"Skolotājs" soda pats sevi (+ video) 23

 
iAuto | 18.marts 2015 17:44

Sadusmojies par "VAZ," viņprāt, tūļīgo apdzīšanas manevru, krosovera vadītājs nolemj to "pamācīt," taču zaudē kontroli uz līdzenas vietas un ietriecas ceļmalas stabā.

 
Visi komentāri
 
Vernons 18.marts 2015 18:16
3 14 Atbildēt

Varbūt tomēr ir vērts palasīt CSN 10. un 119. punktus! Atbilst situācijai!

LMT 18.marts 2015 18:23
5 16 Atbildēt

Žiguli var saprast, tā lamata var arī ātrāk neiet. Bet stabs ir pa tuvu brauktuvei, darbs tiesai!

LMT 18.marts 2015 18:24
5 0 Atbildēt

Es kā eksperts arī apšabu apdzīšanas manevra faktu.

mtz 18.marts 2015 19:09
5 1 Atbildēt

ha ha ha ha...

mtz 18.marts 2015 20:05
10 1 Atbildēt

stabs pārmācija krosovera vadītāju....

eseris 18.marts 2015 20:38
21 1 Atbildēt

bet man patika....

šitie dauņi ir kaut kā jāmāca un vēl jo labāk ka viņi to veic paši.

gunis 18.marts 2015 20:38
13 1 Atbildēt

..saņem muģila.

Arturs Burbergs 18.marts 2015 21:10
7 1 Atbildēt

Visiem mums trapijusies kretini, kas peksni "pamostas", kad tiem sak iet garam.

Skiet, ka tiesi tas sakaitinaja krosovera vaditaju (mes gan neredzam, kas notika ieprieks). Tomer tik asu kustibu neviens PIEREDZEJIS vaditajs neatlautos.

ZZZZ 19.marts 2015 6:34
2 19 Atbildēt

Vernons

Ar 10. punktu pietiktu lai varētu aizstāt visus csn :-)

Bet vispār jau dievs eksistē, video uzskatāmi to apliecina.

Vernons 19.marts 2015 8:27
0 16 Atbildēt

Izskatās ka lielākais vairākums šeit ir stabā skrējēja atbalstītāji un viņiem, kā pirmajiem, CSN neeksistē! Pēc viņu domām CSN jāpilda katram otram!

kaspis 19.marts 2015 8:55
6 0 Atbildēt

par ko cepiens? stabā ieskrēja mudaks un par laimi, citiem bleķus nesabojāja, par ko te atkal tā dziesma par noteikumiem "katram otram"?

To, kas notiek iepriekš, mēs varam tikai fantazēt un izteikt pieņēmumus. Bet redzamajā video žigulis gana fiksi un pieklājīgi novācās malā, džipiņam tikai atlika turpināt tādā pašā tempā un aiziet garām - kādam hu*jam viņam vajadzēja pretējā joslā izlīdzināt ātrumu ar žiguli un mēģināt viņu baidīt? Pirmais stūres rāviens jau bija tieši virsū žigulim, pēc tam jau tik nespēja savākties noņēma šo pašpārliecināto gaili no trases...

Vernons 19.marts 2015 9:05
2 0 Atbildēt

Par laimi stabs neuzgāzās uz ceļa un tad tas ķertu arī filmētāju un radītu problēmu arī aiz viņa braucošam!

Tā ir nezināšana vai nepatika, ka CSN ir 10. punkts!

"Katram jarīkojas "TĀ", lai neveidotu bīstamu situāciju"!

Pļurkt 19.marts 2015 9:07
28 0 Atbildēt

Par laimi šajā lapelē ir tikai viens mudaks!!

Arturs Burbergs 19.marts 2015 9:57
3 0 Atbildēt

Kaspim taisniba.

Bez steigas velreiz noskatoties video, redzams, ka nevis zigulis turpina paatrinaties, bet gan krosovers nomet gazi, lai izlidzinatos.

Bedri tur neredzu, bet nekas nenotiek bez iemesla - tatad zigulis patraucejis PIRMS tam, pielauju, uzsaka apdzisanu, kad vinam pasam jau saka vilkt garam.

kaspis 19.marts 2015 10:25
9 0 Atbildēt

pēc manas necilās pieredzes es situāciju varētu modelēt šādi - jā, žiks PIRMS TAM patraucēja, bet savu vainu apzinās jo gana korekti un pieklājīgi novācās malā pie pirmās iespējas, tā teikt, atvaino, draugs, lido vien netraucēts tālāk. Šo iespēju džipiņam vajadzēja arī izmantot - bet nē, vai čuras galvā vai kas, vajadzēja tak tak izpildīties - nu i dapildījās.

Arturs Burbergs 19.marts 2015 10:59
3 0 Atbildēt

Pareizi, tikai vel maza nianse - prasijas "atvainoties" (pieredzejusaks to paspetu izdarit apdzisanas laika), kad piebrauca blakus, vismaz atzistot savu kludu ar roku.

Kaa ari saubos, vai kadu biezaku masinu tapat nemtos parmacit.

rt 19.marts 2015 11:35
8 0 Atbildēt

Kā var auto portāla redaktors neatšķirt apsteigšanu no apdzīšanas!!!!

duhals 19.marts 2015 19:32
0 0 Atbildēt

Tīrs lohs........lašara.

Krotow 20.marts 2015 1:20
1 0 Atbildēt

Burbulī sēdētājs būs bijis kāds no savas nabas vai krievu pasaules pielūdzējiem. Citādi nav iespējams izskaidrot tik dīvainus manevrus. Pretīm viņiem taču nebrauca. Normāls braucējs būtu iekārtojies aiz žiguļa vai aizminis tālāk.

:) 20.marts 2015 8:14
1 0 Atbildēt

Ruskij mir :)))))))

Kanibaals 20.marts 2015 10:21
0 0 Atbildēt

Nu nez, iespējams žigulis bija aklajā zonā tāpēc arī pats krossoverists sabijās. No pabaidīšanas vien stabā neielidotu.

kaspis 20.marts 2015 16:00
1 0 Atbildēt

kā tad - un blakus "aklajai zonai" trīsreiz sit pa bremzēm lai izlīdzinātos? Safisās meistarībā, čuras galvā un te ir rezultāts.

Arturs Burbergs 21.marts 2015 17:07
0 0 Atbildēt

Staba ielidija tapec, ka pabaidija un nenoversa skatienu (tiksminajas?) no zigula, kurs nedaudz noraustijas. Ja momenta skatitos atpakal uz celu, paspetu savakt masinu.

Ja kaut kur skatamies apkart, atri, asi skatieni (kaut vai 15), bet nekavejoties pieversamies tam, kas notiek prieksa.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Ar labu nakti! - Volkswagen ID.Buzz ar nakšņošanas iespēju

Volkswagen izstrādājis risinājumu, kas elektrisko ID. Buzz ļaus izmantot arī pārnakšņošanai. Piedāvājums iekļauts “Gute Nacht” paketē, kas kopējai cenai pievieno 2600 eiro. Lasīt vairāk

 

Tikai 9 eksemplāri: Morgan piesaka Midsummer Coupe (+ FOTO) 1

Britu retro izskata sporta automobiļu ražotājs Morgan turpina sadarbību ar slaveno itāļu dizaina studiju Pininfarina, paplašinot ekskluzīvo Midsummer modeļu saimi. Pēc atvērtās versijas, kuras ražošanas apjoms tika ierobežots līdz 50 eksemplāriem, tagad prezentēts arī Midsummer Coupe prototips. Lasīt vairāk

 

Šogad Jāņu brīvdienās pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados (+ VIDEO) 5

Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados. Likumsargi skaidro, ka daļa braucēju kļūdaini uzskata, ka alkohols ātri izgaist no organisma, bet citi cer, ka pēc svētkiem policijas klātbūtne uz ceļiem būs mazāka. Taču policija arī šodien pārbauda autovadītājus. Lasīt vairāk

 

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 10

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti