Seniori apgalvo - visā Rīgā trūkst soliņu! (+ VIDEO) 10

 
iAuto | 4.jūnijs 2021 14:51

Kādreiz Rīgā pie katras mājas bija soliņi, taču tagad katra pastaiga gados vecākiem ļaudīm ir liels izaicinājums.

 
Visi komentāri
 
Smukulīte 4.jūnijs 2021 15:55
5 2 Atbildēt

Veseli mkrorajoni bez soliem, bērnu laukumiem, bedres katrā pagalmā. Pūces/ Staķa vēlētājiem vispār poh...?

darklight 4.jūnijs 2021 16:04
3 3 Atbildēt

Varavīksnes cilvēki arī demontē Ušakova laikā celtos bērnu rotaļu laukumus Purvciemā. Kādus vēl nah... soliņus? Velosipēdistiem soliņus nevajag!

anonimikis 4.jūnijs 2021 16:05
4 1 Atbildēt

Senioru bērni un mazbērni jau ir tie, kas šo situāciju radījuši. Kā saka - ko sēsi, to pļausi.

gunbox 4.jūnijs 2021 16:44
5 5 Atbildēt

Nu es visupirms teiktu, ka veciem cilvēkiem ļoti labas pastaigas ir dzīvojot laukos. Tā kā savus dārgos 4 istabu dzīvokļus var pārdot un pārcelties uz kādu lauku māju. Pie viena netraucētu darba cilvēkiem sabiedriskajā transportā un nekrāmētu savus nobarotos taukus uz sēdošo pleciem, lai izdzītu no vietas. Starp citu, šodien piens ir visos veikalos. Nav jāskrien plkst. 8:00 uz centrāltirgu.

Pļurkt 4.jūnijs 2021 17:29
3 3 Atbildēt

Jā, jā, jā - vecenēm nav lāviņas kur visiem ienākušajiem un izgājušajiem no mājas kauliņus pamazgāt!

loģiski 5.jūnijs 2021 9:41
3 2 Atbildēt

Autocentriskā pilsētā soliņi nav vajadzīgi. Rīga veidota kā autodroms, nedomājot par jaunākajiem un vecākajiem cilvēkiem.

ro 5.jūnijs 2021 12:56
0 0 Atbildēt

Tieši tā...trūkst to soliņu..it īpaši klusajā centrā..

imzz 5.jūnijs 2021 13:27
4 0 Atbildēt

soliņu dzīves cikls: bomži un alkoholiķi uz tiem guļ, bērni pa tiem pastaigājas un trenē līdzsvaru, jaunieši tos lauž. Tā kā mūsdienās materiālus ekonomē, soliņi tiek salauzti ātrāk , nekā agrāk.

Krotow 5.jūnijs 2021 17:45
0 0 Atbildēt

Lai saka paldies saviem bērniem, mazbērniem un mazmazbērniem, kuri ar esošo soliņu demolēšanu nodarbojās jau pēdējos 50 gadus.

Raamais 6.jūnijs 2021 2:35
1 0 Atbildēt

Ciniska ir dzelzceļa stacijas attieksme. 40 augsti granīta pakāpieni līdz peronam. Tad jāsēž uz koka redelēm, kur tev kakā putni uz galvas, līst snieg, pūš. Stacijā nav kur apsēsties. Vienīgi uz dzelzs sēdekļiem ( greznās LDz ierēdņu ēkas pusē). Pazemojoši jutos, kad bija jāizsauc laicīgi ratiņu pacēlājs no sīkbodnieku tirgotavu galerijas uz perona.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (24.06.2026.) 3

Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk

 

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 6

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Operatīvie dienesti aicina Jāņos nesēsties pie stūres reibumā un pieskatīt bērnus ūdens tuvumā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk

 

Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO) 25

Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti