Vīrietis tiek pie 500 eiro soda par vizināšanos ar auto ar personām no dažādām mājsaimniecībām 25

 

Foto: iAuto.lv

Nozare.lv | 27.janvāris 2021 14:28

Šonedēļ kādam vīrietim Tukuma novadā piemērots 500 eiro sods par vizināšanos ar auto ar personām no dažādām mājsaimniecībām, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Dace Kalniņa.

Sākotnējā informācija liecina, ka pirmdien Tukuma novada Džūkstes pagastā vīrieši no dažādām mājsaimniecībām vizinājās automašīnā "BMW" bez noteikta mērķa, pārkāpjot pašlaik valstī spēkā esošos drošības noteikumus.

Policijā par notikušo administratīvā pārkāpuma procesa ietvaros vienam vīrietim piemērots naudas sods 500 eiro apmērā. Par pārējo personu sodīšanu vēl tiks lemts.

Savukārt otrdien Jelgavas iecirkņa amatpersonas par epidemioloģiskās drošības pasākumu Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai neievērošanu sāka četrus administratīvā pārkāpuma procesus pret četrām personām, kuras pirms ierašanās Latvijā nebija aizpildījušas elektroniskās anketas personu uzraudzības informācijas sistēmā "Covidpass.lv". Tāpat sākti četri administratīvā pārkāpuma procesi pret personām, kuras, ieceļojot Latvijā, nevarēja uzrādīt apliecinājumu par negatīvu Covid-19 testa rezultātu.
 

 
25 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Pļurkt 27.janvāris 2021 17:07
32 5 Atbildēt

Kas ir devis tiesības policistiem noteikt mērķi ar kādu jebkurš auto kustas uz priekšu???

Kas ir devis policistiem, paskatoties griestos likt sodus par to ka iekš auto sēž DIVAS personas it kā ne no vienas mājsaimniecības???

A var būt uz aptieku aizvedu kaimiņu!!!!

Vai paši policisti kas sēž operatīvajā auto ir no vienas mājsaimniecības???

+++

Latvānija tiek pārvērsta par mudaku pārvaldītu un mudaku uzraudzītu valsteli!!

650 27.janvāris 2021 14:49
24 6 Atbildēt

Kāpēc joprojām nav policijas,z-sardzes un armijas posteņu uz ielām un šosejām? Cik vēl būs jāgaida? Kurp un kapc visi tie Lohi te tagd brauc un Ko viņi ved? Kāpēc autobusu pieturas ,vilcieni un sabtranss netiek pārbaudīts par tēmu cik mājsaimnieku tur iekš tiem bez acīmredzama iemeesla "vizinās"?? Kapc nav izlikti slazdi pie mahimām un rimisiem?

Antons 27.janvāris 2021 15:19
16 5 Atbildēt

Šodien redzēju policijas auto, kur iekšā sedēja bez maskām 3 personas. Vispār, kad sāks sodīt ar pārkāpumiem dzīvojamā zonā? Manuprāt, reti kurš zin, ka nedrīkst smirdēt zem logiem, ka jādod ceļš gājējiem, ka nedrīkst taurēt utt.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Gribi ilgmūžīgu auto - pērc Audi A3

Jaunākais Vācijas tehniskās apskates (TÜV) ziņojums apliecina, ka A3 joprojām ir viens no uzticamākajiem automobiļiem savā klasē, pārspējot vidējos rādītājus gandrīz visās vecuma grupās. Lasīt vairāk

 

Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pārbaudēm, Līgo dienā liels skaits aizturētu dzērājšoferu 4

Neskatoties uz policijas brīdinājumiem par pastiprinātām pārbaudēm uz ceļiem, Līgo dienā Latvijā aizturēts liels skaits dzērājšoferu. Lasīt vairāk

 

Bēgot no veikala ar zagtām pudelēm, sabojā svešu auto – apkopoti spilgtākie Līgo svētku apdrošināšanas gadījumi 6

Tuvojoties Līgo svētkiem un Jāņu dienai, apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA apdrošināšana) apkopojusi spilgtākos negadījumus, kas Latvijas iedzīvotājus piemeklējuši šajos svētkos – no bēgšanas ar zagtām pudelēm, sabojājot svešu auto, un sabiedēta suņa bojātam īpašumam līdz apdegumam, ko radījuši indīgi pļavas augi, un traumētam pirkstam, griežot meijas. Lasīt vairāk

 

Sestdien pie stūres reibumā pieķerti 18 transportlīdzekļu vadītāji 10

Neraugoties pirmsjāņu laikā plaši izplatītajām kampaņām un aicinājumiem nesēsties pie stūres alkohola reibumā, sestdien policija tomēr apturējusi 18 iereibušus transportlīdzekļu vadītājus. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti