Sabiedriskajā transportā – ar aizsegtu seju (+ VIDEO) 8

 
iAuto | 12.maijs 2020 7:47

No rītdienas sabiedriskajā transportā cilvēki tiek aicināti aizsegt seju, lai pasargātu sevi un citus no iespējamas inficēšanās ar jauno koronavīrusu.

Nav gan jāsteidzas uz tuvāko diennakts aptieku, pietiks, ja seju tramvajā, trolejbusā, autobusā vai vilcienā aizsegsiet ar šalli vai lakatu. Jāpiebilst, ka sodīt par sejas maskas nelietošanu nevienu nevarēs, vien dažos gadījumos atteikt iekāpšanu sabiedriskajā transportā.

 

 
Visi komentāri
 
kasinsh79 12.maijs 2020 9:22
4 3 Atbildēt

Šis ir patiešām labs, neiedomājos, kā to izkontrolēs? Pasaki bomzim, ka vajag uzpurni

P.S. Katru gadu tad gripas vīrusa laikā vajadzēja identiski darīt. Labrīt.

gunbox 13.maijs 2020 10:31
0 0 Atbildēt

Nebūt nē. Visi šie pasākumi ir pozitīvi līdz momentam, kad sapratīs ar ko ir patiesībā darīšana. Vai nu tas būs SARS veidīgais, kurš pēkšņi vienā momentā sāks iznīkt vai nu vēl viens gripveidīgais. Vīruss ir pārāk lipīgs un 4x lielāku inkubāciju bez saslimšanas pazīmēm, tobiš agresīvs, lai uztverto šo par kaut kaut kādu vienkāršu saaukstēšanos. Bet muļķu pasaulē netrūkst. Un kā šobrīd pieredze rāda, tad visi muļķi pēkšņi kļūst ar 3 augstākajām, kad pašiem ar šo zarazu nākas tiešā veidā saskarties.

hibžābs 12.maijs 2020 12:03
1 0 Atbildēt

seju nosegt pilnībā?

Vernons 12.maijs 2020 12:35
5 0 Atbildēt

Vinķele teic kad to sejas masku mediķiem nepietiek!

kasinsh79 12.maijs 2020 12:58
3 2 Atbildēt

Es sacītu, mūsu (eiropiešu) kultūrai maskas nēsāšana ir pilnīgi nepieņemama. Āzijā varbūt arī cilvēki pieraduši, mēs - noteikti nē. Nākamnedēļ jābrauc uz Lietuvu, nāksies vien iegādāties vienu uzpurni, izkāpjot no auto tas tur obligāts

halo 12.maijs 2020 13:55
2 1 Atbildēt

Vīruss var iekļūt arī caur acu gļotādu - jānēsā cieši piegulošas brilles....varbūt uzreiz motociklistu ķiveres?

kasinsh79 12.maijs 2020 16:25
4 0 Atbildēt

Redz kā, tikko pavēroju sabtransu Valdeķu ielā. Katrā trolejbusā un autobusā ir... burtiski pāris cilvēku AR maskām uz sejas. Viss absolūtais vairums iekšā transportlīdzeklī un arī iekāpjošie ir... BEZ maskām. Tādējādi atļausiet šo prasību uzskatīt par nenopietnu.

reku 12.maijs 2020 22:07
2 0 Atbildēt

Viss šis pasākums ir ļoti nenopietns.Vai ir iespējams tualetē daļēji,tā pa pusei nolikt"brūnò lāci".Likums lai to pildītu jāformulē stingri,noteikti un nelokāmi.Likuma pērles-1)vadītājs drīkst neuzņemt,2)kontroles dienests var lūgt,3)maskas,šalles un TAMLĪDZĪGI..

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 3

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Traktoru sacensības Rēzeknes novadā nonāk policijas redzeslokā (+ VIDEO) 6

Jau otro gadu Rēzeknes novadā vietējie uzņēmēji rīko traktoru sacensības. Taču šogad pasākums nonācis Valsts policijas redzeslokā. Pēc pasākuma publicētajos video policija saskatījusi drošības prasību pārkāpumus. Ir sākts administratīvais process. Lasīt vairāk

 

Škoda Karoq jaunā paaudze gaidāma 2028. gadā 3

Kompaktā Karoq jaunās paaudzes modelis tiek izstrādāts paātrinātā tempā, lai tirgū to varētu ieviest jau 2028. gadā. Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas 19.06.2026: Dīzelis 1.707 un 95. benzīns 1.737 EUR! 76.78 USD par barelu (+ VIDEO) 4

iAuto.lv piefiksē cenas degvielas uzpildes stacijās 19. jūnijā, taču degvielu vēl neielej, jo šodien cenas, iespējams, būs vēl pievilcīgākas. RAKSTI KOMENTĀROS, cik degviela maksā tavā pusē vai valstī, un norādi, lūdzu, arī datumu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti