"Ņiva" stūrētājs nepamana ceļa remontu un luksoforu, kur iededzies sarkanais signāls - viņš izmisīgi bremzē un auto ietriecas sānos "Opel."
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
"Ņiva" stūrētājs nepamana ceļa remontu un luksoforu, kur iededzies sarkanais signāls - viņš izmisīgi bremzē un auto ietriecas sānos "Opel."

Piekrītu Jankam. Šeit var būt nav īstais gadījums, bet šiem deguna bāzējiem kādreiz vajag pa degunu iedot.

liekat aiz auss.... šādās un līdzīgās vietās, pēdējais, cenšaties ieslēgt avarijkas, tas piesaistīs aiz jums braucošā uzmanību un tā varbūt jūs paglābsiet savu vai arī cita dzīvību

Par 920. līnijas ignorēšanu iestājas Nāves sods! Šoreiz tas gāja secen.
Opelis varēja nostāties pēc iespējas tuvāk labai malai, drošāk!

interesanti, ko tādai ņivai var garantēt "priekšā esošais" ja pati ņiva tupa mauc kā psiha, neskatoties ne uz miglu, ne uz zīmi 40, ne uz to ka priekšā jau STĀV vesela rinda auto... Nu jā, tie priekšā esošie stāvošie laikam neizpildīja 73. punkta prasības un tamdēļ vainojami pie avārijas...

Atbilde Ausij un Jankam.: Veči, tieši otrādi, jo galvenā problēma bija tajā, ka ŅIVA neredzēja, ka tur vispār ir luksafors, jo fūre bija, jūsuprāt apstājusies "pārāk pareizi" un neredzēja, ka tur vispār ir luksofors un vienkārši vēlējās abus, nezin kāpēc, apstājušos vienkārši apsteigt. Kad ieraudzīja, tad bija par vēlu. Ok, varēja gan šajā situācijā nenesties tik ātri, ja jau tur ne viens bija apstājies.

Automašīnas tāpat vien neapstājas ceļa vidū. Nav nozīmes, bija tur luksofors vai nebija.

...kādus ABUS?????? Tur rinda bija izveidojusies, kur pa "naglo" Ņiva mēģināja apbraukt - tikai filmētājs/a atradās 3 pozīcijā :0( Vai tad pie mums arī tā nenotiek...?!?!?!

Ko Tu muldi Jefiņ ja tev nav nekādas sajēgas par satiksmes organizāciju!
Šeit bija redzama ātruma ierobežojošā zīme un gan jau bija arī šīs 2 brīdinājuma zīmes: 273.14 - "Uz ceļa darbi" un 273.19 - "satiksmi regulē luksafors". Vismaz tādām bija jābūt!

apdzīt pāri nepārtrauktajai līnijai arī miglā nedrīkst :D

Paskatījos velreiz nu jau Satiksmes noteikumos: zīme 118 (uz ceļa strādā) ir uzstādīta kopā ar zīmi 323 (Max. ātruma ierobežojums) un vēl papildus zem zīmes 118 ir 803 zīme (darbības zona).
Ja ar šo informāciju Ņivas vadītājam nepietiek lai adekvāti izvērtētu situāciju uz ceļa sev priekšā, tad jājautā kā tādi Auni vispār var iegūt vadītāja apliecību!!!!
Dienvidkorejas autoražotājs prezentējis astotās paaudzes Elantra (Avante), kas izceļas ar pilnīgi jaunu, kantainu dizainu "Art of Steel" stilā, kas ne vienam vien atgādina Lamborghini Urus. Lasīt vairāk
Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados. Likumsargi skaidro, ka daļa braucēju kļūdaini uzskata, ka alkohols ātri izgaist no organisma, bet citi cer, ka pēc svētkiem policijas klātbūtne uz ceļiem būs mazāka. Taču policija arī šodien pārbauda autovadītājus. Lasīt vairāk
Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk
Nebūtu izbāzis purnu ārā Ņiva būtu garām pagājusi un drošvien fūrē trāpītu..