Uz Duster bāzes izveidos pikapu 6

 

Foto: Ekrānšāviņš

iAuto | 11.februāris 2019 11:24

Dacia markas piedāvājumā parādīsies pikaps, kas tiks izveidots uz krosovera Duster bāzes. Tas būs jauns modelis, ka ar Dienvidamerikas Renault Oroch nebūs nekāda sakara.

Renault markai piederošais rumāņu autoražotājs papildinās krosovera Duster saimi ar pikapa modifikāciju. Saskaņā ar Hakima Butehra (Renault automobiļu pārstāvniecības Rumānijā ģenerāldirektors) sniegto informāciju, ar pikapa projektu nodarbosies Renault tehniskais centrs Titu pilsētā un vietējais virsbūvju izgatavotājs Romturingia. Pagaidām par jauno modeli zināms vien tas, ka pirmizrāde notiks jau šī gada rudenī un tas, ka atšķirībā no jau pieminētā Renault Oroch, ko mātesuzņēmums Dienvidamerikā kopš 2015.gada piedāvā kā daudzfunkcionālu transportlīdzekli ar noslieci Lifestyle virzienā, rumāņu pikaps būs īsts darba zirdziņš, kura pamatuzdevums ir pārvadāt kravas. Dacia pikapu varēs iegādāties pie markas dīleriem.

Dacia pozīcijas Eiropas tirgū arvien nostiprinās. Statistika liecina, ka 2018.gadā rumāņi Eiropas Savienībā realizējuši 528 249 automobiļus, ka ir par 11,7 procentiem vairāk nekā 2017.gadā un ļauj ieņemt 14.vietu, nostājoties pirms korejiešu Kia.

 

 

 
6 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Arkls 12.februāris 2019 10:43
4 0 Atbildēt

Tāpēc ka žiguli ražo jefiņi kuri bez smagām valsts subsīdījām sen, un pie tam pelnīti, būtu aizgājuši pa burbuli.

Dacia ir dabiski pelnošs uzņēmums, tāpēc ka šie ražo auto kuru pērk arī vietās kur tas nav tikai vietējā vateņa pienākums pret roģinu.

as 12.februāris 2019 11:11
1 0 Atbildēt

Tie, kas pērk Duster markas auto: vai esat salīdzinājuši līdzīga Renault vai Peugeot auto cenu?

Es biju vīlies, ka tikko sagribi priekšējos elektriskos logus, priekšējo sēdekļu apsildi, radio, paklājiņus un kruīzkontroli (un neko vairāk!), tā cena ir praktiski vienāda ar brendotajiem sprančiem, un neradās vēlme pārbaudīt uz savas ādas, cik maksātu pārdot dacia pēc 4 gadiem lietošanas, ti cik beigās nostāsies TCO (total cost of ownership).

Kā ir, lietotāji, pastāstiet no pieredzes, jo uz papīra ir viena lieta, bet dzīvē var izrādīties pavisam citi secinājumi!

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik pamatoti ir izsūtīt ĀRKĀRTAS BRĪDINĀJUMU, ka šodien 35 grādi? 11

Iespējams, tās ir pārlieku liekas rūpes no valsts puses, iespējams šīs lietas varētu palikt vecāku un pieaugušo cilvēku kompetencē. Raksti komentāros savu viedokli. Lasīt vairāk

 

Naftas koncerns Shell nāk klajā ar konceptu Triple 10 Challenge 1

Enerģētikas uzņēmums Shell prezentējis Triple 10 Challenge elektroauto konceptu, kura galvenā sūtība ir demonstrēt tehnoloģijas, kas nākotnē varētu padarīt elektroauto efektīvākus, lētākus un ātrāk uzlādējamus. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 3

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti