Dzērājs ar "Volgu" apgāž "Ņivu" (+ video) 9

 
iAuto | 16.aprīlis 2015 16:35

"Volga" vadītājs, kas savam spēkratam pie stūres bija sēdies alkohola reibumā, nosūta lidojumā "Ņiva," kas griežas pa kreisi.

 
Visi komentāri
 
LMT 16.aprīlis 2015 17:58
6 4 Atbildēt

Niva vainīga, pirms manevra nepārliecinājās par drošību!

aa 16.aprīlis 2015 22:00
0 1 Atbildēt

Jāpārliecinās, ka netraucēju nevienam dzērājam?

Uldis 16.aprīlis 2015 20:54
4 1 Atbildēt

Mulķīgi, ka cieš nevainīgi cilvēki

Vernons 16.aprīlis 2015 20:58
2 11 Atbildēt

Bausļi drošai satiksmei! Katram bauslim jabūt segumam.

Priekšā esošam satiksmes dalībniekam ar savu rīcību ir jāgarantē drošība!

Jebkurš ātruma samazinājums un menevrs bez signāliem ir noziegums.

Tas, kurš pārkāpj ātrumu, ir zaglis un slepkava ar iepriekšēju nodomu!

Ja divi satiksmes dalībnieki vienlaicīgi atkāpjas no Noteikumiem, pat tik cik mens aiz naga, vai kāds no viņiem var cerēt uz otra goda prātu, ka tas otrs Noteikumus ievēros?

Ņivai pirms manevra neredzēju savlaicīgu signālu.

Volga gāja ar ātruma pārsniegšanu. Pie kam vēl kramā!

Ņiva verēja un tai bija iespēja izvairīties no sadursmes, ja spogulis no rūpnīcas būtu normāls un vadītājs tajā tiešām paskatītos!

CSN 4., 6. un 10. punkti Latvijā nosaka kartību un secību, kā darbosies Noteikumi vispār. Un kā katrs uz ceļa rīkosies!

Tm 16.aprīlis 2015 21:44
4 0 Atbildēt

Kārtējais video no Krievijas, kur vadītājs redzot ka priekšā parādās šķērslis nemaz neiedomājas, ka varētu arī piebremzēt.

Artis 16.aprīlis 2015 23:49
0 2 Atbildēt

Skaties divreiz, līdzīgi kā ar mūsu motociklistiem.

Michux 17.aprīlis 2015 11:44
0 1 Atbildēt

Teikšu kā ir... Braucot pa pilsētu ik pa laikam uzmetu skatu salona atpakaļskata spogulī, bet pirms nogriešanās nekad neskatos sānu spogulī...jo vienmēr braucu +10km/h vairāk par atļauto, līdz ar to izslēdzu ka kāds gribētu garām dzīt...

Un uzskatu ka man ir jāvērš skatiens krustojumā, un jānovērtē ceļš uz kura vēlos nogriesties.

Šajā gadījumā 100% jābūt Volgai vainīgai, jo apdzina vairākus pēc kārtas, un tādu ir grūti pamanīt, ja vēl neatrodies savā joslā un brauc ātrāk kā vajadzīgs...

Bet interesanti ko saka likums...?!?

Vernons 17.aprīlis 2015 11:50
0 0 Atbildēt

Un kurā brīdī no Tevis var sagaidīt kreiso virziena rādītāju?

Likums saka, ka katram ir tiesības paļauties, kad neviens neatkāpsies no Noteikumu prasībām ne tik cik melns aiz naga!

Michux 17.aprīlis 2015 12:00
2 0 Atbildēt

Pagrieziens man jau pašsaprotama lieta...

Rādu visur un vienmēr...

Neesmu no tiem kas gaterī strādā =)))

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmo reizi ar blakusvāģi - Royal Alloy ar 310 cm³ un 28 ZS par 9 000 EUR (+ VIDEO) 13

Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 2

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 

Jāņu naktī Balvu novadā avārijā gājis bojā jauns vīrietis 11

Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti