiešām NAV cementvedējs!

Ja transportlīdzekļu reģistrā, attiecīgi tehpasē būtu ieraksts. teiksim, "Betona bez oļu piejaukuma vedējs" un to varētu no ārpuses pamanīt, tad varētu rakstīt.
+++
Divu jauno krievu saruna:
1. Vakar jaunu Mersedesu nopirku..
2. A kādu modeli?
1. BMW...
:D:D:D

liek aizdomaties par celu kvalitati ari pie mums.. cik nav redzets ka asfalts zem kajam iebruk.. tepat pie daudzstavu namiem mana pagalma vidu tiesi tapat bedre paradijas...

cementvedējs ir pavisam cits auto,ta kā īsti nav skaidrs parko ir runa

Kāpēc jārullē lūpa, ja cilvēks korekti norāda, ka tas ir betona vedējs, nevis cementa?

Tas ir cementvedējs, tāds vienmēr ir bijis un būs! Glupā tauta, kam knapi pāri 20 tagad cenšas izdomāt nez kādus jaunus terminus.

Cementvedējs ir šitais!!
images.autoline.lv/s/vilcejs-cem...4848280100.jpg
Mans onkulis nostrādāja kādus 20 gadus uz šitādiem, nobraucot līdz lupatām ne vienu vien vadājot dolomīta miltus uz kolhoziem.
Tāpēc jau tāds cepiens ir vecākai paaudzei, kas zina kāds ir cementvedējs, ar jaunāko paaudzi, kas nezina neko, izņemot gugli!
Iespējams, tās ir pārlieku liekas rūpes no valsts puses, iespējams šīs lietas varētu palikt vecāku un pieaugušo cilvēku kompetencē. Raksti komentāros savu viedokli. Lasīt vairāk
Enerģētikas uzņēmums Shell prezentējis Triple 10 Challenge elektroauto konceptu, kura galvenā sūtība ir demonstrēt tehnoloģijas, kas nākotnē varētu padarīt elektroauto efektīvākus, lētākus un ātrāk uzlādējamus. Lasīt vairāk
Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk
Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk
Var redzēt, kur vaidzēja to cemetu izgāst un aizlapīt bedri ciet. :D