Ne dienām, bet stundām - "Tesla" tirgus vērtība pirmo reizi pārsniegusi 700 miljardus dolāru 5

 
Nozare.lv | 7.janvāris 2021 10:22

ASV elektromobiļu ražošanas uzņēmuma "Tesla Motors" tirgus vērtība trešdien pirmo reizi pārsniegusi 700 miljardus dolāru.

"Tesla" akcijas cena trešdienas tirdzniecības sesiju noslēdza ar kāpumu par 2,8%, kompānijas tirgus vērtībai sasniedzot 717 miljardus dolāru (581 miljardu eiro).

Tādējādi uzņēmums tagad ir vērtīgāks par autoražotājiem "General Motors", "Ford", "Toyota", "Honda", "Fiat Chrysler" un "Volkswagen", kopā ņemot.

"Tesla" akcijas vērtība pērn kopumā pieauga par vairāk nekā 700%, taču daļa analītiķu uzskata, ka šis kāpums bijis nevajadzīgi pārspīlēts.

"Tesla" nedēļas nogalē paziņoja, ka pērn piegādājis 499 550 automašīnas, kas ir visu laiku augstākais līmenis kompānijas vēsturē.

Turklāt piegādāto automobiļu skaits bijis vien nedaudz mazāks par uzņēmuma iepriekš noteikto mērķi pusmiljona vienību apmērā.

 
5 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
viencexperc 8.janvāris 2021 10:13
3 0 Atbildēt

to var gaidīt tikai debils. Krievijā nav nekā labāka par putinu. Neviens cits prezis nebūtu krieviju aiztriecis līdz Meksikas līmenim.

Gribu atgādināt, ka pavisam nesen vācieši krieviem palīdzēja apbruņot tanku "Armata" ( stobrs, uguns vadības sistēmas), franči - pārdeva Mistral desantkuģus, apbruņoja tankus T90 ( tēmekļi), utt.

Putina dēļ tas viss tika iesaldēts. Nav krieviem ne 5,paaudzes iznīcinātāja, jaunu kuģu, tanku, raķešu... Nekā jauna. Bet ekonomika - Meksikas līmenī.

Un putins var brēkt jebko par baltijas valstīm, nevins viņā neklausās.

Bet ja cits prezidents, piemēram, Navaļnijs ( kurš ir krievijas patriots) sāks celt krievu ekonomioku, apbruņot krievijas armiju, un eiropa viņam ticēs, piemēram par to, ka Latvijā ir nepilsoņu "problēma"... mums labāk nebūs.

...

p.s.

Otra populārakā krievijas partija ir komunisti, vai Žirinovska partija.

Tā, ka jāskatās vēl kas nāktu putina vietā....

viencexperc 7.janvāris 2021 20:49
2 0 Atbildēt

Neviens neko neraksta, jo daudzi, sevišķi krievi, gaida Teslas bankrotu. jo domā, ka tad visiem kļūs labāka dzīve. Gluži kā krievi jau 3 paaudzes gaida, kad dolārs sabruks. "Nu, jau drīz...pavisam drīz. " - tā viņi domā, tikai nesaprot vienu faktu - ja dolārs sabruks, sabruks arī Juaņi, Eiro, Jēnas... tad nokritīs naftas cenas, būs vispasaules finansialā krīze, un pats rublis atkal sabruks. Kārtējo reizi.

tas gan 8.janvāris 2021 8:21
1 0 Atbildēt

tik neaizmirsti, ka rietumu pusē daudzi (ieskaitot mani) tāpat gaida, ka novelsies Putins - nu tūlīt, tūlīt, nu vēl mazliet, bet, kā ne, tā ne

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Cik maksā degviela Igaunijā un Latvijā šodien? (24.06.2026.) 3

Spriežot pēc aculiecinieka iesūtītajiem attēliem, ar degvielas cenām Igaunijā itin veiksmīgi var konkurēt pašmāju "Straujupīte". Lasīt vairāk

 

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 6

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Operatīvie dienesti aicina Jāņos nesēsties pie stūres reibumā un pieskatīt bērnus ūdens tuvumā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk

 

Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO) 25

Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti