Kas notika? - "ZIL" apgāžas uz jumta (+ video) 9

 
iAuto | 11.novembris 2014 16:58

Nelīdzens ceļš, izšauta riepa vai kāda tehniska kļūme? - it kā bez acīm redzama iemesla piekrautā kravas auto šoferis zaudē kontroli pār spēkratu un tas apgāžas uz jumta.

 
Visi komentāri
 
DNS 11.novembris 2014 18:56
9 4 Atbildēt

Pārkrauts auto un riepas par mīkstu

Vernons 11.novembris 2014 19:57
3 3 Atbildēt

Un vēl ar stūri paspēlējās!

Šoferītis no 80-jiem 11.novembris 2014 19:00
14 3 Atbildēt

Viss ļoti vienkārši - padomijas autiņiem nebija amortizatori, tas nozīmē to, ka - ja autiņš iešūpojās, tad bez pieredzes un vadīšanas izjūtām tāds iešūpojies auto viennozīmīgi nonāk uz jumta. Fizikas likumus neviens nav atcēlis.........

ZIL-KAMAZ 11.novembris 2014 19:28
6 1 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu, vēl papildinot varu piebilst, nebija arī stabilizatoru. Tās ir vienkārši ripojošas lūžņu kaudzes.

Ruu@uto 12.novembris 2014 7:29
5 0 Atbildēt

Nu jau, nu jau, pateicāt, kā dziesmu nodziedājāt :-) Amortizatori bija pat GAZ51, par vēlākiem modeļiem pat

nerunājot, tāpat ZIL 130. Un tādam KamAZam bija arī

stabilizatori :-) Varētu rasties jautājums, kādā stāvoklī tas

viss bija, bet bija gan. Šai gadījumā izskatās, ka tas kravinieks ir piekrāmēts tā, ka smaguma centrs ir stipri

par augstu. Tādā gadījumā var apgāzt jebko...

zilists 12.novembris 2014 8:54
2 1 Atbildēt

Pateikuši pareizi,unarī GAZam, ZILam amortizatori bija,tikkai priekšējam tiltam.KamAZu nejauc,tam divi tilti aizmugurē ar visiem stabilizatoriem.Izskatās, šis ZIL ved graudus,ar kaudzi, tātad ap 10t,celtspēja šim 5.5t,pārkrauts 2x.Ja nebūtu mēģinājis bremzēties,varbūt būtu noturējies uz ceļa.

Ruu@uto 12.novembris 2014 21:18
0 0 Atbildēt

Kāds tu "zilists", padarmijā dienējis esi? Smiekli nāk,

"matčasķ" mācījies? :-)))))))))))))))))))

zilists 12.novembris 2014 22:42
0 0 Atbildēt

Kāds sakars padarmijai ar pārkrautu ZILu,ja mūsu bataljonā bija KamAZi?zilists-pēcpadarmijas periodā(īsu brīdi).Par ko jāsmejas?

gaz-zil 13.novembris 2014 9:00
0 0 Atbildēt

es arī nesaprotu, par ko smiekliņš - zilists visu saka pareizi, izņemot to (manuprāt), ka video ir zil ar īso kravas kasti un 6-cilindru motoru un tur tās 10t nevar iespiest. Man izskatās, ka veda kombikorma granulas vai kaut ko tādu.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik pamatoti ir izsūtīt ĀRKĀRTAS BRĪDINĀJUMU, ka šodien 35 grādi? 11

Iespējams, tās ir pārlieku liekas rūpes no valsts puses, iespējams šīs lietas varētu palikt vecāku un pieaugušo cilvēku kompetencē. Raksti komentāros savu viedokli. Lasīt vairāk

 

Naftas koncerns Shell nāk klajā ar konceptu Triple 10 Challenge 1

Enerģētikas uzņēmums Shell prezentējis Triple 10 Challenge elektroauto konceptu, kura galvenā sūtība ir demonstrēt tehnoloģijas, kas nākotnē varētu padarīt elektroauto efektīvākus, lētākus un ātrāk uzlādējamus. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 3

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti