Tūkstošiem nepabeigtu elektrisko Volkswagen gaida programmnodrošinājumu (+ VIDEO) 17

 
iAuto | 18.marts 2020 16:39

Kāds Youtube lietotājs nofilmējis un ievietotjis tīmeklī laukumu ar tūkstošiem Volkswagen elektrisko ID.3, ko ražotājs nevar nosūtīt dīleriem elektronikas problēmu dēļ.

Blogeris pastāsta, ka netālu no Leipcigas atklājis slepenu laukumu, ko Volkswagen izmanto, lai uzglabātu tūkstošiem pilnīgi jaunu ID.3, ko kompānija nevar sūtīt dīleriem nepabeigtā programmnodrošinājuma dēļ. Video autors izbraukā Leipcigas apkārtni un parāda vēl vairākus laukumus, kas veic to pašu funkciju – uzglabā jaunos ID.3.

Par pirmā plašām masām paredzētā Volkswagen elektronikas problēmām mediji rakstījuši vairākkārt. To labi zina arī ražotājs, kas problēmas atrisināšanai piesaistījis 10 000 speciālistu. Pagaidām risinājums nav atrasts, bet tikmēr ID.3 ražošana rit pilnā sparā un pilnīgi jaunās automašīnas tiek izvietotas iespējami neuzkrītošās vietās, lai nemestu ēnu kompānijas tēlam.

Nesen Volkswagen paziņoja, ka neraugoties uz šo problēmu, elektriskais ID.3 ieradīsies plānotajā laikā – šī gada vasarā.

Jādomā, ka tagad plānus koriģēs vēl iespaidīgāks pretinieks – Covid-19, kas paralizējis darbu gandrīz visās Eiropas autobūves rūpnīcās.

 
Visi komentāri
 
Verdons 18.marts 2020 16:57
2 0 Atbildēt

Varēja iemaukt softu no skrejriteņiem, tik 2x lai sakrīt riteņu skaits un dot tik prom dīleriem, pēc tam jau tiktu galā.

Conqueror 18.marts 2020 16:59
0 0 Atbildēt

Jā, traki....

Izskatās 18.marts 2020 18:19
6 0 Atbildēt

Ka jaunie klienti dabūs ID3 mazliet ierūsējušus.

msh 18.marts 2020 18:21
13 4 Atbildēt

Tas ir vienkārši PIZĢEC kā pasaule ir sagājusi sviestā ar dažādām intensīvajām ražošanas tehnoloģijām, vai tā būtu lopkopība, lauksaimniecība, vai mašīnu ražošana...

WALA 18.marts 2020 20:04
1 1 Atbildēt

To izstrādātāju valoda sauc par Agile, kad palaiž produktu ko par gatahu nevar nosaukt, bet kurs satur teiksim klientam svarīgu pamata funkcionalu, un rad pamazām salabo.visu kas uzradijies greuzs + pieliek pārējās fīčas ( nu tā baigi rupjos vilcienos). Tesla tam pašam ir gajusi cauri, bet nu kaut ka jau izvilka ... uz fanu pleciem ...

imzz 18.marts 2020 23:21
1 1 Atbildēt

Nu, lai uzinstalē veco labo Windows 98

mwnsa 19.marts 2020 0:22
0 1 Atbildēt

vecais labais bija win95

Winis 19.marts 2020 6:42
5 0 Atbildēt

Nē 98, un xp!!

95 winis nebija nekas labs. Aptuveni nokia podziņtelefonu līmenis.

felix65 19.marts 2020 7:06
2 1 Atbildēt

Kas Tev ir pret podziņtelefonu? Vismaz cilvēki tai laikā komunicēja un nesēdēja pa kaktiem, bakstoties savos smartfonos.

Winis 19.marts 2020 10:24
0 0 Atbildēt

Tas bija salīdzinājums no piedāvātajām iespējām, ko ar winu var darīt!

Turklāt dators tāpat kā "smartfouns" muļķu rokās ir tikai spēļmantiņa, citiem tas ir darbarīks, vai palīgs!

Nu kas tad vainas smatfouniem? Navigacija ir, internets ir, kamera ir, piezvanīt var utt., kas tur slikts? Manuprāt ideāls izgudrojums, kas daudziem ļoti palīdz, un lohus degradē, bet kurš tad tos lohus audzināja?

Kanibaals 19.marts 2020 19:49
0 0 Atbildēt

98 SE bija vislabākais. Vācijā starp citu vēl tagad diezgan aktuāls. Nesen ari Vāsa muzejā novēroju uz datora Win95.

Nu 19.marts 2020 10:19
1 0 Atbildēt

Sensācija baigā, bet nevietā. Vw jau no paša sākuma ziņo ka laidīs apgrozībā 30000gab id3 visus reizē 29205gada otrajā pusē. Un līdz tam tos kaut kur jāglabā..

nu, nu 19.marts 2020 10:47
0 0 Atbildēt

tuk tak esi pilnīgs lunis, vai arī nespējīgs izlasīt rakstu - tam id.3 ir viss, izņemot softu un ja tas būtu, visi grabuļi jau sen būtu pie dīleriem. starp citu, iepriekšējo pasūtījumu skaits vien jau pārsniedzot 35tk

janka 19.marts 2020 11:11
1 0 Atbildēt

Baterijas iekšā ir? Tās kāds pielādē ik pa laikam, vai lai pūst un rūsē kā pagadās, garantiju novilks un tad jau pajāt...

Kanibaals 19.marts 2020 19:51
0 0 Atbildēt

Ja nav softa nav kam tur tērēt. Plauktā Lion var kādu gadu droši stāvēt.

balr 14,8 19.marts 2020 21:11
0 0 Atbildēt

Tūlīt pieteiksies kāds gudrītis,kurš par stipro alu visu saštimmētu.Alu,protams,vispirms.10 tūkst.programmeru-jāsmejas,mongoļu ordas metode 21.gadsimta Vācijā?

HE 21.marts 2020 15:20
0 0 Atbildēt

Cik pazīstams ''vag stils'' vispirms saražo-pārdod auto, un tad sāk testēt-novērst visus kasjakus,pircēji gadiem stāvus aplaudē

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 3

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Traktoru sacensības Rēzeknes novadā nonāk policijas redzeslokā (+ VIDEO) 6

Jau otro gadu Rēzeknes novadā vietējie uzņēmēji rīko traktoru sacensības. Taču šogad pasākums nonācis Valsts policijas redzeslokā. Pēc pasākuma publicētajos video policija saskatījusi drošības prasību pārkāpumus. Ir sākts administratīvais process. Lasīt vairāk

 

Škoda Karoq jaunā paaudze gaidāma 2028. gadā 3

Kompaktā Karoq jaunās paaudzes modelis tiek izstrādāts paātrinātā tempā, lai tirgū to varētu ieviest jau 2028. gadā. Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas 19.06.2026: Dīzelis 1.707 un 95. benzīns 1.737 EUR! 76.78 USD par barelu (+ VIDEO) 4

iAuto.lv piefiksē cenas degvielas uzpildes stacijās 19. jūnijā, taču degvielu vēl neielej, jo šodien cenas, iespējams, būs vēl pievilcīgākas. RAKSTI KOMENTĀROS, cik degviela maksā tavā pusē vai valstī, un norādi, lūdzu, arī datumu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti