Vairākus desmitus tonnu smagais kravas auto pat nemēģina mainīt kursu un uztriecas labajā pusē stāvošam mazauto "Oka."
Avārijas rezultātā mazauto vadītājs gājis bojā uz vietas, bet viņa dzīvesbiedre smagā stāvoklī nogādāta slimnīcā.
Vairākus desmitus tonnu smagais kravas auto pat nemēģina mainīt kursu un uztriecas labajā pusē stāvošam mazauto "Oka."
Avārijas rezultātā mazauto vadītājs gājis bojā uz vietas, bet viņa dzīvesbiedre smagā stāvoklī nogādāta slimnīcā.

Vai tas kroplis maz apstājās?
Cita starpā, šie lopi paliek arvien nekaunīgāki. Pēdējo 2 gadu novērojums - agrāk kaut ko tādu nemanīju: uz šaurāka ceļa brutāli brauc pa vidu, pāri ass līnijai un tu vari palikt, kur gribi...
Noskatījos video vairākkārt, bet tā arī nespēju saskatīt cietušo auto pirms sadursmes brīža. Jā, protams, video ir sliktas kvalitātes. Bet tomēr tajā var redzēt pat atsevišķus koku zariņus - jo to kontrasts pret debesīm ir pietiekams. Toties pelēku auto bez ugunīm pelēkā puskrēslā videokamera nav spējusi piefiksēt. Vai nebūtu vērts padomāt par sadursmes iemesliem arī no šāda viedokļa? Vai nav tā, ka Okas vadītājs ir saņēmis nāvessodu tikai par to, ka nepietiekamas redzamības apstākļos apturēja auto uz ceļa, neieslēdzot ārējās apgaismes ierīces? Vēlreiz pierādījums, ka lielākā satiksmes dalībnieka nevērība var tikt sodīta pēc cilvēku likumiem, bet mazāk aizsargātā - pēc daudz bargākajiem fizikas likumiem.

Varbūt ir vērts aizdomāties, kā katram priekšā esošam, uz ceļa stāvošam, ar savu rīcību, darbību vai bezdarbību, būtu jāgarantē drošība sev un citiem!
Tā Oka vienā dubļu krāsā ar ceļu! Vai viņai tur būtu jāstāv? Krieviem baltās krāsas nepietiek lai uzvilktu baltu nepārtrauktu līniju gar ceļa malu.
Aansis skarbi visiem saprotami uzrakstīja!!!
Ja viņš stāvēja filmētāja virzienā tad kurš ir priekšā esošais? Izskaidro.

"Oka" ir priekšā esošais auto smagajam, kurš viņu taranē!
Apstājās Tavs auto nevietā un nelaikā, sāc uztraukties par savu dzīvību! Primāri ir brīdinājuma signāli un sekundāri, novācies no ceļa!
Un neizliecies par muļķi! Tu tāds neesi!
Ja oka stāvēja ar skatu pret smago, tad smagais bija priekšā esošs un negarantēja drošību.

Pie vainas ir tas mud.gs ar videoreģistratoru, kurš izgriež no mazāk svarīga ceļa uz galvenā, nepārliecinoties (paskatījās tikai pa kreisi) ķipa josla ta brīva var braukt, bet no labās puses braucošā fūre dzina nabaga OKU. Lai izvairītos no frontālas sadursmes ar mud.gu ar videoreģistratoru pagrieza stūres ratu pa labi un lūk rezultāts. Tādas situācijas diemžēl ļoti bieži ir redzamas arī uz mūsu ceļiem.
Dienvidkorejas autoražotājs prezentējis astotās paaudzes Elantra (Avante), kas izceļas ar pilnīgi jaunu, kantainu dizainu "Art of Steel" stilā, kas ne vienam vien atgādina Lamborghini Urus. Lasīt vairāk
Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados. Likumsargi skaidro, ka daļa braucēju kļūdaini uzskata, ka alkohols ātri izgaist no organisma, bet citi cer, ka pēc svētkiem policijas klātbūtne uz ceļiem būs mazāka. Taču policija arī šodien pārbauda autovadītājus. Lasīt vairāk
Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk
izskatās, ka speciāli, varbūt gribēja tikai mazliet pārmācīt - nolauzt spoguli, tak sanāca pa krietno