"Driftera" nedienas (+ video) 12

 
iAuto | 13.februāris 2015 17:35

Video autors raksta, ka "drifta meistars" ar auto bez izpūtēja nolēmis parādīt klasi, taču ceļš izrādījies pārāk slidens un meistarība - gaužām vāja.

 
Visi komentāri
 
solaris 13.februāris 2015 18:06
3 3 Atbildēt
LMT 13.februāris 2015 19:29
1 0 Atbildēt

Vācies ar savu spamu delfiem vai rigassatiksme.lv!!!

solaris 13.februāris 2015 19:36
4 1 Atbildēt

Paskat tik, 'LMT' ir ne tikai "eksperts" visos auto jautājumos, bet vēl arī cīnītājs par komentāru ievietošanas kultūru. Apbrīnojama daudzpusība, tikpat kā cilvēks-orķestris!

solaris 13.februāris 2015 19:39
0 0 Atbildēt

Starp citu, kāpēc tu vēl aizvien ielūkojies pie šiem video ierakstiem no RU saitiem? Tu taču daudzas reizes te gānījies, ka iAuto tādus nevajag ievietot. Ko tad tu te vispār meklē, ja tev viss nepatīk?

LMT 13.februāris 2015 19:54
1 3 Atbildēt

Nepatīk tikai gadaauto aka reklāmrakstu slavināšana, raksti par ralliju un formrmu. Ir patīkami ik pārdienas palasīt par jaunumiem urālu autobūvē un klausīties lamas no jūtūbes zagtajos krievu video.

Vernons 13.februāris 2015 22:29
10 0 Atbildēt

Labāk macīties no citu kļūdām, lai nebūtu tas jadara no savām! Autobusi arī mēdz šad un tad līdzīgi izpildīties. Un nav pat svarīgi kura valstī tas notiek. Parīzē viens bija nolicis savu 13 metrus garo autobusu blakus stabam un nevarēja vairs aizbraukt, jo stabs maisīja un vieglie traucēja!

Palaidniex 13.februāris 2015 18:20
3 4 Atbildēt

Atkal ļaunie CSN neievērotāji pa priekšu braucēji nelietīgi izpildās, vai ne Vernon?

Jo nejēdza vien izčibēt no ceļa, teleportēties vai kā citādi pazust no lielsskungam pašam īsti nezināmās trajektorijas. vai ne?

Vernons 13.februāris 2015 19:10
2 3 Atbildēt

Nepaliec smieklīgs! Tad kad šādam priekšā esošam, gan filmētājam, gan tam pretī braucējam piekārs pie lielā zvana iestāsies kārtība!

Palaidniex 14.februāris 2015 14:18
4 2 Atbildēt

Ko piekārs, par ko piekārs?

Vari vismaz rakstīt tā lai saprotama Tav amurgainā doma?

LMT 13.februāris 2015 19:24
1 2 Atbildēt

Taa iet, ka brauc ar lamatām, kam stūre otrā pusē.

2.0 14.februāris 2015 15:14
6 0 Atbildēt

Driftētāji izvēlas homogēnu (viendabīgu) segumu, manuprāt, šitas ir drīzāk tad rallycrosists.

fausts 14.februāris 2015 22:07
3 1 Atbildēt

Tas jau nav meistars,bet krievs

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Vai ir vērts pirkt jauno Samsung Galaxy S26 Ultra? Vai un kas ir labāks par iepriekšējo? (+ VIDEO) 3

Samsung Galaxy S26 Ultra ir Samsung 2026. gada flagmanis, kas koncentrējas uz veiktspējas, kameru un mākslīgā intelekta funkciju uzlabojumiem, nevis radikālām dizaina izmaiņām. iAuto.lv apskata tā funkcijas un salīdzina ar vecāko modeli S25 Ultra. Lasīt vairāk

 

Rail Baltica kavēšanās: Latvijai jāpieņem lēmumi (+ VIDEO) 5

"Rail Baltica" joprojām ir viens no Eiropas Savienības stratēģiski svarīgākajiem infrastruktūras projektiem, taču jau tagad ir skaidrs – ar Eiropas naudu vien tā pabeigšanai nepietiks. Lasīt vairāk

 

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (24.06.2026.) 7

Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk

 

Policija turpina rūpēties par drošību uz ceļiem svētkos (+ VIDEO) 16

Nesēsties pie stūres reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus. Operatīvie dienesti vēlreiz neatlaidīgi aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, jo aizvadītās brīvdienas jau zaudētas cilvēku dzīvības un gūtas traumas. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti