Grāvī uz mutes - pārcentās vai izglābās? (+ video) 12

 
iAuto | 24.novembris 2014 17:01

Ieraugot sev priekšā no miglas iznirstam pretīmbraucošās "Niva" ugunis, kas, iespējams, var nepagūt atgriezties savā joslā, "VAZ" strauji bremzē un zaudējot kontroli, iegāžas grāvī (skatīt no 0:40).

 
Visi komentāri
 
re 24.novembris 2014 18:02
7 15 Atbildēt

Nu cirvis,pats vainīgs. Niva būtu aizbraukusi,vietas pietika.

aldis 24.novembris 2014 18:13
10 8 Atbildēt

pats cirvis, a ja nu nee...

mario 24.novembris 2014 18:27
0 0 Atbildēt

Brauc veel aatraak .............

>re 24.novembris 2014 18:34
20 3 Atbildēt

Laikam tādiem kā tu uz ceļa nav jārādās. Nekad nevar zināt kāds idiots tev brauc pretī, labāk grāvī un palikt dzīvam (visdrīzāk) nekā apdraudēt gan savu, gan citu dzīvību. VAZ šoferi nevar vainot, NIVA šoferis ar šādu neapdomību var arī ātri kļūt par slepkavu.

sirga 24.novembris 2014 21:00
1 0 Atbildēt

iebraucot tāda gravi-nevar zinat vai dzivs paliks?

Aigarcix 24.novembris 2014 21:50
4 0 Atbildēt

Nu paredzēt var,krietni par ātru rāva malā.Varēja mierīgi bikiņ uz grunts ,un ja nu kas,tad raut tālāk.Tādās situācijās ir jaiet uz visu banku,nu un jaatceras ko māki un ko ne.:)

>>re 25.novembris 2014 8:41
0 1 Atbildēt

Ar autobusu arī tāpat būtu jārauj grāvī? Lai Vernons apskaidro.

Vernons 25.novembris 2014 9:28
2 9 Atbildēt

Par autobusa vadīšanu. Autobusa vadītāja pienākums ir nomirt savā darba vietā, to 50 pasažieru vārdā, kas atrodas salonā! Grāvī pēc savas iniciatīvas brauks vieglais! Visādi gadās. OCTA no vainīgā puses segs visus izdevumus!

Par šo. Ātrumam jāatbilst redzamībai! Iebraukt pretējā joslā, kad nav pārliecības, vai tā būs brīva pietiekamā attālumā arī nav prāta darbs. Anglijā miglā neviens neapdzen. Pie mums gan! Ja tomēr gadās šāds pasākums, tad tas ir noteikti ārzemnieks, piemēram letiņš.

CSN 10. punkts paredz "Priekšā esošam ar savu rīcību garantēt drošību"! Tur gan rakstīts savādāk, bet es rakstu niknāk!

Aigarcix domā loģiski un droši vien arī tā rīkojas! Auto jāvada pēc iespējas tuvāk labai malai, ne viss gar ass līniju. Un no šī labā stāvokļa vieglāk apzināti nobraukt uz nomali.

8 metri plata asfaltētā daļa, attālums starp baltām līnijām 7 metri, smagā platums 2,5 m, pāri paliek 5,5 bez nomales un trim automašīnām uz vienas līnijas nepietiek vietas!

Vēlreiz CSN 10. punkts " Katram uz ceļa ir jārīkojas TĀ, lai neveidotu bīstamu situāciju"! Tātad katra rīcībai ir jābūt tādai, par ko pat CSN nespēj noformulēt! Ar talantu braukt ir tā, vai nu viņš ir vai viņa nekad nebūs!

Crankshaft 25.novembris 2014 9:22
1 1 Atbildēt

>>re

Ar autobusu arī tāpat būtu jārauj grāvī? Lai Vernons apskaidro.

---------------------------

Tev tas Vernons tā kā bullim sarkana lupata, apmēram, kā vienam tēlam VISOS portālos M. Šumahers :-))))) Autobuss visdrīzāk grāvī nerautu, bet mēģinātu "nobalansēt" pa apmali ar labajiem ratiem. To vajadzēja darīt arī VAZa vadītājam, bet šai gadījumā situācija acīmredzami pārsniedza viņa meistarību + nopanikoja laikam...Bez tam, ja to auto šitā sanesa, jautājums: kādā stāvoklī bija tā VAZa

bremzes un riepas?

Būtībā jau arī pie mums netrūkst pajoliņu, kuri apdzen miglā, sniegputenī, stiprā lietū, galīgi bez poņas, kas priekšā notiek, ir pretimbraucošie, vai nav... :-( Jebkurā gadījumā, ja patiesi nav, kur sprukt, tad labāk grāvis, jumts utt., nekā "purns purnā"... :-(

Vernons 25.novembris 2014 9:37
0 7 Atbildēt

Tikko at autobusa vadītājiem līdz asarām izsmējāmies par DELFOS ielikto video un komentāriem - "autobuss ved malku"!

Pateicoties visiem komentājiem un viņu komentāriem, kas palīdz uzturēt "asumu" es ne uz vienu ļaunu prātu neturu, bet tas parāda patieso ainu mūsu domāšanā un attīstības līmenī. Negribam brauk bez avārijām! Policija nevēlas kārtību, bet CSDD sēdošiem vispar nav poņas, kā būtu jābrauc rotācijas aplī Mūkusalas ielā. Blakus taču atrodas. Nu jā, Miera ielā valda miers!

Ramis 30.novembris 2014 22:12
0 0 Atbildēt

Teiksim tā-nobijās

Virdoklis 3.decembris 2014 6:24
0 0 Atbildēt

Varēja būt vēl trakāk

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik pamatoti ir izsūtīt ĀRKĀRTAS BRĪDINĀJUMU, ka šodien 35 grādi? 8

Iespējams, tās ir pārlieku liekas rūpes no valsts puses, iespējams šīs lietas varētu palikt vecāku un pieaugušo cilvēku kompetencē. Raksti komentāros savu viedokli. Lasīt vairāk

 

Naftas koncerns Shell nāk klajā ar konceptu Triple 10 Challenge 1

Enerģētikas uzņēmums Shell prezentējis Triple 10 Challenge elektroauto konceptu, kura galvenā sūtība ir demonstrēt tehnoloģijas, kas nākotnē varētu padarīt elektroauto efektīvākus, lētākus un ātrāk uzlādējamus. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 3

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti