Latvijas pārvadātāji izjūt autobusu vadītāju trūkumu (+ VIDEO) 12

 
LTV Ziņu dienests | 7.augusts 2021 12:26

Jauni cilvēki negrib strādāt, bet pieredzējušie aiziet pensijā. Latvijā pārvadātāji arvien vairāk izjūt autobusu šoferu trūkumu un tieši tādēļ reizēm nav iespējams nodrošināt reisus atsevišķos maršrutos. Piemēram, Autotransporta direkcija par to plāno sodīt akciju sabiedrību “Nordeka”.

 
Visi komentāri
 
Savickis 7.augusts 2021 12:45
20 1 Atbildēt

Tur kur negrib maksat naudu un jādara diezgan smags darbs, tur arī nav darbinieku.

ZZZZ 7.augusts 2021 13:15
8 0 Atbildēt

Balso ar čemodāniem, reku sekas " kaut kas nepatīk...brauc prom " UK tādas kategorijas vadītājs var pacensties un dabūt 3-5k

reku 7.augusts 2021 13:51
4 1 Atbildēt

Prom ir nevis mums jābrauc bet ar vagonu jāizved vienu daļu parazītu,bez čemodāniem.

Arvīds 7.augusts 2021 13:43
13 1 Atbildēt

Vispirms ir jānodrošina pienācīga alga, nevis 700-800, bet 1300-1800 uz rokas, tad arī autobusu vadītāji būs. Viss vienkārši!

Gunča 7.augusts 2021 16:15
3 1 Atbildēt

tā jau ir - benzīnu vairs nepaņemsi, tāpat kā otru algu par neiedotajām biļetēm, vārdu sakot, nav jau vairs vecie laiki

Nav par daudz 10.augusts 2021 14:14
0 0 Atbildēt

1800 uz rokas nav pat autoparka direktoram ar 3 augtākajām izglītībām!?

Kaut gan, ja pie mums ierubītu biļešu cenas kā GB, tad jau varētu arī 3800 maksāt. Pienācis laiks pasažieriem maksāt tādas pašas cenas kā citur.

rajux 7.augusts 2021 14:20
3 1 Atbildēt

Ja vēl būs piespiedu vakcinācija autobusu šoferiem, tad varēs klapēt to bodīti ciet. Ir vietas kur to neprasīs un noteikumi izdevīgāki.

Mjā 7.augusts 2021 14:46
2 0 Atbildēt

Vakcinācija - šoferu lielākā problēma

Rr19 7.augusts 2021 19:09
3 0 Atbildēt

Kas tad būs, beigas vai.

Antivaxers 10.augusts 2021 14:11
0 0 Atbildēt

Jā, man jau kolēģi teica, ka tajā vakcīnā esot čips! Kopš nopotējās, vairs nevarot dīzeli noliet un nevarot vairs paņemt naudu un nedot biļeti. Rokas pašas sāk biļeti izsniegt. Bet kā grib noliet dīzeli, tā otra roka jau zvana priekšniecībai un mēle pati sāk ziņot par degvielas zādzību!

Nekādā gadījumā nedrīkst vakcinēties!

song. 7.augusts 2021 14:51
1 0 Atbildēt

Toties nesnauž"nelegālie"' pārvadātāji ar personīgo auto.

Markss 7.augusts 2021 19:03
2 1 Atbildēt

Kapitālismā nav deficīta, pārvadātāju nevēlēšanās maksāt tirgus cenu

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (24.06.2026.) 3

Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk

 

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 7

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Operatīvie dienesti aicina Jāņos nesēsties pie stūres reibumā un pieskatīt bērnus ūdens tuvumā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk

 

Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO) 25

Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti