"BMW" avārija - straujas kustības un sliktas riepas (+ video) 17

 
iAuto | 23.oktobris 2015 17:04

"BMW" apsteidz video autoru pa labo pusi, taču pārkārtošanās manevrs tiek veikts konkrētai situācijai un laika apstākļiem neatbilstoši strauji.

 
Visi komentāri
 
Hondaclubs.lv 23.oktobris 2015 19:23
6 12 Atbildēt

Tipiski e36.lv

māriņš 23.oktobris 2015 22:23
2 0 Atbildēt

Tipiska krievija

e36.lv 24.oktobris 2015 7:05
0 14 Atbildēt

Muti ciet amèba. Pats nerubī braukt ar savu spaini.

rihards 23.oktobris 2015 19:27
1 5 Atbildēt

Jaudas pa daudz.

Ulass 23.oktobris 2015 22:45
16 0 Atbildēt

Nevis jaudas par daudz, bet gan nepareizā blīve starp stūri un sēdekli!!!

kasinsh79 23.oktobris 2015 19:40
14 2 Atbildēt

Diemžēl auns pie stūres.

RWD gadījumā (pilsētas satiksmē, lietainā laikā) tās lietas jādara daudz plūdenāk.

Esmu "izbaudījis" 5 smagas sniegotas ziemas ar RWD - nevis niekojoties un relaksējoties, bet gan braucot daudz pa Baltiju u.c. (strādājot darbā) ikdienā. Pēc kā sev nosolījos, ka RWD man vairs nekad nebūs. Tas bieži vien bija kā sadomazohista emocijas (tā pieļauju), katrā ziņā baudas no tā visa bija maz!

es 23.oktobris 2015 20:01
0 0 Atbildēt

Baudas varbūt vasarā uz sausa asfalta ar RWD. Lietainā un slidenā laikā sēdi kā uz adatām. Piekrītu par sadomazohista sajūtām. Riepām tad ar noteikti jābūt daudz labākām nekā FWD vai AWD.

,,, 23.oktobris 2015 19:57
2 0 Atbildēt

Nebija īstā vieta, laika apstākļi un piedziņa, lai uz apdzīšanu pārmestu zemākā robā, sagāzētu un paspertu sajūgu vaļā.

Asais 23.oktobris 2015 20:08
0 1 Atbildēt

Tadus vidikus pilns nets

Ui-ui 23.oktobris 2015 20:19
3 0 Atbildēt

patiesi?- tu saki, katrs trešais brauc ar BMW un izpildās līdzīgi?

;) 23.oktobris 2015 20:55
2 0 Atbildēt

Nez, man izskatās ka čalis vienkārši iekrita panikā, lai vienkārši atlaistu gāzi turpināja raustīt haotiski stūri, pat pagriezienu ieslēdzot.

Nesajuta, ka rati izslīd.....

Starp citu esmu dzirdējis arī jautājumu: Vai es uzspolēju....?

Alla Borisovna 24.oktobris 2015 11:21
1 0 Atbildēt

Neesmu šofere, bet tiešām nesaprotu, kas tur īsti notika: tas smukais baltais auto taču jau bija sekmīgi izdarījis, ko gribēja un tad pēkšņi saslīdēja. Kāpēc?

Kanibaals 24.oktobris 2015 22:59
1 0 Atbildēt

Neizskatijās ka izdarīja ko gribēja, jo veica manevru nerādot pagriezienu, tātad pats nebija to gribējis. Virzienrādītāji gan darbojās, bet nez ko savaldīšanas laikā nevis pirms manevra.

Bl*d 24.oktobris 2015 11:33
12 0 Atbildēt

Rezko ruļ pavernul, daraguša - neumejet jezģiķ pareņ - neučol doroznije uslovije (skoļzko, mnogo vodi na doroge), poterjal scepļenije.

solaris 25.oktobris 2015 0:25
1 0 Atbildēt

Tieši tā - raustīja stūri. Domāja, ja man ir BMW, tad es esmu kruts gonščegs un varu uz slapja ceļa raustīt stūri.

ak 26.oktobris 2015 8:13
0 0 Atbildēt

Es arī pusi mūža braucu ar RWD. Te viss kā parasti-braukt nemāk, un viss. Tad jau viņu uz jebura līkuma nēsātu, ja šādi brauktu visu laiku. Uz slapja asfalta ar šādu manevru sānslīdi var izprovocēt ar jebkuru BMW pieejamo dzinēju, pat ar 1.6 . Maz vēl tā, ka izprovocēja sānslīdi, tak savākties pēc tam arī nemāk.

CRDI 26.oktobris 2015 12:18
2 0 Atbildēt

Tie priekšā esošie... Tie ir vainīgi.... Viens pa lēnu.... Otrs pa tuvu.... Meistaram nedod ceļu...

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmo reizi ar Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi cena no 9 000 EUR par 310 cm³, 28 ZS un 238 kg (+ VIDEO) 1

Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk

 

Rīgā notiks Eiropas zaporožecu salidojums

Rīgas Motormuzeja teritorijā un Biķernieku trasē šodien notiks Eiropas zaporožecu (ZAZ) jeb tautā saukto "zapiņu" salidojums, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 

Jāņu naktī Balvu novadā avārijā gājis bojā jauns vīrietis 11

Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti