Vieglajam auto ir priekšroka, taču ugunsdzēsēju transports steidzas uz izsaukumu.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Vieglajam auto ir priekšroka, taču ugunsdzēsēju transports steidzas uz izsaukumu.

Ugunsdzēsējam bija, ir un būs jāpārliecinās par drošību!
Izskatās pēc tīšas sadursmes no "pažarnieka" puses.

tu esi tiešām stulbs... novēlu kaut tie pažarnieki uz tavu māju brauktu un tu pats kautkur ceļā gadītos un nodemonstrētu tiem savu "taisnību"

Būtu izcili labi, ja Tu tos CSN pārlasītu PATS! Pažarnieki uz "māju" braucot, tā arī neaizbrauca!
Tās zilās lampas dod tiesības, bet nerada priekšrocību! Par braukšanas drošību pieņem lēmumu šī speciālā transporta vadītājs.
Vernon, tu taču nezini CSN!!!
Zilās bākugunis un skaņas signāls dod gan priekšrocības - visiem pārējiem ir jādod ceļš operatīvajam transportam!
Vai tad tev autoskolā to nemācīja? Vai arī aizmirsies? Abos gadījumos tev steidzami jāapgūst CSN vēlreiz. Vai arī jānodod sava vadītāja apliecība CSDD un jābrauc ar sabiedrisko transportu.
ar sabiedrisko transportu kā pasažierim.

Tev, pat, pie zaļā signāla krustojumā iebraukt aizliegts, kur nu vēl pie sarkanā, braukt neskatoties! Tās zilās lampas neatceļ pārliecību par vispārēju drošību!
Par tiem pašiem CSN, "iebāzīšu maisā"!
Ja ir lemts diviem "āžiem" satikties, satiksies.
Tu laikam gribēji būt ugunsdzēsēja vietā?

uzskatu ka arī pirmajam ugunsdzēsēju auto bija jābrauc ar bākugunīm lai tauta apkārt varētu pievērst pastiprinātu uzmanību.

Pirms ikviena manevra un joslas maiņas jāieslēdz virziena rādītājs! Uz kreisā spārna un aizmugurē tādu neredz!
Katram profesionālim uz ceļa ir jābūt saimniekam, ne viss upurim, vai vēl ļaunāk stulbenim.

Visi slāj visur,putni,cilvēki,vieglie auto,kāda tur uzmanīšanās no ugunsdzēsējiem.Nez kur smagais?

Gan komentētājam,gan vieglā stūrētājam kādreiz aiz neko darīt jāpārlasa satiksmes noteikumi,kur ir noteikts,ja tuvojas speciālais transporta līdzeklis ar ieslēgtu skaņas un zilo bākuguņu signālu,ir jādod ceļš šim.Par ceļa nedošanu ir pat sodi.

Vai tiešām neviens zīmi "dodiet ceļu" neredz? vieglajam bija jāpalaid...
Britu retro izskata sporta automobiļu ražotājs Morgan turpina sadarbību ar slaveno itāļu dizaina studiju Pininfarina, paplašinot ekskluzīvo Midsummer modeļu saimi. Pēc atvērtās versijas, kuras ražošanas apjoms tika ierobežots līdz 50 eksemplāriem, tagad prezentēts arī Midsummer Coupe prototips. Lasīt vairāk
Jaunākais Vācijas tehniskās apskates (TÜV) ziņojums apliecina, ka A3 joprojām ir viens no uzticamākajiem automobiļiem savā klasē, pārspējot vidējos rādītājus gandrīz visās vecuma grupās. Lasīt vairāk
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pastiprinātām pārbaudēm uz ceļiem, Līgo dienā Latvijā aizturēts liels skaits dzērājšoferu. Lasīt vairāk
Tuvojoties Līgo svētkiem un Jāņu dienai, apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA apdrošināšana) apkopojusi spilgtākos negadījumus, kas Latvijas iedzīvotājus piemeklējuši šajos svētkos – no bēgšanas ar zagtām pudelēm, sabojājot svešu auto, un sabiedēta suņa bojātam īpašumam līdz apdegumam, ko radījuši indīgi pļavas augi, un traumētam pirkstam, griežot meijas. Lasīt vairāk
domāju, ka bija visas iespējas redzēt, bet iespējams sava šķietāmā "profesionalisma" dēļ negribēja ieraudzīt un tāpēc arī neieraudzīja...