Lēnāk brauksi, tālāk tiksi. Būtu arī žigulis pieturējies pie šādas taktikas, avārija izpaliktu.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Lēnāk brauksi, tālāk tiksi. Būtu arī žigulis pieturējies pie šādas taktikas, avārija izpaliktu.

Palaidniekam līdzīgi domājošs veic kreiso pagriezienu, bet spogulī palūkoties un ar nokaltušajiem pirkstiņiem līdz virzienrādītājam nespēj aizsniegties!
Abiem braucējiem trūkst talants braukt!
Priekšā esošam ar savu rīcību bija jāgarantē drošība.
Klau vecais dislektiķi, kāpec tu atļaujies uzskatītk, ka es neskatos spoguļos un nerādu pagriezienus?
Ir kadi pieradījumi?
Toties tas pelēkai ievēroja ātrumu, vai ne?
P.s.un tam pelēkajam žigulim pagriezieni pašam nav jārada?

Vispār Tu savos komentāros esi sapinies. Kurš te kladzināja ka spogulī viņam nav jāskatās! Tev pie vienas vietas, kas notiek aizmugurē!
Nu jau pavisam esi sapinies!
Esmu par to, ka katrs atbild par to, kur viņš brauc un kam nenesās virsū! Pa priekšu braucējiem nav nekas jāgarantē un pašiem pārkāpjot un crašojot jāručī ārā pakaļā braucēja nesaturēšana, nepacietība, bezkaunība un tupums!
Skatīties spogulī un garantēt negarantējamo nav viens un tas pats!
Man kaut kā neienāk prātā uzspiest pa priekšu braucējam atbildību par paša tupumu un līkrocību, tāpēc nesagādā grūtības braukt pietiekamā distancē līdz pa priekšu braucējiem. Tiklīdz es ko sāku pārkāpt - joslas, ātrumu, tā es esmu atbildīgs par sekām, nevis pa priekšu braucējs, kuram ar manu lēmumu pārkāpt ko pārkāpt NAV ITINNEKĀDA SAKARA!

Klau, bet tu sapinies :D Tak nevar būt, ka tik ātri esi domas mainījis :D
Citēju tevi pašu:
Vernons
15.novembris 2015 20:30
0
0Atbildēt
Īsti vīri atpakaļskata spogulī neskatās!

Šo no galvas!!! CSN 4., 6., 10., 113., 119., 118.4., 70., 73., 77.!
Jums jau tas nepatīk, ka priekšā esošam, ar savu rīcību, jāpilda šo punktu prasības! Palaidniex, kā ņužņika tārps, runā pretī un vienlaicīgi apgalvo ka to visu pildot! Nevajag piekopt dubultu morāli ceļu satiksmē.

Jā...., baltais džips vispār te ņipričom - stāvēja sev mierīgi un tirgoja narkotikas...... - te pēkšņi...., idioti ietriecas... :0(

Viss jau pareizi, bet kaut kā šķiet ir nevietā lietot vārdu ''garantēt'', jo priekšā braucošais var tikai informēt.

Apstākļu sakritība un priekšā braucošais bez virzienrādītāja aizgriež priekšā un garām ejošais trāpa vadītāja durvīs. Kopš kura laika nav jāskatās spogulī un kopš kura laika nav jāslēdz virzienrādītājs?
Savu drošību jau var sev garantēt un automātiski citiem. CSN vajag zināt un pildīt!

Bez tam, kkā neticu, ka tas ir ''dtp'' video- tie būtu stājuši malā, nevis aizbraukuši prom :D
Dienvidkorejas autoražotājs prezentējis astotās paaudzes Elantra (Avante), kas izceļas ar pilnīgi jaunu, kantainu dizainu "Art of Steel" stilā, kas ne vienam vien atgādina Lamborghini Urus. Lasīt vairāk
Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados. Likumsargi skaidro, ka daļa braucēju kļūdaini uzskata, ka alkohols ātri izgaist no organisma, bet citi cer, ka pēc svētkiem policijas klātbūtne uz ceļiem būs mazāka. Taču policija arī šodien pārbauda autovadītājus. Lasīt vairāk
Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk
Žēl balto džipu.