Volkswagen tagad standartā visiem jaunajiem automobiļiem piešķir piecu gadu garantiju 29

 

Foto: iAuto.lv

Volkswagen | 9.jūlijs 2019 7:58

Volkswagen ieviesis uzlabotu garantijas politiku, kas tagad jau standartā paredz piecu gadu vai 100 000 kilometru nobraukuma rūpnīcas garantiju visiem jaunajiem Volkswagen automobiļiem, kas iegādāti šobrīd un turpmāk.

"Augstākās kvalitātes standarts vienmēr bijusi daļa no Volkswagen DNS. Mēs tiecamies pēc inovācijām un vienmēr vēlamies saviem klientiem piedāvāt labāko automobiļu tehnoloģiju jomā. Mēs esam droši, ka jaunie garantijas nosacījumi padarīs Volkswagen vēl konkurētspējīgāku un mūsu klientiem sniegs papildu pārliecību," norāda Volkswagen zīmola vadītājs Baltijas valstīs Justas Nekrošius.

Tagad visiem jaunajiem Volkswagen automobiļiem būs pagarināta rūpnīcas garantija uz pieciem gadiem vai līdz 100 000 kilometru nobraukumam. Pirmos divus gadus rūpnīcas garantija tiek piemērota neatkarīgi no nobraukuma. Šī garantija attieksies uz visiem jaunajiem Volkswagen automobiļiem, kuru tehniskās apkopes tiek veiktas autorizētajos servisos. Papildus tam automašīnas virsbūves krāsu nepilnību novēršanai tiks piemērota trīs gadu garantija, automašīnas virsbūves korozijai – līdz pat 12 gadu garantija, bet visiem aksesuāriem un rezerves daļām – divu gadu garantija.

Piecu gadu vai 100 000 kilometru nobraukuma garantija piemērota arī visiem jaunajiem plug-in hibrīdiem un elektroautomobiļiem. Turklāt augstsprieguma akumulatoriem noteikta astoņu gadu vai 160 000 kilometru nobraukuma garantija.

 
29 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
Damn 9.jūlijs 2019 10:19
11 2 Atbildēt

6 gadi, 124k km - auto ripo bez bez problēmām.

Bijušais klients 9.jūlijs 2019 8:53
8 17 Atbildēt

Mans Passat pat 100k nenobrauca, kad motors nobeidzās!

Un garantijas komunikācija nav nekāda vienkāršā!

Čomam cik zinu 10 gadīgam lexusam maina baterijas un invertorus bez vārda runas. Lai VW pamācās no japāņiem, kas ir garantija! Mans nākamais auto būs japānis, nevis neuzticams VW.

WALA 9.jūlijs 2019 10:11
8 1 Atbildēt

Un cik ilgi gaidīji kamēr daļa atnāca ?

Man nav bijusi KIA, bet apkārt 3 cilvēkiem bija - pa lielam 2 gadījumos no 3 cilvēki gaidīja savas daļas mēnešiem ( līdz pat 2 vai 3) kamēr auto bija jāpamet servisā. Un 3. ar ne bez problēmām, bet tur ne tik traki.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Pirmo reizi ar blakusvāģi - Royal Alloy ar 310 cm³ un 28 ZS par 9 000 EUR (+ VIDEO) 3

Royal Alloy motocikls ar blakusvāģi ir klasiska dizaina transportlīdzeklis, kas apvieno retro stilu ar mūsdienīgu tehniku. Šis modelis paredzēts nesteidzīgai ceļošanai, izbraucieniem divatā vai ar pasažieri blakusvāģī, piedāvājot unikālu braukšanas pieredzi un izceļoties uz kopējā motociklu. Lasīt vairāk

 

"Michelin" ASV slēgs riepu ražotni 1

Francijas riepu ražotājs "Michelin" ceturtdien paziņoja, ka plāno slēgt vienu no savām "BFGoodrich" rūpnīcām ASV, kurā tiek nodarbināti 1200 cilvēki. Lasīt vairāk

 

Audi uzlabo A3: modernāka kruīza kontrole un digitālie risinājumi (+ FOTO) 3

Audi A3 2024. gadā piedzīvoja modernizāciju savas paaudzes dzīves cikla vidū, taču ražotājs turpina to attīstīt ar jauniem uzlabojumiem, kas galvenokārt skar salona tehnoloģijas un vadītāja palīgsistēmas. Lasīt vairāk

 

Jāņu naktī Balvu novadā avārijā gājis bojā jauns vīrietis 11

Līgo dienā Latvijā reģistrēti 106 ceļu satiksmes negadījumi, kuros gāja bojā viens un cieta vēl 16 cilvēki, aģentūru LETA informēja Valsts policija. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti