Griežoties pa kreisi, autovadītājs nepalaiž motociklistu (skatīt no 0:40).
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Griežoties pa kreisi, autovadītājs nepalaiž motociklistu (skatīt no 0:40).

Motociklam priekšā esošā statusā nonāca "bobiks"!
Nedeva ceļu motocikla vadītājam!
Ne jau visiem ir talants braukt un ne jau visiem ir talants saprast lietu patieso būtību.
Tik pat labi motocikls varēja braukt no aizmugures un veicot kreiso nepalaist motociklu garām!
Nevajag piedalīties satiksmes negadījumā!

Vairāk kā skumja un nosodāma ir šāda auto braucēju rīcība

Nez, video nav tādā kvalitātē, lai spriestu, bet moci pirms autiņa manevra nepamanīju. Auto jau, protams, vainīgs, bet... vesti mocistam izsniegt, vai?
(tīri subjektīvi, no redzētā)
Neticēsi, mocim pat lampiņa priekšā dega...

Nu jā, pārskatot, kaut kādu malduguni tur var samanīt.
Pamatā jau avārijas ar močiem un auto notiek, kad tos vienkārši nepamana, močus.

Mans kompis ir tik vecs, ka jūtūbu varu skatīties tikai pašā sliktākajā kvalitātē - 177 pikseļi uz kaut ko tur.
Taču es moci pamanīju ar pirmo skatīšanās reizi un arī ievēroju, ka mocim i lampiņa bija ieslēgta!!
Es esmu vairāk kā parliecināts, ka šādiem kas nejēdz saskatīt neko savā dgungalā katru gadu būtu jāiet pie okulista uz pamatīgu un vispusīgu acu pārbaudi.
Vēl jo vairāk tracina tas ka mocis nu točna nelidoja.

Liela daļa avārijas ar moto notiek šādi. Lai piesegtu savu aklumu, tiek apelēts pie tā, ka motociklists par ātru braucis.
Šis nu nav tas gadījums, kad mo būtu pārāk ātri braucis. Tiesa - Tādu gadījumu ir maz, tādu, kurā visi ievērotu ātrumu - vēl mazāk...

Tādam autovadītājam tiesības ir jāatņem uz visiem laikiem !

Uz tik raiba fona to lidojošo perdaļotu varēja arī neredzēt. Bobiks paļāvās uz CSN punktu, kas ļauj uzskatīt, ka citi satiksmes dalībnieki ievēros CSN un lūk rezultāts. Vai nu svītrojam šo punktu ārā vai liekam motociklistu cietumā.

Nestāstiem man, ka braucot uz 50 un bremzējot pirms šķēršļa var uzmest šitādu salto.

Īpaši tupiem - šitādu salto mierīgi ar veļuku var uztaisīt, ja iegriež degungalā!
Ja tev iegriezīs degungalā 10 metru attālumā, tad braucot ar 50 km /st tu nepaspēsi pat pieskārties pie bremžu pedāļiem!

Vai tad kāds no Jums var pierādīt ka motocikla vadītājs pārkāpa ātrumu?

Mums ir trajektorija un motobraucēja masa. Aizejam pie vingrotāja Vihrova un noskaidrojam, cik lielu paātrinājumu (varbūt pat kustības ātrumu uzreiz) vajag šāda trika izpildei. Pēc tam sarēķinam motociklista pārvietošanās ātrumu.
Var pierādīt, ka nepārkāpa, jo to jau pat uz aci redz. Labāk pierādi, ka autobuss ar norautu ātruma devēju fiziski nespēj pabraukt ātrāk par 100km/h.
Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk
Rīgas Motormuzeja teritorijā un Biķernieku trasē šodien notiks Eiropas zaporožecu (ZAZ) jeb tautā saukto "zapiņu" salidojums, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji. Lasīt vairāk
Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk
Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk
Kā tur bija, vernon, pa priekšu braucošais motocikletists negarantēja drošu manevru baltajai setr.. Oi - baltajam pusbobikam?
Toties baltais pusnobiks kārtīgi visu laiku raudzījās spoguļos un nebeidza domāt, kā un ko vēl varētu nogarantēt filmētājam...
Šitādu mudaku ir pa pilnam, kas savā degungalā neko neredz!