Sieviete, kas brauc ar mazāko apvidus auto, ieslēdz labo virzienrādītāju, taču stūri griež uz kreiso pusi.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Sieviete, kas brauc ar mazāko apvidus auto, ieslēdz labo virzienrādītāju, taču stūri griež uz kreiso pusi.

Ja mazajam auto pie stūres sieviete, tad viss ir kā pēc scenārija. Jo pagrūsta malā vienalga griež stūri pa kreisi, jo sievietei vienmēr priekšroka..........

jēziņ, cik tomēr tie šoferi ir tupi... labi, iefisa tas pajolis sānos - nu bet vai tiešām nebija nekur citur kur palikt kā iejādelēt grāvī? Nogriezties tālāk vai apstāties pavisam nav opcija?

Priekšā esošam satiksmes dalībniekam ar savu rīcību, darbību vai bezdarbību, ir jāgarantē drošība, sev un citiem!

1. Atrūma ierobežojums 40 kmh, kas tiek būtiski pārkāpts.
2. Landcruizers/Lexus veic apdzīšanas manevru pāri nepārtrauktai līnijai.

Te tas pats Rīgā uz Krasta ielas!
Iespaidīgs video: Auto Krasta ielā apmet kūleni (194)
Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk
Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk
Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk
Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk
Lielais vainīgs, nenodrošināja distanci un pilnīgi vienalga, ko rāda un kur brauc mazulis. Mazulis, protams, ir satiksmes bende.
stulbs esi? Kādu distanci? Tad jau vispār nekad nevienu nedrīkst apdzīt?
Man priekšā braucošais veic manevrus nerādot signālus! Stāvvietā tiekamies. Es viņam jautāju, kapēc neslēdz virziena rādītājus. Viņš man atbild: "Ievēro distanci"!
JA tas ir tiešām iz dzīves, tad nu tiešām - tā ir karma;D
Un pēdējā brīdī ieslēgts virziena rādītājs, priekš sevis, lai neaizmirstu kurp pagriezt ir norma! Tas labāka gadījumā.
Nē Ēģiptē taksistam vaicāju, kāpēc nerādi signālus ar virzienrādītājiem? Atbilde - "Nevienam nav jāzin kur es braucu. "