"BMW" apsteidz video autoru pa labo pusi, taču pārkārtošanās manevrs tiek veikts konkrētai situācijai un laika apstākļiem neatbilstoši strauji.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
"BMW" apsteidz video autoru pa labo pusi, taču pārkārtošanās manevrs tiek veikts konkrētai situācijai un laika apstākļiem neatbilstoši strauji.

Jaudas pa daudz.

Nevis jaudas par daudz, bet gan nepareizā blīve starp stūri un sēdekli!!!

Diemžēl auns pie stūres.
RWD gadījumā (pilsētas satiksmē, lietainā laikā) tās lietas jādara daudz plūdenāk.
Esmu "izbaudījis" 5 smagas sniegotas ziemas ar RWD - nevis niekojoties un relaksējoties, bet gan braucot daudz pa Baltiju u.c. (strādājot darbā) ikdienā. Pēc kā sev nosolījos, ka RWD man vairs nekad nebūs. Tas bieži vien bija kā sadomazohista emocijas (tā pieļauju), katrā ziņā baudas no tā visa bija maz!

Baudas varbūt vasarā uz sausa asfalta ar RWD. Lietainā un slidenā laikā sēdi kā uz adatām. Piekrītu par sadomazohista sajūtām. Riepām tad ar noteikti jābūt daudz labākām nekā FWD vai AWD.

Nebija īstā vieta, laika apstākļi un piedziņa, lai uz apdzīšanu pārmestu zemākā robā, sagāzētu un paspertu sajūgu vaļā.

patiesi?- tu saki, katrs trešais brauc ar BMW un izpildās līdzīgi?

Nez, man izskatās ka čalis vienkārši iekrita panikā, lai vienkārši atlaistu gāzi turpināja raustīt haotiski stūri, pat pagriezienu ieslēdzot.
Nesajuta, ka rati izslīd.....
Starp citu esmu dzirdējis arī jautājumu: Vai es uzspolēju....?

Neesmu šofere, bet tiešām nesaprotu, kas tur īsti notika: tas smukais baltais auto taču jau bija sekmīgi izdarījis, ko gribēja un tad pēkšņi saslīdēja. Kāpēc?
Neizskatijās ka izdarīja ko gribēja, jo veica manevru nerādot pagriezienu, tātad pats nebija to gribējis. Virzienrādītāji gan darbojās, bet nez ko savaldīšanas laikā nevis pirms manevra.

Rezko ruļ pavernul, daraguša - neumejet jezģiķ pareņ - neučol doroznije uslovije (skoļzko, mnogo vodi na doroge), poterjal scepļenije.
Tieši tā - raustīja stūri. Domāja, ja man ir BMW, tad es esmu kruts gonščegs un varu uz slapja ceļa raustīt stūri.
Es arī pusi mūža braucu ar RWD. Te viss kā parasti-braukt nemāk, un viss. Tad jau viņu uz jebura līkuma nēsātu, ja šādi brauktu visu laiku. Uz slapja asfalta ar šādu manevru sānslīdi var izprovocēt ar jebkuru BMW pieejamo dzinēju, pat ar 1.6 . Maz vēl tā, ka izprovocēja sānslīdi, tak savākties pēc tam arī nemāk.
Tie priekšā esošie... Tie ir vainīgi.... Viens pa lēnu.... Otrs pa tuvu.... Meistaram nedod ceļu...
Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk
Rīgas Motormuzeja teritorijā un Biķernieku trasē šodien notiks Eiropas zaporožecu (ZAZ) jeb tautā saukto "zapiņu" salidojums, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji. Lasīt vairāk
Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk
Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk
Tipiski e36.lv
Tipiska krievija
Muti ciet amèba. Pats nerubī braukt ar savu spaini.