"Chevrolet Niva" vadītājs ir pārliecināts, ka velosipēdists pats vainīgs (skatīt no 0:40).
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
"Chevrolet Niva" vadītājs ir pārliecināts, ka velosipēdists pats vainīgs (skatīt no 0:40).

Protams, ka velosipēdists vainīgs! Nav ko braukt pa ceļa vidu ar pārāk mazu ātrumu.
Vainīgs auto vadītājs, jo neievēro drošu intervālu, sevišķi attiecībā uz neaizsargātiem satiksmes dalībniekiem.

velo nepieka nav vainigs un ja runa par atrumu tad kads ir atlautais dzivojama zona

protams ka džips.Vienādas nozīmes krustojums kurā apdzīt aizliegts.velosipēdists brauca taisni.Distancei sānos apdzenot velosipēdistu jābūt min. 2m

Kas ir distance un kas ir intervāls???
Auto kursos degunu urbināji kad skaidroja šo jēdzienu atšķirību un gugli lietot ar neviens nav mācījis, lai sameklētu kāda jēdziena definīciju???
Sen tie laiki aiz muguras, kad satiksmes noteikumos bija strikti ierakstīts, ka intervālam ir jābūt NE VAIRĀK kā 1 metrs!!

Ja tā ir Dzīvojamā zona, tad mums auto ir jādod tiem velo ceļš.Diemžēl.

izskatās ka velosipēds griezās pa kreisi....jo sākumā brauca gar pašu labo apmali...bet sadursmes brīdī bija jau krietni uz ceļa....nu nekādi ne velosipēdiem paredzētajā 1 metrā no apmales
>nu nekādi ne velosipēdiem paredzētajā 1 metrā no apmales
No kurienes šis cipars? Lūdzu citē CSN, kur kaut kas būtu minēts par kaut kādu 1metru. CSN un Vīnes konvencija skaidri nosaka, ka visiem ir jābrauc pēc iespējas pie labās malas neatkarīgi no tā pilsēta vai lauki.

Tūlīt atnāks Vernons un apskaidros, ka priekšā braucošais, tb. velosipēdists kaut ko negarantēja un ar rokām nevicinājās.

Vainīgs bobika vadītās un šķiet ka tā nav iela bet gan guļam rajons tur vienmēr gājējam un visiem šitiem priekšroka,tātad arī taisnība
Lasu un skatos, skatos un lasu, bet tā arī nesaskatu virsrakstā minēto MOTO(ciklu) vai citu moto... Ir Ņiva un opis ar vellapēdu....

Abi ir vainīgi:
Velosipēdists - neivēro 1m, kura ietvaros viņam ir jāturas pie ceļa malas.
Džipa šoferis - neievēro distanci apdzenot.
Vēlviens metrists. Jāturas ir pie ceļa malas nevis jāstreipuļo metra platumā. CSN nekas vairs nav minēts par kaut kādu metru.

Pie krieviem viss ir tā teikt .. kā jau pie krieviem "runas garas". Te viss būtu tā teikt stāvam un gaidam dienestu poličus vai arī viss labi ritens vesels jā ok 5 min un šķiramies. Man visi rati beigti. Pašam bij avārija ar auto, bet ne šāda veida. Runa ir no tās sērijas ka taisija kreiso bez kādiem radītājiem bez ko un man tiesi virsū. Tads vot debīliķis. kas tam onkam tur nekas ritens vesels. pats gan nezinu kā.
Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk
Rīgas Motormuzeja teritorijā un Biķernieku trasē šodien notiks Eiropas zaporožecu (ZAZ) jeb tautā saukto "zapiņu" salidojums, aģentūru LETA informēja pasākuma rīkotāji. Lasīt vairāk
Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk
Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk
Viss velk uz to, ka tā izskatās pēc dzīvojamās zonas, ar visu no tā izrietošaā, bet, iespējams, velosipēdists un ņiva tikko no tās izbrauca (pie filmētaja izbraukšanas vismaz zīmes tā rāda) kaut pēc ielas arī vēl neizskatās...
Piebiedrojos!