Ugunsdzēsības un kravas auto sadursme Polijā (+ video) 18

 
iAutolv | 16.jūlijs 2015 19:37

Aizvadītajā nedēļas nogalē Polijā notika smaga avārija- ugunsdzēsības auto, kas steidzās uz izsaukumu, nogriežoties pa kreisi, izbrauca priekšā kravas fūrei.

Liveleak.com ziņo, ka četri ugunsdzēsēji un kravas auto šoferis tika iesprostoti savos spēkratos līdz brīdim, kamēr ieradās glābēji. Vissmagāk cietis kravas auto šoferis, kura nogādāšanai uz medicīnas iestādi tika izsaukts helikopters.

 
Visi komentāri
 
Vernons 16.jūlijs 2015 22:59
2 10 Atbildēt

Satiksmes organizācijas kļūdu bija "jālabo" ugunsdzēsēju auto vadītājam. Viņam bija jābrauc pa uzzīmēto saliņu, lai varētu redzēt pa pirmo joslu pretī braucošo!

"Pažarnieks" vainīgs un satiksmes organizātors līdzvainīgs!

Priekšā esošam, pažarniekam, ar savu rīcību bija jāgarantē drošība neatkarīgi no situācijas!

Kanibaals 21.jūlijs 2015 22:41
0 0 Atbildēt

Pats tu esi kļūda. Saliņa ir domāta, lai neapdzen.

Burbergs 16.jūlijs 2015 23:29
3 8 Atbildēt

Ja neko neredzam, varam šaut ārā tikai tad, kad esam pārliecinājušies, ka PIETIEKAMĀ attālumā tiešām neviena nav.

Dzēsēji griež uz dullo, kontrolskatiena nav, likumsakarīgs rezultāts.

Ja bija sirēnas, arī smagā vadītājs cietis pelnīti.

Vernons 16.jūlijs 2015 23:39
0 1 Atbildēt

Es smagā vietā būtu stājies, jo nav garantija pārredzēt ceļu.

Burbergs 16.jūlijs 2015 23:52
2 1 Atbildēt

Tieši tā!

Zelta likums: ja neko neredzam - nebraucam.

Vernon, padiskutēsim forumā par csn 127.p., tūlīt ielikšu tēmu.

Palaidniex 17.jūlijs 2015 8:05
10 1 Atbildēt

Vernons gan reizēm ar putām uz lūpām tomēr aizstāv tiesība uz galvas lekt ūdenī, kur nav zināms, kas zem ūdens virsmas atrodas...

Un tad ej nu tiec gudrs, kad un kādu murgu vilks ārā tās vai citas situācijas skaidrojumam par labu avārijas izraisītājam...

Vernons 17.jūlijs 2015 8:28
1 15 Atbildēt

Tu esi reāls kandidāts uz roku dzelžiem, jo Tu esi tālu no reālās dzīves uz ceļa!

Tev tālu nelikšu braukt. No Mārupes uz Jaunmārupi, lai Tu saprastu ka var satiksmi noorganizēt arī loģiski.

Vainīgs tas kurš pārkāpj! Bet Tu man bāz acīs ātruma samazināšanu pie gājēju pārejām, bet "nerubī fišku", ka situācija var būt analoģiska arī bez gājēju pārejas!

Gribēsi izdzīvot sāksi domāt man līdzīgi. Vēlu veiksmi!

Palaidniex 17.jūlijs 2015 8:37
5 3 Atbildēt

Ievieto tos roku dzelžus se vpats zini kur!

Tik pat labi tā varēja būt Polija, kur ir nevis uzgleznota saliņa, bet reāli izbūvēta ar apmalēm un barjeru!

Šajā gadījumā ir reāli divi vainīgie - fūrists, kurš guļ un NESKATĀS pietiekami tālu uz priekšu, jo blenž spoiguļos.

Un Operatīvais transportlīdzeklis, kurš dara tā pat un pirms manevra nepārliecinās par sava manevra drošību...

Ka vienmēr Divi āži un nepin tur iekšā satiksmes organizatorus, jo iespējams par to naudu, kas viņiem ir konkrētajā vietā savādāk krustojumu izbūvēt nevarēja.

Gribi, lai izbūvē - noziedo no privātajiem līdzekļiem. Bieži vien - tā kā vajag - nevis neuzprojektē, bet nespēj realizēt dēļ ierobežotiem līdzekļiem.

Vernons 17.jūlijs 2015 8:46
1 1 Atbildēt

Jautājums, cik nozaga!!!

Palaidniex 17.jūlijs 2015 8:54
15 0 Atbildēt

Vu palūri savā kabatā, ja jau iesi tik labi informēts - cik nozaga...

Un vēlreiz jautājums - Tas pats, tikai Polijā - saliņa ir nevis gleznota, bet izbūvēta? Kā pažarnieki varētu izbraukt uz tādas saliņas? Nu tā - apstāsti...

Vernons 27.jūlijs 2015 15:59
0 0 Atbildēt

Braucu Lietuvā no Poņevežiem uz Kauņu. Tās divas asfalta kārtas ir šešreiz biezākas par Latvijā klātajām!!! Ir ar ko salīdzināt!

aansis 17.jūlijs 2015 12:56
23 0 Atbildēt

Būtu stājies?! Melis un demagogs esi - neticu, ka stājies katru reizi, kad kreisās nogriešanās joslā stāv auto.

Burbergs 17.jūlijs 2015 23:22
0 0 Atbildēt

Ja priekšā ir necaurredzams smagais, pilnīgi noteikti samazinu ātrumu, lai paspētu noreaģēt, ja aiz viņa kāds neakurāti parādās.

Piemērs - Kurzemes prospekta un Slokas ielas krustojums. Ja uz Kurzemes pr. kreisajā joslā stāv autobuss, lai nogrieztos pa kreisi, braucot tam garām, pilnīgi noteikti samazinu ātrumu, lai paspētu apstāties, ja nu kāds izlien. Tas nekas, ka man galvenais.

20 gadu braukšanas stāža laikā iegūta zināma pieredze, kas potenciālas briesmas ļauj sajust jau ar muguras smadzenēm.

Pļurkt 17.jūlijs 2015 9:28
5 0 Atbildēt

Personīgi redzēju kā pažarnieki pārbrauc aklo zonu.

Ug auto piebrauca pie dzelzceļa pārbrauktuves, kur vilciens iebrauc stacijā un stājas. Tātad laidīs garām pretīmbraucošo vilcienu, kuru no viņu auto nekādīgi nevarēs redzēt.

Viens ugdzēsējs izkāpa no auto, uzskrēja uz pārbrauktuves tā lai varētu redzēt visu situāciju, pamāja ar roku, lai brauc.... Tā viss beidzās pietiekami lieliski visiem.

Uz to ka pretējā pusē esošais šoferis *kur pārredz pārbrauktuvi) māja ar roku ka varot brauc, ugdzēsēju šoferis neuzticējās.

Kas to zina - iespējams šajā video video autors ar vicināja ar rokām, ....

kaspis 17.jūlijs 2015 9:44
3 0 Atbildēt

jā, te nu jāpiekrīt gan! Cik nav bijis 'ar labiem nodomiem bruģēts ceļš uz elli' - tēlaini izsakoties. Arī piemērs - viens sadomā palaist otru no blakusteritorijas, nomet ātrumu un pazibina gaismas, tas, protams, diebj laukā kur diezgan drīz satiekas ar trešo, kas tajā mirklī sācis dzīt garām tam laidējam... Tādu piemēru daudz, gan jau mēs visi esam redzējuši ka tā laipnība dažreiz ir pilnīgi nevietā, no drošības viedokļa skatoties.

jo 17.jūlijs 2015 15:17
1 0 Atbildēt

piekrītu, tie laipnisti bieži izraisa bīstamas situācijas, kavē pārējos laižot līdējus u.t.m.l.

šoferis 17.jūlijs 2015 16:12
1 0 Atbildēt

Vāks, pa skarbo

Davis 18.jūlijs 2015 22:59
1 0 Atbildēt

A jūs nepadomājāt par to,ka mašīna ,no kuras filmēja ir fūre,un otrs smagais,kas nesās aiz tās fūres kas filmēja neredzēja ugunsdzēsēju mašīnu!?

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmo reizi ar blakusvāģi - Royal Alloy ar 310 cm³ un 28 ZS par 9 000 EUR (+ VIDEO) 8

Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 1

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 

Jāņu naktī Balvu novadā avārijā gājis bojā jauns vīrietis 11

Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti