Sadursme bija - kuru tagad vainot? (+ video) 14

 
iAuto | 5.aprīlis 2015 12:52

"Lada Granta" nevar nociesties un apbrauc "Kia," kas piestāj, lai izlaistu pasažieri (skatīt no 0:30). Lielie eksperti varētu paskaidrot mazajiem ekspertiem, cik punktus abi no sadursmē iesaistītajiem pārkāpj un kurš galu galā būs vainīgs.

 
Visi komentāri
 
Burbergs 2.aprīlis 2015 20:54
2 0 Atbildēt

Zilais:

1. Nebija GATAVS, ka otrs, visticamāk, tūlīt brauks tālāk. Par to liecināja pelēkā apstāšanās vieta (tieši uz joslas; būtu ilgāk, iebrauktu blakus stāvvietā), kā arī apstāšanās iemesla beigas - cilvēks jau durvis taisīja ciet.

2. Nav signāla, distances (atceramies Vernonu).

Pelēkais:

1. Nekontrolē, kas notiek aizmugurē. Vajadzēja pamanīt, ka tas brauc garām, un pavadīt ar skatienu, kur paliek.

2. Priekšā varēja ielīst jebkurš, neskatamies, kas notiek blakus.

Tā ir satiksme - priekšā neviens nav, un pēc sekundes - bams, un esam jau kādā ietriekušies.

Divi akli auni.

Vernons 2.aprīlis 2015 22:52
1 9 Atbildēt

CSN jāsāk mācīt ar 119. punktu, kas nosaka punktā minētās attiecības. Nākamais pēc svara 70.! Kā lai kāds izpilda 113. punktu, ja kāds nerada apstākļus, vai rada pārprotamu situāciju. Un tas viss atbilst CSN 10.punkta uzstādījumam, jo neviens nevar atsaukties uz Likumu nezināšanu un katram vēl ir tiesiskā paļāvība, kad katrs šos Noteikumus arī pildīs!

Respektīvi 4., 6.un 10. nosaka kārtību un secību, kā darbojas Noteikumi un kākatram uz ceļa ir jārīkojas.

Bet ar šo rīcību ir tā kā ir!

Pelēkais: 30.oktobris 2015 13:15
0 0 Atbildēt

3: izlaiž gājēju tam neparedzētā vietā un ir apstājies, kur ir aizliegts apstāties, apstājās izbrauktuvei priekšā, daudz faktori.

Es vienmēr cenšos izlaist cilvēkus tur, kur nevienam netraucēju un viss labāk to ir darīt pieturās un vietās, kurās tu vari stāvēt.

Citādi šādi ātrie varianti pārkāpjot noteikumus rada citos šoferos neizprotamas situācijas.

Mnde 2.aprīlis 2015 21:19
16 0 Atbildēt

Vietas izvēle pasažiera izlaišanai vienkārši lieliska!

Vernons 2.aprīlis 2015 22:30
9 6 Atbildēt

CSN jāpilda katram! Ja kāds iedomājas ka katram otram, tad šādi arī sanāk! Iebrauc stāvvietā un izlaid pasažieri! Katram priekšā esošam ar savu rīcību, darbību vai bezdarbību, ir jāgarantētē drošība. Brīdinājuma signāli un to nozīme ir kā vienota valoda! Un kāds ir pelēkā vēstījums? Un kāda ir pelēkā rīcība? Tagad visa pasaule vainīga, tikai ne pats!

LMT 2.aprīlis 2015 22:54
0 6 Atbildēt

Es kā ekspers te saskatu tikai klaju kultūras un saprašanās trūkumu. Vēl iesaku mazizglītotajam iauto lasītājam nebraukt ar tādiem nabagvāģiem, jo šādas situācijas ar normāliem vāģiem, kā likums, nenotiek!

Crankshaft 3.aprīlis 2015 9:59
7 3 Atbildēt

LMT

Es kā ekspers te saskatu tikai klaju kultūras un saprašanās trūkumu. Vēl iesaku mazizglītotajam iauto lasītājam nebraukt ar tādiem nabagvāģiem, jo šādas situācijas ar normāliem vāģiem, kā likums, nenotiek!

=====================

Par to, ka abiem pietrūka spējas "redzēt un paredzēt",

šaubu nav, bet par "nabagvāģiem" izej kādā, teiksim,

Itālijas vecpilsētā un paziņo to. Tur ar taviem "normālajiem"

vāģiem vispār nav, ko darīt...Redzēju savulaik Dženovā, kā

praktiski identiski Maserati ar Jaguāru saķērās - abi bija

spītīgi, kā auni! Vienam vajadzēja sekundi piebremzēt...

Žēl, ja dažkārt cilvēku muļķības vai ambīciju dēļ tā notiek.

Ja kas, vakar 02-04 kļuvu pilngadīgs. Man tagad ir pilni

60 gadi! :-)))))))))))))))))))))))))))

iAutolv 3.aprīlis 2015 10:56
1 0 Atbildēt

Sveicu, paldies par vienmēr saturīgajiem komentāriem!

LMT 3.aprīlis 2015 11:03
1 7 Atbildēt

Sirsnīgs sveiciens, paldies par vidēja līmeņa komentāriem. Tik neaizmirsti iziet medicīnisko pārbaudi, lai uz ceļiem neapdraudētu citus.

Jānis 4.aprīlis 2015 11:26
4 2 Atbildēt

Domāju ka minētajā CSNg ir abpusējā vaina 50/50. Abi neievēroja CSN 70. punkta prasības. KIA nepārliecinājās, kad uzsāka braukt un LADA apbrauc bez pagriezieniem, kas varēja maldināt KIA.

Vernons 5.aprīlis 2015 9:47
0 4 Atbildēt

Agresīva rīcība uz ceļa nevar būt 50/50! Ignorēt stāvvietu var tikai tāds, kam CSN sastāv no "Ievēro distanci"! Pēdējais laiks garantēt drošību! Bezkainībai nav attaisnojuma!

VAZ 6.aprīlis 2015 7:21
2 1 Atbildēt

Crankshaft eksperts ,kas brauc ar Bugati.

aa 6.aprīlis 2015 18:50
2 0 Atbildēt

Idiots bija par slinku, lai pagrieziena signālu ieslēgtu, uzsākot braukt (redzams ka ieslēgtas avārijas gaismas). Lūk ari negadījuma iemesls.

pirmais sitiens parasti nosaka, kas vainīgs. 30.oktobris 2015 13:13
0 0 Atbildēt

Kurš pirmais radīja CSN pārkāpumu? Pelēkais

Zilais ir vnk. ikdienas šoferis, kas Rīgas ielās bieži saskāries ar tādiem khehem, kas nezina noteikumus un vnk. kādā brīdī tas viss dod pa nerviem un rodas road rage, nesaku, ka es braucu lieliski, bet nu bieži priekšā braucošais auto ir darījis tādas muļķības un trakākais, ir kad griežas, bez pagrieziena, jo kā lai vella pēc es zinu, ka viņš uz tukša ceļa izdomāja piebremzēt un tad kārtīgi nobremzēt un tikai tad nogriesties?

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Ar labu nakti! - Volkswagen ID.Buzz ar nakšņošanas iespēju

Volkswagen izstrādājis risinājumu, kas elektrisko ID. Buzz ļaus izmantot arī pārnakšņošanai. Piedāvājums iekļauts “Gute Nacht” paketē, kas kopējai cenai pievieno 2600 eiro. Lasīt vairāk

 

Tikai 9 eksemplāri: Morgan piesaka Midsummer Coupe (+ FOTO) 1

Britu retro izskata sporta automobiļu ražotājs Morgan turpina sadarbību ar slaveno itāļu dizaina studiju Pininfarina, paplašinot ekskluzīvo Midsummer modeļu saimi. Pēc atvērtās versijas, kuras ražošanas apjoms tika ierobežots līdz 50 eksemplāriem, tagad prezentēts arī Midsummer Coupe prototips. Lasīt vairāk

 

Šogad Jāņu brīvdienās pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados (+ VIDEO) 5

Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados. Likumsargi skaidro, ka daļa braucēju kļūdaini uzskata, ka alkohols ātri izgaist no organisma, bet citi cer, ka pēc svētkiem policijas klātbūtne uz ceļiem būs mazāka. Taču policija arī šodien pārbauda autovadītājus. Lasīt vairāk

 

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 10

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti