TIEŠRAIDE: iAuto.lv saruna ar Edmundu Zonbergu (deputāta kandidātu Jūrmalā) par pilsētas telpu, caurlaidēm (+ VIDEO) 4

 
Māris Ozoliņš, iAuto redaktors | 29.maijs 2021 11:42

Saruna ar Edmundu Zonbergu - Jūrmalas domes deputāta kandidātu no Nacionālās apvienības saraksts Nr:1.

Video papildināts ar uzskates materiāliem:

Tēmas:

  • Jūrmalas pilsēta,
  • Caurlaides,
  • Stāvvietas,
  • Ielu remonti,
  • Velojoslas.

TIEŠRAIDE (tas pats video) Fecebook:

Atsauce:

Pirms pašvaldības vēlēšanām iAuto redakcija uzrunā Jūrmalas domes deputātu kandidātus ar mērķi uzzināt viņu pilsētas telpas redzējumu nākotnē. Ja arī tu vēlies tikt uzrunāts, lūdzu raksti uz iAuto @ iAuto.lv

Skaties arī citas intervijas ar Jūrmalas domes kandidātiem par tēmu "Jūrmalas pilsētas telpa":

  1. iAuto.lv saruna ar Edmundu Zonbergu - Jūrmalas domes deputāta kandidāts no Nacionālās apvienības saraksts Nr:1.
  2. iAuto saruna ar Gati Zamuru - Jūrmalas domes mēra amata kandidāts no partijas "Latvijas Attīstībai" saraksts Nr:9.
  3. iAuto.lv saruna ar Intu Dālderi - Jūrmalas mēra amata kandidāts no Jaunās Vienotības un Kustības "Par" apvienotā saraksta Nr:2
  4. iAuto.lv saruna ar Māri Kaijaku, Jūrmalas domes mēra amata kandidātu no Jaunās konservatīvās partija saraksts Nr:13
  5. iAuto.lv saruna ar Janu Simanovsku - Jūrmalas domes deputātes kandidātes no Progresīvie saraksta Nr:10

Piedalies pašvaldību vēlēšanās 2021.gada 5.jūnijā! Te saraksti https://pv2021.cvk.lv/pub/jurmala/kandidatu-saraksti

 
Visi komentāri
 
650 29.maijs 2021 14:04
2 0 Atbildēt

Šī ir sena Jūrmalas problēma, ka ielas tiek pārraktas nonstopā un pa vairākām reizēm.Racējam ir jāmaksā pēc iespējas mazāk,tāpēc jāizvēlas lētākie un lēnākie. Savulaik dažādu pieslēgumu dēļ teju gadus padsmit no vietas nebij iespējams izbraukt cauri pilsētai bez liekiem laika kavēkļiem un apvedmaršrutiem.

Asaru prospekts ir ticis "remontēts" un "uzlabots" neskaitāmas reizes- bet paskat kas tur notiek patlaban.Tie IDIOTI, kuri tur starp Asariem/Vaivariem visu pavasari manipulējājās, ir pēc sevis tagad atstājuši visas joslas platumā nemākulīgi aizdarītus izgrauzumus, kuri tagad dauza auto piekares un braucēju zobus.Kā varēja tādu cūcību tur atstāt!

Bet, pirms par kādu "balsot", vajadzētu atgādināt, ka Jūrmala nesastāv tikai no asfalta un kanalizācijas.Te ir joprōjām it kā ir "kūrorts" un te izsenis vēsturiski atrodas (vēl joprojām..) šajā valstī teju vienīgās atlikušās sanatorijas tipa ĀRSTNIECĪBAS iestādes.Kurās joprojām ir nodarbināti simtiem jūrmalnieku.

Tādējādi,lielākajā daļā šobrīd pie šprices/tikt saziepējušos kārtējo daudzskaitlīgo muldoņu barā nav par un ar ko runāt principā.Jo viņi nav par TO pat ne iedomājušies,kur nu vēl kādās savās augstvērtīgajās programmās iekļāvuši.

juriz 1.jūnijs 2021 12:39
1 0 Atbildēt

Asaros, Vaivaros gan jau tie ir pagaidu ielāpi. Tur ik pa laikam atkal uzlauž, aiztaisa.

Bet Likteni vajadzētu aizligt Jūrmalā.

iAuto 29.maijs 2021 14:13
1 0 Atbildēt

Nākošā intervija notiks pirmdien, 31.maijā ap plkst. 14:00 ar Gati Zamuru, Jūrmalas domes deputātu kandidāts no partijas "Latvijas Attīstîbai", Saeimas deputāts, Jūrmalas mēra amata kandidāts.

Tēma: Jūrmalas pilsētas telpa, Jūrmalas caurlaides, stāvvietas, satiksmes organizēšana, ielu remonti, velojoslas, sabiedriskais transports utt.

Video tiešraide te facebook.com/iAutolv

Montēts video vēlāk būs šeit youtube.com/jauniAuto

Vasilijspetrovichs 2.jūnijs 2021 18:13
0 0 Atbildēt

2021 gada 1. aprīlis un no šodienas atkal Jūrmalā atsākas kārtējais “Caurlaižu režīms”, es gan nesauktu to par “Caurlaižu”, bet gan par “Publisku naudas slaukšanas režīmu”, jo normāli par caurlaidēm nebūtu jāmaksā, tās jāpiešķir visiem, kam tas ir nepieciešams, un tikai tad pārējie pērk biļetes!

Tātad, kas mums noticis kopš 2017 gada, kopš iniciatīva ir izveidota?

Iniciatīvu parakstījušas 3165 personas, milzīgs paldies visiem par atbalstu!

Jūrmala pa šo laiku pieņēma iebraukšanas maksu arī motocikliem, Jūrmala pārgāja uz digitalizētu mašīnu un sodu uzskaiti, notikušas arī vairākas tiesvedības, bet Jūrmalas vadība ar putām uz lūpām turpina aizstāvēt savu “ekoloģisko” ideju, kur galīgi vairs nevaru saskatīt “sakaistos” deklarētos mērķus!

Tātad, kas ir NEGODPRĀTĪGA maksa - tas ir tad, kad tev ir jāmaksā par to ko tu nevēlies saņemt, vai tev šī maksa tiek uzspiesta izmantojot viltības, nezināšanu vai arī, Jūrmalas gadījumā, ģeogrāfisko stāvokli, kad tev nav citu iespēju, kā tikai maksāt! Zinu, zinu daudzi teiks, nav ko tur braukt uz to stulbo Jūrmalu, bet es nerunāju par tiem, kuriem ir brīva izvēle un tie parasti ir izrēķinājuši, ka 2 eiro iebraucot, būs lētāk kā maksa par autostāvvietām, tur jau viss ir labi un pareizi, jo tā ir brīva izvēle - braukt vai nebraukt. Es runāju par tiem, kas spiesti maksāt par to, ka Jūrmalā ir darbs, par tiem, kuriem Jūrmalā dzīvo kolēģi un viņiem var būt mašīna servisā, par to ka servisa maiņas auto nevar būt kurš katrs, par to, ka kāds brauc pie drauga, kurš dzīvo Jūrmalā ar savu pagalmu un savu iekoptu stāvvietu tajā, es runāju arī par Latvijas pastu, kuram jāpiemaksā par to, ka Jūrmalā ir jāpiegādā pasta sūtījumi… un vēl… un vēl…

Šogad pirms Pašvaldības vēlēšanām esmu vairāk kā pārliecināts, ka tieši šāda sistēma Jūrmalā ir šķība, greiza, galīgi nepareiza un aicinu pielikt tai treknu punktu parakstoties - manabalss.lv/atcelt-diskri...su-par.../show

Nav mans pienākums, bet varu padomāt, kas būtu darāms labāk. Man liekas, ka atbildes uz šiem jautājumiem šobrīd ir viegli atrisināmas tā, ka lielākai daļai vairs nerastos iebildumi pret Jūrmalas caurlaides režīmu, tādejādi novēršot arī negodprātību un beidzot panākot patiesas rūpes par tranzīta plūsmas novirzīšanu, bez izņēmumiem, kas varēja atļauties samaksāt caurbraukšanas maksu:

1. Tranzīta plūsmu var kontrolēt ar esošām kamerām un laika uzskaiti starp iebraukšanas punktiem;

2. Nomainīt ceļazīmes iebraucot un Jūrmalas stāvvietās, kurās automašīnas drīkstētu atrasties tikai ar iegādātu Jūrmalas caurlaidi un tad kontrolēt novietotās automašīnas;

3. Protams pielāgot saistošos noteikumus, programmatūru un kontroles mehānismus tā, lai tas viss patiesi funkcionē visas sabiedrības, nevis šauras interešu grupas labā!

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (24.06.2026.) 3

Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk

 

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 6

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Operatīvie dienesti aicina Jāņos nesēsties pie stūres reibumā un pieskatīt bērnus ūdens tuvumā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk

 

Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO) 25

Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti