Gājējam ne skrambiņas divu automašīnu sadursmē, lai gan līdz kontaktam gan uz vienu, gan uz otru pusi, paliek vien daži centimetri.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Gājējam ne skrambiņas divu automašīnu sadursmē, lai gan līdz kontaktam gan uz vienu, gan uz otru pusi, paliek vien daži centimetri.

acīm redzams Ļihača ceļa satiksmes noteikumu pārkāpums!

Tas gājējs jau pa tiešo krustojumā ''sļopādams jau arī izraisija avāriju.

Tur vairāk izskatās, ka tas dumais džips gribēja ''izlīst caur adatas aci'', bet nesanāca. A gājējs... tiešām muļķis, kuram paveicās. :D

Nu, smagais ar varēja pa kreisi paraut, a šis beigās vēl pa labi pavelk. Tam gājējam gan laikam promiles neiziet nekad.
Gājējs tak uz saliņas stāvēja, džipistam problēmas ar trajektorijas izvēli un attāluma noteikšanu līdz smagajam.

Tak paskaties kartigi! Viņš noraustījās ieraugot to dunduku kas stāv krusta vidū!!!

1.Gājējs atrodas trases vidū.Kāda tur saliņa?Pašnāvnieks
2.Vieglā mašīna neievēro satiksmes noteikumus,veicot kreiso pagriezienu.
Mani šokē šitie idiotiskie komentāri zem šadiem video.Vai nu komente skolas berni,vai tie,kuri brauc ar pirktajām tiesībām,kuriem no satiksmes noteikumiem nav ne mazākās sajēgas.

Nu smagais jau gan varēja arī pabremzēt. Skaidrs, ka viņam ir priekšroka, bet situācijas jau mēdz būt dažādas, ka jāpiekāpjas lai izvairītos no sadursmes. Smagie jau no sevis iedomājušies reizēm...

tas tiessaam bija kas paardabisks , jo ssaadaa briidi nepalidz nekaadas salinnas , jo massinas kluva neprognozeejamas !

es tomeer esmu smagaa pusee jo vinam tik peekssnna situaacijaa ar savu svaru nebij iespeejams nobrmzeet ,vins jau meeginaaja ,no straujaas bremzesanas pat sanesa massinu sskkeersaam ,bet dzipa vaditajs izdarija taadu gaajienu ko var izdariit tikai ar maktenaam promileem apveltiits ssoferis !

džips vainīgs. sākumā liekas ka paspēs, bet nez kapēc džips iebraucot krustojumā tur bremzes, samazina ātrumu un nemaz nemēģina izvairīties.
Ja smagais būtu rāvis sānis, tad noliktos uz sāniem vai noslaucītu operātoru.

Noskatijos tris reizes...redzu gan smago, gan laimes kreklina dzimuso....bet nekur nesaskatu kaut kadu dzipu! Kur ir dzips? Tur varetu but Audi...nu bet dzipu gan neredzu

1. piekrītu par to, ka gājējs bija uz saliņas
2. piekrītu ka nebija īstā trajektorija,
Bet skaidri redzams, ka ~12 sec džips, jau izvairījās no gājēja nevis vienkārši šķērsoja krustojumu
Nebūtu gājējs, nebūtu avārijas, jo:
1. neatkarīgi no tā ir vai nav saliņas - krustojumā gājējs palikt nedrīkst
2. izskatās pēc šosejas - šķērso tikai tad, ja NETRAUCĒ citiem (+ tam paredzētās vietās- gājēju pārejas)

Piemirsu pateikt -
Ja neskaita CSDD Eksāmenu cik daudzi ievēro trajektorijas (90* pagrieziens) ?
Pasvītroju vēlreiz Gājēja vaina !

Mārtiņ! Tevi, pēc eksāmenu nolikšanas CSDD Latvijā, vispār no Latvijas ārā nedrīkst izlaist! Jo tās īpatnības, kas piemīt tikai mums Rīgā, nekur citur nav. Ir jābūt īpašam talantam, lai rīkotos TĀ, lai izveidotu īpaši bīstamu un neloģisku situāciju! Gājējs, šādā situācijā, nobraucams kā "spainis" un tumsā tā tas arī notiek!
saruna ar vaditajiem pec avarijas
nu dzhipa vaditaj kapec ta sanaca?
Nu es tads zhiperigs-domaju paspeshu(proskachu)
kamaza vaditajs dzirdot!
U menja ne proskochisj:D:D:D
90% avariju iemesli-praskachu-a tur kamaz(kuj)

Katram, priekšā esošam, ar savu rīcību ir jāgarantē drošība!
Vieglais smagajam aizgrieza priekšā, ignorējot apstākli, kad josla kurā viņš iebrauks (šķērsos) nav nav brīva pietiekamā attālumā! Bet gājēju, kā priekšā esošo, varēja nošķilt ikviens, jo tam tur nebija jābūt!
Iespējams, tās ir pārlieku liekas rūpes no valsts puses, iespējams šīs lietas varētu palikt vecāku un pieaugušo cilvēku kompetencē. Raksti komentāros savu viedokli. Lasīt vairāk
Enerģētikas uzņēmums Shell prezentējis Triple 10 Challenge elektroauto konceptu, kura galvenā sūtība ir demonstrēt tehnoloģijas, kas nākotnē varētu padarīt elektroauto efektīvākus, lētākus un ātrāk uzlādējamus. Lasīt vairāk
Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk
Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk
kā boulingā