Melnais ledus vairs nedraud, bet sākās peļķes un akvaplanēšana (+ video) 14

 
iAutolv | 24.marts 2015 17:12

"Mercedes" vadītājam liktenīga kļūst peļķe un akvaplanēšanas efekts.

 
Visi komentāri
 
LMT 24.marts 2015 17:50
1 2 Atbildēt

Ko tas bus vidējā joslā darīja? Tas arī pie vainas ar savu bremzēšanu un blakus braucošajam drošības negarantēšanu.

Arturs Burbergs 24.marts 2015 17:53
3 5 Atbildēt

Autobuss nolohojas.

Prasijas pamanit, ka pa kreiso, kur vairak udens, velk garam vieglais, un pirms vina paspet to pelki izskiest.

Jau esmu teicis - prieksa esosajam jagarante drosiba.

waa? 25.marts 2015 0:00
0 0 Atbildēt

Slikts joks. Nebūs..

Derglis 24.marts 2015 19:09
17 1 Atbildēt

Neadekvāts ātrums un lisas riepas krutajam autiņam. Pirkstus pamētāt bija nauda, bet svaigām tupelēm vairs neatradās.

rt 25.marts 2015 8:52
0 4 Atbildēt

Pat nevajag lisas vai platas riepas. Pietiek ar ļoti labām ziemenēm šādā laikā. Riepas paliek mīkstas un var slidināties kā prieks.

Crankshaft 25.marts 2015 7:19
2 1 Atbildēt

Derglis

Neadekvāts ātrums un lisas riepas krutajam autiņam. Pirkstus pamētāt bija nauda, bet svaigām tupelēm vairs neatradās.

=====================

Nav obligāti jābūt lisām, reizēm var pietikt ar to, ka ir gana

platas! :-) Platriepu mīļotāji bieži par to neiedomājas un

uzskata, ka uz centimetru biezas ūdens kārtas viņu auto

"līmēsies" tāpat, kā saulainā laikā. :-)

Vernons 25.marts 2015 8:15
3 4 Atbildēt

Akvaplanēšana! Ūdens slēpošana! 60 km/h jau pietiek, lai ar basām kajām cilvēks slīdētu pa ūdens virsmu!

Autobusam nebija jābūt otrā joslā, ja brīva ir pirmā!

Pie 80 km/h sākas šādas nedienas!

JanisGrinhofs 25.marts 2015 9:17
1 1 Atbildēt

Piekrītu par platajām riepām. Pārmērīgi lieli riteņi, kvalifikācijas un situācijas izpratnes trūkums bieži noved pie šādām sekām. Pat ātrumam nav jābūt lielam, pieņemsim uz tilta kādi 75 un viss ir iespējams.

JanisGrinhofs 25.marts 2015 9:20
7 2 Atbildēt

Ko jūs vienmēr meklējat citus vainīgos, katram gāzējam pašam jāsaprot ko var ko nē konkrētajā situācijā, bet ja nesaprot , tad sataisīs sūdus arī ja ne viens netraucēs.

aansis 25.marts 2015 17:33
1 2 Atbildēt

Bet kā tad lai "gāzējs" saprot, ja vadītāju kvalifikācijas līmenis netiek prasīts šādām situācijām atbilstošs. Toties CSDD nodarbojas ar plaši izvērstu un dārgu propogandu par to, ka braucot skaidrā un ar atļauto ātrumu nekas slikts nevar notikt.

kaspis 25.marts 2015 19:10
6 2 Atbildēt

diemžēl arī sabiedrība pati nekultivē labākus priekšstatus - kamēr vairākums uzskatīs, ka tā saucamie "lēnie" traucē vairāk nekā "skrējēji" tikmēr daļai braucēju jaizvēlas vairākuma uzspiestais "max + piecītis" ātrums, kas tomēr dikti reti ir drošs...

aansis 26.marts 2015 8:47
3 3 Atbildēt

Pats vien kultivē nepareizu priekšstatu. Vienlīdz traucē ātrumu starpība jebkurā virzienā, salīdzinājumā plūsmas ātrumu.

Vairākuma uzspiestais ātrums patiešām IR drošs. Nevis mistiskais atļautais vidējais. Bīstams ir tas ātrums, ar kādu brauc no plūsmas atšķirīgie. Sniegputenī, piemēram, var gadīties, ka plūsma brauks ar 60-70 km/h, bet bīstams būs atļautā 90 ievērotājs. Tajā pat laikā sausā labi pārredzama ceļa posmā arī 110 būs drošs plūsmas ātrums, bet bīstamību atkal radīs atļautā ātruma ievērotājs, kuru visi apdzīs.

Ir metode, kā noteikt atļautos ātrumus, kuri ir droši un tiek ievēroti - noņemt ierobežojumu attiecīgajā posmā vispār, izmērīt faktisko braukšanas ātrumu un noteikt ierobežojumu, ko nepārsniedz 80% braucēju. Rezutāts ir ievērības cienīgs - tiek iegūta plūsma ar drošu ātrumu, kuru ievēro! Nelaime tikai viena - šo ātrumu var uzzināt tikai ieguldīta satiksmes organizētāju darba rezultātā, nevis izzīst no pirksta, sēžot siltā kabinetā.

Kaivo 5.aprīlis 2015 10:51
2 0 Atbildēt

Te lielākā problēma ir pieredzes trūkums, neviss riepas vai pēļke. Standarta problēma daudziem ko redzēju braucot 333 trases drošibas poligonā ar speciālo segumu, tiklīdz kāda problemas situācija, tā sit pa bremzēm un aiziet karuselī. Nezinu ka tagad, bet agrāk bija 50 LVL par trijām stundām ar savu auto un instruktora modro aci un korekciju pa rācīju, iesaku visiem vismaz vienu reizi savā autovadītāja mūžā šo pasākumu veikt.

ezis71 6.aprīlis 2015 10:16
0 0 Atbildēt

Kaut ko jaunu uzzināšu bet vai tās zinības es pielietošu ekstrēmā situācijā,par to jau es šaubos.Pat pieredzējuši autosportisti kļūdās kuriem tādas ekstrēmas situācijas ir ikdiena.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Ar labu nakti! - Volkswagen ID.Buzz ar nakšņošanas iespēju

Volkswagen izstrādājis risinājumu, kas elektrisko ID. Buzz ļaus izmantot arī pārnakšņošanai. Piedāvājums iekļauts “Gute Nacht” paketē, kas kopējai cenai pievieno 2600 eiro. Lasīt vairāk

 

Tikai 9 eksemplāri: Morgan piesaka Midsummer Coupe (+ FOTO) 1

Britu retro izskata sporta automobiļu ražotājs Morgan turpina sadarbību ar slaveno itāļu dizaina studiju Pininfarina, paplašinot ekskluzīvo Midsummer modeļu saimi. Pēc atvērtās versijas, kuras ražošanas apjoms tika ierobežots līdz 50 eksemplāriem, tagad prezentēts arī Midsummer Coupe prototips. Lasīt vairāk

 

Šogad Jāņu brīvdienās pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados (+ VIDEO) 5

Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados. Likumsargi skaidro, ka daļa braucēju kļūdaini uzskata, ka alkohols ātri izgaist no organisma, bet citi cer, ka pēc svētkiem policijas klātbūtne uz ceļiem būs mazāka. Taču policija arī šodien pārbauda autovadītājus. Lasīt vairāk

 

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 10

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti