Divu nepiekāpīgu autovadītāju saķeršanās beidzas ar apgāšanos uz jumta tam, kurš par katru cenu centās iespraukties joslā.
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Divu nepiekāpīgu autovadītāju saķeršanās beidzas ar apgāšanos uz jumta tam, kurš par katru cenu centās iespraukties joslā.
Man gan šķiet, ka avāriju izraisīja filmētājs. Var labi redzēt, ka tas speciāli paātrinās un samazina ātrumu, lai neļautu blakus esošajam pārkārtoties. Lai gan vietas pietika visiem. Un jā, zinu ka nedrīkst šķērsot nepārtraukto, bet tas nedod tiesības otram speciāli nogriezt ceļu. Pēc Latvijas noteikumiem vaina abpusēja.

Iespējams ka sākums bija iepriekš un citā vietā, te mēs redzam "gaiļu cīņas" beigas.
Iznākums būtu cits, ja tas līdējs tomēr nonāktu priekšā un tad strauji nobremzētu! Un kā Tu definētu vainu vienā virziena braucošiem?

vernon, tev tak arī ambīcijas spiež! Bezmaz ievērot 105. punktu lepnumu grieztu nost. :D
Nu kur problēma - ielaid un atlaid akseleratora pedāli vai pat piebremzē. Pats tak saki - "dai dorogu duraku". Un Kur problēma ielaist šitādu dorni un saskaņā ar 105 punktu un saskaņā ar 99. punktu REĀLI PIEBREMŽEJOT radī šo distanci līdz priekšā ielīdušajam, it īpaši ja ir pamatotas aizdomas, ka tūliņ bremzēs? Tākā spogulī vari palūrēt uz otru ceļu agresijas akta dalībnieku - pats sevi! :D
Abi protams ir vainīgi, bet nekas tāds nenotiktu, ja tas idiots necenstos par visu cenu iespraukties un savu cenu arī dabūja, kā arī, tas pamuļķis ja nebūtu tīšprāt gāzējis, kas ir aizliegts un kas tiek piekodināts vadot mācību mašīnu. Bet nu lai vai kā ir jāņem vērā baltā līnija, līdz ar to it īpaši vainīgs ir dzīnējs, jo viņam tur nahuj nebija jālien, ja viņš bija tik dumjš un ietiepīgs āzis, tad pats bija vainīgs. Šitādi āksti Rīgā katru dienu var novest līdz sirmiem matiem, ka kaut kur kā debīliem jāskrien, bet tagad būs mācība vismaz vienam no tiem debīlajiem.

tikai pie mums Latvija,pilseta drosa distance braucot pilseta ir tik drosa ka musa nepalidos starp divam masinam,a braucot neapdzivota vieta, atalums nekad nebus mazaks par iespeju apdzit pretim braucoso!!!!
jo vienmer kads kaut kur steidzas!!!

Pie mums nav iespējams ievērot drošu distanci, jo uzreiz kāds smerdelis tur ielīdīs un distance kā nebijusi.
Un video bobikam medaļa par nelaišanu, jo ja nebūs laidēju, nebūs arī līdēju.
Britu retro izskata sporta automobiļu ražotājs Morgan turpina sadarbību ar slaveno itāļu dizaina studiju Pininfarina, paplašinot ekskluzīvo Midsummer modeļu saimi. Pēc atvērtās versijas, kuras ražošanas apjoms tika ierobežots līdz 50 eksemplāriem, tagad prezentēts arī Midsummer Coupe prototips. Lasīt vairāk
Jaunākais Vācijas tehniskās apskates (TÜV) ziņojums apliecina, ka A3 joprojām ir viens no uzticamākajiem automobiļiem savā klasē, pārspējot vidējos rādītājus gandrīz visās vecuma grupās. Lasīt vairāk
Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pastiprinātām pārbaudēm uz ceļiem, Līgo dienā Latvijā aizturēts liels skaits dzērājšoferu. Lasīt vairāk
Tuvojoties Līgo svētkiem un Jāņu dienai, apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA apdrošināšana) apkopojusi spilgtākos negadījumus, kas Latvijas iedzīvotājus piemeklējuši šajos svētkos – no bēgšanas ar zagtām pudelēm, sabojājot svešu auto, un sabiedēta suņa bojātam īpašumam līdz apdegumam, ko radījuši indīgi pļavas augi, un traumētam pirkstam, griežot meijas. Lasīt vairāk
Priekšā esošam ceļu satiksmes dalībniekam ar savu rīcību ir jāgarantē drošība!
Bet nonākot priekšā un izraisot sadursmi, veselai virknei braucēju, gribas, lai norakstītu to visu uz "distances neievērošanu".
Nepārtrauktās līnijas šķērsošana draud ar Nāves sodu! Tālu no TĀ nebija.
Neatbalstu ne vienu nedz otru braucēju, bet ambīcijas nav labākais padomdevējs vadot auto.
Tev viss labi?
Kāds sakars parastai agresijai uz ceļa ar efektīvāku iznākumu, nekā parasti šādos gadījumos notiek, ar mistisko, vēljoprojām korekti un nepārprotami nedefinēto priekšā esošo???
tev viss kaartiibaa?
tu esi lohs?
ko tu nesaproti no vernona raxtito?
kaa tev var buut tiesibu, ampli???
Vari mani saukt par lohu, bet es nesaprotu, kāpēc jārunā par kaut kādu "priekšā esošo", ja redzams, ka otrs auto pirms avāriju izraisījušās rīcības bija nevis priekšā, bet gan kreisajā pusē.
Kāda vilka pēc VISĀS situācijās jālieto šī mītiskā/reliģiskā ideja "priekšā esošais"?!
Ja CSN sāktu mācīt ar 105. punktu, un tam pakārtotu katra rīcību uz ceļa, tad arī blakus esošam ar savu rīcību ir jāgarantē drošība, bet CSN māca pa sadaļām atraujot vienu no otras un gala rezultātā CSN vienam sastāv tikai no "distances" bet otram šie Noteikumi vispār nav saistoši.
Šajā gadījumā, uz jumta braucošam CSN vispār nav saistoši un tādēļ turpināja braukt uz jumta. Vai ir citi varianti?
Nu ar smagu disleksiju sirgstošajiem, kam tas izpaužas patviena teikuma robežās, jau nu nevajadzētu spriest par nodaļu savstarpējo vienotību/atdalītību konkrētu, tematisku vienu ministra kabineta noteikumu ietvaros... :D :D :D
ne jau visi macijas kad kartoja tiesibas :D