Cementvedējs pazūd zem asfalta (+ video) 25

 
iAuto | 1.novembris 2014 21:46

Cementvedējs brauc pa nelielām ieliņām un nekas neliecina par iespējamo negadījumu.

Paldies iAuto lasītājam, kurš mums iesūtīja šo video.

Ja arī Tu pamani ko interesantu un vēlies to parādīt citiem, raksti uz e-pastu iauto @ iauto.lv, vai spied pogu "Ziņo"! lapas augšā.
 
Visi komentāri
 
Nekas 1.novembris 2014 19:25
14 3 Atbildēt

Var redzēt, kur vaidzēja to cemetu izgāst un aizlapīt bedri ciet. :D

Juris 1.novembris 2014 19:31
8 6 Atbildēt

Viņš jau speciāli brauca lāpīt to bedri!

skudra 1.novembris 2014 20:07
2 1 Atbildēt

Būtu labi zināt,kas tas CEMETS tāds ir???

jožiks 1.novembris 2014 22:22
2 2 Atbildēt

hehe..krievijas excellentās kvalitātes ceļi! Latvija vēl var priecāties ka nav panākusi krievijas līmeni!

Pļurkt 2.novembris 2014 9:40
0 0 Atbildēt

Švaka Tev tā atmiņa!!

Pilns ar šitādiem iebrukumiem Rīgas ielās.

illl 2.novembris 2014 13:22
0 0 Atbildēt

neesam tālu no tā..

ess 1.novembris 2014 20:09
0 1 Atbildēt

kas ir cemetvedējs?

oskars 1.novembris 2014 22:24
2 1 Atbildēt

Autoram gan vajadzētu palasīt kas ir cements un kā viņu transportē!

drb 1.novembris 2014 23:10
8 5 Atbildēt

Būsim precīzi - nevis cementa vedējs, bet auto betona maisītājs, profesionālajā žargonā saukts arī par automikseri. Cements betonā ir tikai viena no sastāvdaļām, tiesa gan, arī nozīmīgākā.

iAuto 2.novembris 2014 7:58
4 3 Atbildēt

Varbūt vēl ķīmisko formulu nosaukumā minēt? Būtība ir skaidra par kādu transporta līdzekli tiek runāts.

Palaidniex 2.novembris 2014 17:32
0 0 Atbildēt

Cementvedējs patiešām izskatās pilnīgi savādāk! Cemex cisternas paskata puspiekabes, nevis betona vedēja, tautā saukts par bumbieri...

Palaidniex 2.novembris 2014 21:04
0 0 Atbildēt

Lūk kā izskatās cementvedējs: www.flytobarcelona.org/wp-content/up...4/06/cemex.jpg

Ka jau šis ir auto portāls, nevajadzētu jaukt dažādos auto... Citādi nav tālu MB ar BMW jaukt un uzskatīt to par sīkumu

iAuto 2.novembris 2014 22:52
1 2 Atbildēt

Vai tiešām? Varbūt man vēl jāraksta vai cementa vedējs, kas ved cements šķidrā veidā... javu, bet ne cementu sausā veidā? Bet vēl labāk pieminēt betonu un kam ir un kam nav oļu piejaukums un kāda frakcija un pildvielas?

Palaidniex 3.novembris 2014 9:08
2 0 Atbildēt

Betnona maisītājā nav tikai cements, tur ir ne tikai ūdens, bet arī grants/smilts.

Tad kāpēc nerakstīji slapju smilšu/grants vedējs?

Vai tiešām tik grtūti izmainīt nosaukumu un atzīt savu kļūdu (kļūdīties visiem gadās)? Tā vietā jāizdomā mega attaisnojumi?

Tas patiešām NAV cementvedējs!

GB12 3.novembris 2014 12:21
0 0 Atbildēt

Ja transportlīdzekļu reģistrā, attiecīgi tehpasē būtu ieraksts. teiksim, "Betona bez oļu piejaukuma vedējs" un to varētu no ārpuses pamanīt, tad varētu rakstīt.

sarashkins 4.novembris 2014 16:49
0 0 Atbildēt

+++

Divu jauno krievu saruna:

1. Vakar jaunu Mersedesu nopirku..

2. A kādu modeli?

1. BMW...

:D:D:D

jjg 1.novembris 2014 23:27
1 0 Atbildēt

losi

Tā ir 2.novembris 2014 0:05
1 0 Atbildēt

Latvijā ar tā notiek.

ska 2.novembris 2014 11:35
0 0 Atbildēt

liek aizdomaties par celu kvalitati ari pie mums.. cik nav redzets ka asfalts zem kajam iebruk.. tepat pie daudzstavu namiem mana pagalma vidu tiesi tapat bedre paradijas...

r 2.novembris 2014 14:02
2 2 Atbildēt

cementvedējs ir pavisam cits auto,ta kā īsti nav skaidrs parko ir runa

sdfd 3.novembris 2014 9:27
0 1 Atbildēt

Kāpēc jārullē lūpa, ja cilvēks korekti norāda, ka tas ir betona vedējs, nevis cementa?

xxl 3.novembris 2014 12:58
1 1 Atbildēt

Tas ir cementvedējs, tāds vienmēr ir bijis un būs! Glupā tauta, kam knapi pāri 20 tagad cenšas izdomāt nez kādus jaunus terminus.

Pļurkt 3.novembris 2014 14:34
0 0 Atbildēt

Cementvedējs ir šitais!!

images.autoline.lv/s/vilcejs-cem...4848280100.jpg

Mans onkulis nostrādāja kādus 20 gadus uz šitādiem, nobraucot līdz lupatām ne vienu vien vadājot dolomīta miltus uz kolhoziem.

Tāpēc jau tāds cepiens ir vecākai paaudzei, kas zina kāds ir cementvedējs, ar jaunāko paaudzi, kas nezina neko, izņemot gugli!

gf 3.novembris 2014 18:35
0 0 Atbildēt

artuss tu? :D

iAuto 4.novembris 2014 23:39
0 0 Atbildēt

AAAaaaaaa, zvanīšu rīt uz Cemex

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik pamatoti ir izsūtīt ĀRKĀRTAS BRĪDINĀJUMU, ka šodien 35 grādi? 11

Iespējams, tās ir pārlieku liekas rūpes no valsts puses, iespējams šīs lietas varētu palikt vecāku un pieaugušo cilvēku kompetencē. Raksti komentāros savu viedokli. Lasīt vairāk

 

Naftas koncerns Shell nāk klajā ar konceptu Triple 10 Challenge 1

Enerģētikas uzņēmums Shell prezentējis Triple 10 Challenge elektroauto konceptu, kura galvenā sūtība ir demonstrēt tehnoloģijas, kas nākotnē varētu padarīt elektroauto efektīvākus, lētākus un ātrāk uzlādējamus. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 3

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti