Pirmais auto strauji bremzē pirms krustojuma, otrs arī pagūst noreaģēt, taču kravas auto Kamaz tik ātri apstāties nespēj.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Pirmais auto strauji bremzē pirms krustojuma, otrs arī pagūst noreaģēt, taču kravas auto Kamaz tik ātri apstāties nespēj.
Atšķirībā no LMT es neesmu eksperts, taču mans viedoklis ir, ka visu laiku jāskaitās, kas tev aizmugurē brauc, un ja netālu ir smagais, tad pie dzeltenās gaismas strauji bremzēt nevajag. Ja ir sarkanā, tad gan jābremzē; tad neko. Ja sanāk, pērc KASKO.
Es ieteiktu (un pats esmu to darījis) šādā situācijā braukt arī pie sarkanās, ja tas ir iespējams. Es pat biju apstājies savlaicīgi un jau kādu brīdi stāvēju, kas spoguļos pamanīju, ka fūre nav ņēmusi vērā nedaudz apledojušo slīpumu pirms krustojumā. Aizbraucu pie sarkanā un spoguļos noskatījos, kā fūre apstājas krustojumā vidū.

Pirmajam, ja nespēj bez ekstremālas bremzēšaans apstāties pirms stoplīnijas, bija jāturpina ceļš pāri krustojumam.
Bet kraviniekam jāapjēdz savas bričkas spējas un atbilstoši jakoriģē izvēlētā distance...
Sausais atlikums divi - vainīgie un 3 CSNg iesaistīti tr.līdzekļi...
Bet ša atbrauks jaunākā setra un klāres, ka nekaspašam nav jādara, jārīkojas, viss esot uz paplātes jāpasniedz...

Pirmais visus pārmeta - nobremzēja jau krustojumā iebraucis, kad sāka mirgot zaļais. Ja krustojuma vidū sāktu mirgot zaļais, arī tur būtu apstājies?

vainīgs ta pirmais, bet vainīgais būs smagā vadītājs, kā jau pierasts visvieglāk visu novelt uz distanci

mārča
vainīgs ta pirmais, bet vainīgais būs smagā vadītājs, kā jau pierasts visvieglāk visu novelt uz distanci
--------------------------
Nu, bet šai gadījumā distance arī ir primārais cēlonis. Štrunts par volgu, bet Kamaza vadītājam tomēr bija jāpiedomā pie šīs lietas, ja viņš vispār domā, un joīpaši, ja ir kaut drusku slidens.Es vēl 80.-ajos tepat Rīgā tāpat stāvēju pie luksofora kā pēdējais un skatījos spoguļos, RAF
22038 tie bija patiesi labi. Un skatos, smagais nāk, nāk,nāk,
ne ātri, bet tomēr nāk...Lieta bija pirmajā rindā un es automātiski vilku nost pa labi zālītē. Tā nu smagais lēnām iešļūca man priekšā stāvošajā. Tas bija laiks, kad jau parādījās pirmie vecie "ārzemnieki", neatminu, vai tas bija vecais M.A.N. vai Mercedes, bet Kamazs tas nebija. Pasākums notika pie toreizējā Mēbeļu nama.

Es teiktu, ka galvenā problēma šajā situācijā satiksmes organizācija, jeb mirgojošais zaļais. Kamēr pie mums bija mirgojošais zaļais arī ļoti bieži varēja vērot šādu situāciju, jo ir indivīdi, kuri tiklīdz pamana mirgošanu zāļo, tā ekstrēmi bremzē, it kā būtu ieraudzījis sarkano luksoforā, bet cits redzot mirgojošu zaļo piedod gāzi, lai paspētu pārbraukt uz dzelteno.

Mēs te neredzam visu situāciju pilnā ainā.Var būt tas,kurš norāvās no Kamaza apzaga viņu laikā un telpā,respektīvi apdzenot,ielienot priekšā un noliekot mierā,jo viens sūds pa priešu jau plezderējās.Video bez iespējas objektīvi izvērtēt.

Ja redzi, ka tevi sāk apzagt laikā un telpā, atlaid pedāli un, ja nepieciešams pat spied bremzi. Un nebūs jāpiedalās CSNg. Tie, kuri "nemitīgi apzog laikā un telpā" tomēr ir ātrāki - cik ātri apzaga, tik pat ātri arī pazudīs tālēs zilajās...

Slinkums man publicēt entos video no reģistrātora no mūsu smagajiem. Bet šinī gadījumā KAMAZ ir vismazāk vainīgs. Te ir nofilmēts no blakus mašīnas kura jau stāvēja krustojumā, bet negadījuma izraisīšana visbiežāk notiek pirms krustojuma. No mūsu smagajiem šādas situācijas ir safilmētas ļoti daudz, it īpaši Rīgā. Cukurgalvas, kas tiesības atraduši čipšu pakās, īsi pirms krustojuma nogriež smagajiem ceļu un tad pēkšņi bremzē. Starp citu vadoties pēc ceļu satiksmes noteikumiem šinī gadījumā vainīgi ir vairāk pirmā auto vadītājs, nekā KAMAZA vadītājs. Strauji bremzēt nepārliecinoties par satiksmes drošību aizmugurē nav maigāks pārkāpums kā distances neievērošana.Vienkārši inspektoriem visticamāk slinkums krāmēties ar vairāk papīriem. Vieglāk tak uztaisīt vienu vainīgo, nekā vairākus. Jebkurai smagākai mašīnai par vieglo bremzēšanas ceļš ir daudz garāks, tad ko šādā gadījumā smagajam darīt? Silti iesaku visiem lietot videoreģistrātorus, pat labi mums ir noderējis zagļu pieķeršanai stāvvietā.

un gribi teikt, ka kraviniekam bija jāpaspēj to krustojumu šķērsot? luksofors uz viņu neattiecas? ņu. ņu...
un vēlreiz atgādinu - jābrauc tā lai spētu apstāties bez bums, ja pa priekšu braucēji samazina ātrumu vai stājās! Gabals tamdēļ nost nelūzīs!

Parasti kas "apzog laikā un telpā", braukā ar sadauzītām aizmugurēm.
Dienvidkorejas autoražotājs prezentējis astotās paaudzes Elantra (Avante), kas izceļas ar pilnīgi jaunu, kantainu dizainu "Art of Steel" stilā, kas ne vienam vien atgādina Lamborghini Urus. Lasīt vairāk
Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados. Likumsargi skaidro, ka daļa braucēju kļūdaini uzskata, ka alkohols ātri izgaist no organisma, bet citi cer, ka pēc svētkiem policijas klātbūtne uz ceļiem būs mazāka. Taču policija arī šodien pārbauda autovadītājus. Lasīt vairāk
Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk
eksperti var ieteikt, kā no šādas situācijas lai izvairās? Nebremzēsi - slikti, bremzēji - vēl sliktāk!