CSDD uzsāka reklāmas kampaņu, ka arī aizmugurē sēdošajiem vajag piesprādzēties. Kāpēc? Šajā video tas ir lieliski redzams.
Skatīt no 0:40.
CSDD uzsāka reklāmas kampaņu, ka arī aizmugurē sēdošajiem vajag piesprādzēties. Kāpēc? Šajā video tas ir lieliski redzams.
Skatīt no 0:40.

priekšā esošais traktors negarantēja lidojošajam "āzītim" ko? Vernons jau teiks ka traktors bija cēlonis, nevis UAZ glupā lidošana pāri savu dzelžu iespējām?

Ja no sāniem dabūsi sitienu vai ja tevi taisās saspiest smagais,tad pilsētā labāk nesprādzēties.

Drošības josta pietrūka, jo automašīnā bija pārāk daudz pasažiru.
Te jārunā par pasažieru skaitu nevis par drošības jostām! :D

TAM UAZIKAM JOSTU NEMAZ NAV VARBUT NO ZAVODA.
TIK NO 1986 RAZOTIEM JABUTLAIKAM BIJA
Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk
Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk
Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk
Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk
Pilnīgas muļķības!!
Kamēr CSN no biezas grāmatas kļuva par plānu brošūriņu, tika veselu jūru ļoti vajadzīgu punktu likvidēja. Pie kam tādu punktu kas ir reāli izglābuši daudzu cilvēku dzīvības.
Bet akla piesprādzēšanās viscauri un vienmēr tos izglābtos garantēti nogalina.
Tā piemēram:
braucot kalnos gar auzu nedrīkst piesprādzēties, jo slīdēšanas gadījumā aizā vismaz pretējā pusē sēdošais var paspēt izlēkt no mašīnas (iekrītot aizā nevienu nepaglābs drošības josta),
braucot pāri aizsalušai ūdenstilpnei pa ledu nedrīkst piesprādzēties un durvis IR jātur vaļā (jebkurš kurš būs piesprādzējies ziemas apstākļos noslīks).
Visus jau neatceros bet tie nebija tikai divi punkti!
ir izņēmuma situācijas, bet stipri lielākajā gadījumā jostas izglābj un mazina traumas
Tikai muļķis brauks pāri aizsalušām tilpnēm, nu un varbūt Tu.
tikai muļķis bāzīsies tur kur neko pats nesajēdz.
Latvijā ikkatra vadītāja ikdienas maršrutos ir sastopami vismaz 10% ceļu, kuros ir iespējami nogruvumi, aizas, ceļi pāri aizsalušām ūdenstilpnēm utt...
Demagoģija no tavas puses. Ķiveri braucot ar moci varbūt arī labāk nelikt, galva kļūst taču smagāka un lido uz priekšu?