Vieglās automašīnas "Nissan" vadītājs uzsāk ārkārtīgi bīstamu apdzīšanas manevru, taču tiek tikai līdz pusei.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Vieglās automašīnas "Nissan" vadītājs uzsāk ārkārtīgi bīstamu apdzīšanas manevru, taču tiek tikai līdz pusei.

Šādu idiņu dēļ arī smagā vadītājs varēja aiziet "citos medību laukos"! Grāvī jābrauc laicīgāk, ja nemāk novērtēt joslu kurā iebrauks!
Kā tur palika ar to priekšā esošo? Tajā pašā virzienā braucošais, smagais, arī paņēma pa labi un sāka bremzēt.

Tajā pašā virzienā braucošais, smagais, arī paņēma pa labi un sāka bremzēt.
=======================
Tik ko tas mainīja un deva? Vai kas mainītos, ja tas arī ne par 1 cm nepakustētos pa labi?
Drīzāk jautājums - vai tas mazais krupītis, kurš reāli iekabinājies astē fūrai, kuru arī tas līkrokainais antitalants-superdornis taisījās apdzīt, kaut ko vispār redz/saprot, kas notiek tālāk, ko viņš redz aiz fūras un vai ir ieņēmis pareizu distanci līdz fūrai 105. CSN punkta izpratnē? Ko viņš darītu, ja fūre spiestu uz bremzēm, ja pāri tās joslai uz grāvi stūrētu Autobuss?
Skaidrs, ka vainīgs apdzīšanas un savu spēju novērtēšanas antitalants un lecējs uz ecešām ar plaši aizvērtām acīm.

4 gadi atpakaļ Polijā glābjot šitādu idiotu noskrēju no uzbēruma apmetu 2,5 kūleņu un paliku bezsamaņa degoša kabīnē, paldies Baltkrievu šoferītim izvilka āra pirms kabīne nodega. Nākošo riez tikaij pa bremzēm un būs, kas būdams.
Varbūt nosapņoji un nekāda pretimbraucošā nebija, bet vienkārši piemigi?

Nav jāglābj neglābjamais! Tas kurš meklē Nāvi, tam TĀ arī ir jāsaņem, jo pēc savas iniciatīvas grāvī smagajam braukt ir vairāk kā muļķīgi!
Asfalta platums 7+ metri! Nomale vēl +, ja nav mīksta!Tātad divi smagie uz vienas līnijas aizņem 5 metrus, pāri paliek 2+ metri, ja smagie kontrole situāciju izdzīvot vieglais var. Bet Tā nevar kļūt uz šaura ceļa par normu!
Tikai apstākļu sakritības dēļ nenotika frontāla sadursme. Dzīvot un izdzīvot grib visi, bet pēc komentētāju atsauksmēm redzams, ka pretendentu bojā ejai ir vairākums.

Un nāvē skrien un ar plaši aizvērtām acīm, lai lektu uz ecešām kuri?
1. Tie, kam kaut ko nozīmē 99. punkts un 105. punkts.
2. Vai nezkur "baigi ātrāk" nokļūt gribētāji - Tipāži, kam vienmēr kaut kur jāsteidzas, bet steiga nav padarījusi nedz turīgākus (visās nozīmēs), nedz laimīgākus?

Tie kuri neprot pārslēgties uz zemāku pārnesumu!
Tie kuriem 105. punkts citiem pildāms!
Tie kuri brauc ar stūri un sēdekli, šeit un tagad!
Un viņiem smagie un autobusi vienmēr ir parādā.

Tu par sevi?
Pastāsti, kā es varu izdomāt aiz muguras braucošam transportlīdzeklim - kāda ir pieteikama distance 105. punkta izpratnē, un ja man pamatoti šķiet, ka tā ir pārāk maza, bet kustos ar maks atļauto ātrumu - kā likumīgi PIESPIEST to krtetīnu šo distanci atjaunot?

Tev pietrūkst prakse vadīt smagos, tad Tu te muļķības nerakstītu. Tu esi reāls "distances zaglis", kur visiem citiem viņa ir jāievēro, bet Tev nav prāta palūkoties spoguļos un novērtēt situāciju. Smagie sen ātrāk par 90 km/h nebrauc!

Un?
Kad uz salu tilta bija 30, joslas sataisītas tā, ka nevar mainīt - man vajadzēja piefiksēt tā kurinātāja ņeķerpilas pie nordekas kastes stūres mūli, kurš mani ar tālajiem spieda pārkāpt vēl vairāk jau tā kā pārkāpumu 10-20 klasificējamos 45 km/h. Distance max 2 metri. Patiešām pietiekami? Droši, atbildīgi, pareizi, kulturāli un visiem jāpieņem???
Un jā - ja jau kraviniekam un busam esot tik mežonīgas bremzes kā te sludini, tad nu kur problēma tās aktīvi lietot, ja pats esi iebersies un nopēris sev distanci?
Un jā - nocitē to CSN punktu, kas C un D kategorijas tr. līdzekļiem pieļauj atkāpes no 99. punkta, 105. punkta?

Vai tik tā nav Rīga-Liepāja šoseja. tur ir ikdienā tāda satiksme. nezinu kapēc. iespējams, ka nav līdz galam kautkas izdarīts uz tiem ceļiem.
un diezgan bieži tādi nāvē "dzinēji" aizbrauc, asti pacēluši pat neatskatoties, kas notiek viņu vainas dēļ. cik jau gadijumu ir tādu pieredzēts. bet ir arī patīkami kadri parasti bijuši-ka tie, kas uztaisa kādu avāriju, nekur tālu neaizmūk. pēc dažiem kilometriem, kādu laiku, guļ vieni grāvī paši.
tādiem ajdzētu vispār atņemt jebkādas braukšanas tiesības.

te tas ir Mališevkā, cik spēju izlasīt, bet mums LV tādi gadijumi bieži ir uz Ludzas ceļa un Rīga-Liepāja.
Britu retro izskata sporta automobiļu ražotājs Morgan turpina sadarbību ar slaveno itāļu dizaina studiju Pininfarina, paplašinot ekskluzīvo Midsummer modeļu saimi. Pēc atvērtās versijas, kuras ražošanas apjoms tika ierobežots līdz 50 eksemplāriem, tagad prezentēts arī Midsummer Coupe prototips. Lasīt vairāk
Jaunākais Vācijas tehniskās apskates (TÜV) ziņojums apliecina, ka A3 joprojām ir viens no uzticamākajiem automobiļiem savā klasē, pārspējot vidējos rādītājus gandrīz visās vecuma grupās. Lasīt vairāk
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pastiprinātām pārbaudēm uz ceļiem, Līgo dienā Latvijā aizturēts liels skaits dzērājšoferu. Lasīt vairāk
Tuvojoties Līgo svētkiem un Jāņu dienai, apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA apdrošināšana) apkopojusi spilgtākos negadījumus, kas Latvijas iedzīvotājus piemeklējuši šajos svētkos – no bēgšanas ar zagtām pudelēm, sabojājot svešu auto, un sabiedēta suņa bojātam īpašumam līdz apdegumam, ko radījuši indīgi pļavas augi, un traumētam pirkstam, griežot meijas. Lasīt vairāk
Pašam paldies, ne smagajam.