Golf 8 kavēsies, starts 2020.gada sākumā 8

 

Foto: Ekrānšāviņš

iAuto | 14.marts 2019 12:50

Mediji vēsta, ka Volkswagen nolēmis atlikt sava dižpārdokļa Golf jaunās paaudzes modeļa startu līdz nākamā gada sākumam. Iemesls – problēmas ar elektroniku.

Volkswagen atliks Golf astotās paaudzes modeļa startu līdz 2020.gada sākumam, lai gan sākotnēji tā prezentācija bija plānota reizē ar elektrisko hečbeku ID, Frankfurtes autoizstādē, kas atvērsies septembrī. Aizkavēšanas saistīta ar elektronikas kļūmēm golfiņa ciparu mērinstrumentu panelī, kas iegūs paplašinātas iespējas un pastāvīgu pieslēgumu globālajam tīmeklim.

Ņemot vērā radušos situāciju, ražotājs nolēmis nesteigties, atlikt Golf prezentāciju līdz būs novērstas visas kļūmes un koncentrēties elektriskā hečbeka projektam, kas kļūs par volfsburdziešu pirmo jaunās zaļās līnijas pārstāvi.  

Par jauno Golf zināms vien tas, ka hečbeks saglabās līdzšinējo platformu, pieaugs izmēros, iegūs revolucionāru interjeru, pastāvīgu pieslēgumu tīmeklim un jaunu hibrīdiekārtu, bet golfiņa ciparu mērinstrumentu panelis un drošības komplekss kļūs par etalonu segmentā.

 
Visi komentāri
 
VWfans 14.marts 2019 16:59
0 0 Atbildēt

Ļoti labi, ka tā, jo citādi laiž pārdošanā tādus ,,pusjēlus,, modeļus, un auto īpašnieki tad cieš no tehniskiem gļukiem.

felix65 14.marts 2019 18:46
1 5 Atbildēt

OK! Gļuki parādīsies otrajam lietotājam. Pēc elektromagnētiskā impulsa visi šitie elektronikas fani ceļmalā birdinās asaras, kamēr veco vāģu īpašnieki lepni brauks garām, rādot vidējo pirkstu.

feciic 15.marts 2019 7:33
2 0 Atbildēt

Par kādu elektromagnētisko impulsu runā?

Analogu mašīnu bez elektronikas uz ielas jau ir praktiski neiespējami ieraudzīt.

msh 14.marts 2019 21:54
0 0 Atbildēt

Tāpat jau būs pusjēls, nebaidies - tās lietas, kas ir ieviestas no jauna, tādas ir vairāk vai mazāk.

ezis71 14.marts 2019 18:11
0 1 Atbildēt

Sāk vilkt uz Fiat Multipla pusi,ja runā par purnu.

msh 14.marts 2019 21:54
0 1 Atbildēt

Spidometrs ar pieslēgumu internetam? Izklausās slikti, sāk pēc teslas smirdēt.

HE 15.marts 2019 9:39
0 0 Atbildēt

Varētu ieviest maksu par interneta pieslēgumu...

msh 18.marts 2019 12:57
0 0 Atbildēt

Par to maksās katrs pats - bet te sāk ost pēc iespējas no ražotāja puses kontrolēt ko mašīnas īpašnieks ar mašīnu dara, kā teslai...

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Vai ir vērts pirkt jauno Samsung Galaxy S26 Ultra? Vai un kas ir labāks par iepriekšējo? (+ VIDEO) 4

Samsung Galaxy S26 Ultra ir Samsung 2026. gada flagmanis, kas koncentrējas uz veiktspējas, kameru un mākslīgā intelekta funkciju uzlabojumiem, nevis radikālām dizaina izmaiņām. iAuto.lv apskata tā funkcijas un salīdzina ar vecāko modeli S25 Ultra. Lasīt vairāk

 

Gandrīz vai Lamborghini - Hyundai parāda jauno Elantra (Avante) (+ FOTO) 3

Dienvidkorejas autoražotājs prezentējis astotās paaudzes Elantra (Avante), kas izceļas ar pilnīgi jaunu, kantainu dizainu "Art of Steel" stilā, kas ne vienam vien atgādina Lamborghini Urus. Lasīt vairāk

 

12 gadu laikā: vācietis ar dīzeļa Mini Cooper sasniedz 1 000 000 kilometru nobraukumu (+ FOTO) 17

Vācu auto entuziasts Peters Kirhhofs jau reiz ierakstīja savu vārdu vēsturē, kad ar Škoda Fabia 1.9 TDI sasniedza viena miljona kilometru robežu. Tagad viņš paveicis to pašu vēlreiz – šoreiz ar Mini Cooper D. Lasīt vairāk

 

Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados 17

Šogad Līgo dienā un Jāņu dienā Valsts policija (VP) pieķērusi vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados, izriet no VP Reaģēšanas pārvaldes priekšnieka Jura Jančevska stāstītā intervijā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumam "Rīta panorāma". Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti