Griežoties pa kreisi, mazauto veic negaidītu uzbrukumu pa galveno ceļu braucošajam transportlīdzeklim (skatīt no 0:10).
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Griežoties pa kreisi, mazauto veic negaidītu uzbrukumu pa galveno ceļu braucošajam transportlīdzeklim (skatīt no 0:10).

nebrīnītos, ja pie stūres būtu sieviete - aprēķins galīgi d...

gan jau aizmugurējais piipinaaja un tapeec tik tizls manevrs
Domāju ka vēlējās paspēt pirms tās kolonnas, bet saspolēja un kad dabūja saķeri, bija jau par vēlu...

nu ja juta ka par vēlu tad vajadzēja vai nu bremzēt, vai cirst pa labi - tur abas joslas bija brīvas.

sviesc
negribas pirkstus izmezhgjiit, meeginot garumziimju taustinju kombinaaciju uzspiest.
====================
Kāda kombinācija? Ir tāds taustiņš "pēdiņa", ja, protams,
tu nesēdi pie datora ar kādu nebūt hieroglifu tastatūru. :-)
Bet mazauto izdarības tiešām grūti skaidrojamas, sajūta, ka speciāli nogaidīja, līdz atvēlētais laiks beidzas...

labāk pirkstus padeldēt pierakstot katrā vārdā vismaz pāris liekus burtus :P

patiesībā jau manevrs gandrīz izdevās - būtu pussekundi vēlāk startējis, būtu OK. Bet nu lielākas neveiksmes gadījumā varēja savākt četrus

Kaut kāds sviests.Ja nav braukšanas pašam,tad lai nav daudziem citiem?

Katram uz ceļa ir jārīkojas TĀ, lai neveidotu, pat, bīstamu situāciju!
CSN 10. punkts. Pēc 31. decembra vairs nebūs, jo, kā izrādās, ļoti kaitīgs arī Latvijā. Paldies Tev CSDD.
Ha, ha... tā tev burta kalpam vajag. 10. punkts ir liekvārdība, jo tas tāpat izriet no CSN, ka jābrauc pēc tiem un bīstamas situācijas neveidotos. Pirmkārt jāievēro distance, to tu tagad vari likt 10. punkta vietā, un bez demagoģijas par aizlīšanu priekšā.
Problēma ir cita, mums joprojām CSN tiek rakstīts nevis kā likums, bet gan kā rokasgrāmata topošajiem autovadītājiem, tā tam nebūtu jābūt. Šādi ieteikumi kā atceries, rīkojies utt. jāliek CSN grāmatā nevis MK noteikumos.

Tajā brīdī, kad priekšā esošam uzliks par pienākumu pildīt ceļu satiksmes Noteikumus TĀ kā tie ir rakstīti, tad automātiski "distances ievērošana" nomirs pati savā Nāvē.
Bet patreiz Tavs "jāievēro distance" ar treknu svītru pārsvītro ceļu satiksmes Noteikumos rakstīto un nerakstīto, ignorē loģiku un atbrīvo no atbildības ikvienu, kas kaut kādā veidā ir nonācis kādam priekšā. Manā mūžā CSN redakcija ir bijusi stipri labāka. Un rokas grāmatu raksta tie, kas nekad ar auto nav braukuši!
Divas lietas vajag salikt kopā, Garantēt drošību un ievērot distanci. Un Distance kā tāda nevar kalpot par vainas atzīšanu, tas ir galīgi garām. Ātrums un ātruma samazināšana ir divas dažādas lietas.
Ceļa nogriešana nekādi neatceļ distances ievērošanu. Ir tāds teiciens, ka izņēmums apstiprina likumsakarību.

"Garantēt drošību" - process;mērķis - drošiba."Ievērot distanci"-viens no darbības veidiem kā "Garantēt drošību".
Dienvidkorejas autoražotājs prezentējis astotās paaudzes Elantra (Avante), kas izceļas ar pilnīgi jaunu, kantainu dizainu "Art of Steel" stilā, kas ne vienam vien atgādina Lamborghini Urus. Lasīt vairāk
Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados. Likumsargi skaidro, ka daļa braucēju kļūdaini uzskata, ka alkohols ātri izgaist no organisma, bet citi cer, ka pēc svētkiem policijas klātbūtne uz ceļiem būs mazāka. Taču policija arī šodien pārbauda autovadītājus. Lasīt vairāk
Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk
shaadi ir jaamaak. to kursh katrs nespeetu.
Kāpēc Tu neraksti ar garumzīmēm
negribas pirkstus izmezhgjiit, meeginot garumziimju taustinju kombinaaciju uzspiest.
kur jautaajuma ziime teikuma beigaas?
Iespējams aizkostais ābols pie vainas!