Vieglie auto palīdz smagajiem (+ VIDEO) 20

 
iAuto | 17.februāris 2021 16:36

Sakarā ar sniegoto ziemu, kas šosezon savu spēku izrāda visā pasaulē, sociālajos medijos netrūkst video, kur pilnpiedziņas vieglās automašīnas izrādās gana efektīvs līdzeklis, lai izlīdzētu daudztonnīgiem kraviniekiem.

Kur MTZ traktors padodas, Audi quattro tiek galā bez piepūles

 
Visi komentāri
 
Vernons 17.februāris 2021 19:00
3 18 Atbildēt

Vienu gan es nevaru saprast, kāpēc ir jāspolē! Nespolējot efekts ir stipri lielāks!

Dāvis 17.februāris 2021 20:44
4 0 Atbildēt

Pasaki to rallistiem! ;)

Uz nestabila seguma spolējot, riepa "izgraužas" līdz stabilākam segumam, kur labāka saķere. Kā arī spolējot protektors labāk attīrās, līdz ar to ir labāk saķere.

Šajā gadījumā pa virsu ir netīrs, smilšains sniegs, kur smiltis mazliet uzlaboja saķeri uz ledus.

WALA 18.februāris 2021 10:05
0 4 Atbildēt

Riepu protektorus neaizmirsti ielikt tajos svaru kausos, ar ielas riepam lielāka varbutībiba ir uztaisit smuku slidenu ledus iedobi, neka kaut ko izkasīt līdz cietam segumam + riepu platumu ar nenovērtē pa zemu ;)

Uggga 17.februāris 2021 20:50
3 0 Atbildēt

Ir arī viedoklis, ka saķeres trūkumu var kompensēt ar riteņu griešanās ātrumu.

Pļurkt 18.februāris 2021 8:25
5 0 Atbildēt

Bagāts tas Merša voģila - pofig ka nojās automātisko kārbu, bet toties varēs 6 pirksti gaisā turēt!

Aivars 18.februāris 2021 9:01
1 0 Atbildēt

Kā tu nojāsi kārbu, ja riteņi brīvi spolē pa sniegu? Pie tam visi?

Tur starts no kustojuma uz sausa asfalta dod lielāku slodzi uz kārbu.

WALA 18.februāris 2021 10:03
2 0 Atbildēt

var nojāt, ja kārbu pārkarsē, bet citadi kārbai normālā stavokli tikai mikroskopiski lielāks frikcionu dilums.

Kanibaals 18.februāris 2021 14:41
0 0 Atbildēt

Vadāma sānslīde kārbu tev nejāj?

Pļurkt 18.februāris 2021 17:15
0 0 Atbildēt

Da aizverie4s glupiņais!!

Tā pat tu neesi spējīgs kas ir vadāmā sānslīde!

ATGĀDINĀT tavus slimā suņa murgus par to??

Kanibaals 18.februāris 2021 22:37
0 0 Atbildēt

Atgadināšu tavējos.

Plurkt teorija:

Ja ieberaucot ar pārāk lielu ātrumi līkumā pēkšņi saslīd pakaļpiedziņas auto tad tā ir vadāma sānslīde, ja pēkšņi saslīd priekšpiedziņas auto tad nekas nav glābjams.

Pļurkt 19.februāris 2021 9:30
0 0 Atbildēt

Pļurkt

15.februāris 2021 9:39

Jo vairāk tu te raksti, jo skaidrāk ir redzams, ka neesi izaudzis no šmurguļa domāšanas!

Pats ielīdi ar savām tukšā vietā izdomātajām glupībām un te vēl sprēgā.

Tiem kas nejēdz izlasīt....

+++

Pļurkt

12.februāris 2021 17:24

Ja manu auto ar klasisko piedziņu sāk mest, tad ar vadāmo sānslīdi es varu savākties, BET ar visiem tiem "palīgiem" tas NAV IESPĒJAMS!! ....l

+++

Kanibaals

13.februāris 2021 15:01

Pļurkt atkal iepļurkstēja, argumentu 0 tikai tukša bļaušana, visi nejēgas es viens tāds kruts.

Pļurkt pat ar priekšpiedziņu nejēdz braukt, mjā tas ir līmenis.

++++

Kanibaals

14.februāris 2021 16:43

Nu tad paturi savas glupibas pie sevis neproti pat atškirt priekspiedziņu no pakaļpiedziņas(raksts iepriekš) ne arī māki savākt priekšpiedziņu. Protams ka nejēgām ar pakaļpiedziņu drusku vieglāk braukt, jo pēc saneses samīžoties un bailēs atlaižot gāzi situācija pat uzlabojas, bet priekšpiedziņai tā darot tik sliktāk sanāk. Nejēga ne braucējs, gluži ka msh ar savu golpu jau grāvī pabijis un ceļš šim vainīgs nevis tas ka panikā iekrampējas stūrē.

++++

Vēl

Kanibaals

14.februāris 2021 19:31

Braucu ar priekspiedziņu un varu savākt sānslīdi tā ka beidz pats murgot. Ja neproti tad tā arī saki nevis stāsti ka tas nav izdarāms.

============

Kā jau parasti - es runāju par vadāmo sānslīdi, tu par slīdēšanu, kuru pats no kaut kurienes izrāvi!!

Taču sajēgt to kā vienmēr neesi spējīgs, jo LASĪT NEJĒDZ, UN NEJĒDZ SAPRAST IZLASĪTO, pat ja sanāca izboksterēt!

Pļurkt 19.februāris 2021 10:54
0 0 Atbildēt

Kanibaals

18.februāris 2021 22:37

Atgadināšu tavējos.

Plurkt teorija:

Ja ieberaucot ar pārāk lielu ātrumi līkumā pēkšņi saslīd pakaļpiedziņas auto tad tā ir vadāma sānslīde, ja pēkšņi saslīd priekšpiedziņas auto tad nekas nav glābjams.

+++++++++++++++

Nevis mana teorija, bet tavi SLIMĀ SUŅA MURGI, kam ar manu rakstīto nav ne vismazākā sakara!!!

======

Kā jau parasti - es runāju par vadāmo sānslīdi, tu par slīdēšanu, kuru pats no kaut kurienes izrāvi!!

Taču sajēgt to kā vienmēr neesi spējīgs, jo LASĪT NEJĒDZ, UN NEJĒDZ SAPRAST IZLASĪTO, pat ja sanāca izboksterēt!

------

Nu gan glupiņš!! Pa ČETRĀM dienām nav spējīgs nedz izlasīt nedz sajēgt VIENU TEIKUMU!!!!!!!!!!!!!!

Kanibaals 19.februāris 2021 13:41
0 0 Atbildēt

Stāsti talāk savas pasaciņas, ja auto samet tad to samet tā nav nekāda vadāma sanslīde neatkarīgi no piedziņas veida. Visa atsķirība, ka pakaļpiedziņu stūrējot to pīli uz ledus ir vairāk pierasts savākt un mazāks pārsteiguma moments, kad pakaļu izmet tas ari viss. Vadāma sānslīde ir drifts nevis auto savākšana un drifteri agri vai vēlu nonāk grāvī.

Pļurkt 19.februāris 2021 14:04
0 0 Atbildēt

Dirsā sev iebāz visus savus slimā suņa murgus un spriedelējumus!

Nekādi nevaru saprast kāda mārrutka pēc kaut kādam diletantam, faktiski stulbeni9m jebkādās tehniskās lietās, par katru cenu ir jābāžas tehniskā vietnē ar savām glupībām???

Ej uz tamborēšanas forumu un tur gudrojies! Tā pat tavas smadzenītes nav neko spējīgākas par vidējo tirgusbābu.

Kanibaals 19.februāris 2021 14:14
0 0 Atbildēt

No tāda pat diletanta dzirdu, pa taisno grāvī ar tavām zināšanām.

Pļurkt 19.februāris 2021 14:30
0 0 Atbildēt

Ej vien uz tamborēšanas forumu un beidz te dirst, stubeni!

Tikai PIRMS tam iemācies lasīt, jo arī tur tevi apsmies!!

Kanibaals 19.februāris 2021 19:52
0 0 Atbildēt

Tevi jau te apsmej nav neviens iecēlis eksperta kārtā pats sevi par tādu pasludinājis, bet pļurkt vien ir. Pasūkā savu vafeli.

Pļurkt 19.februāris 2021 20:45
0 0 Atbildēt

Ej uz tamborēšanas forumu - tur tev kā reiz īstā vieta!

Kanibaals 20.februāris 2021 16:33
0 0 Atbildēt

Ko tu vēl meklē dīvānā pirdēju portālā?

Pļurkt 20.februāris 2021 16:46
0 0 Atbildēt

Ej uz tamborēšanas forumu - tur tev kā reiz īstā vieta!

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Policija turpina rūpēties par drošību uz ceļiem svētkos (+ VIDEO)

Nesēsties pie stūres reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus. Operatīvie dienesti vēlreiz neatlaidīgi aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, jo aizvadītās brīvdienas jau zaudētas cilvēku dzīvības un gūtas traumas. Lasīt vairāk

 

Operatīvie dienesti aicina Jāņos nesēsties pie stūres reibumā un pieskatīt bērnus ūdens tuvumā

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD), Valsts policija un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD) aicina Jāņu svinētājus ievērot drošību, nevadīt transportlīdzekli reibumā, piesardzīgi rīkoties ar uguni un īpaši pieskatīt bērnus ūdens tuvumā, liecina NMPD tīmekļvienē publicētā operatīvo dienestu informācija. Lasīt vairāk

 

Autovadītāji: Kāpēc mums jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai? (+ VIDEO) 22

Uz 318 ceļa norādēm Latvijā joprojām lasāms Maskavas, Vitebskas vai kādas citas Krievijas vai Baltkrievijas pilsētas vārds. Valdībā iesniegtā iniciatīva tos nomainīt pagaidām nav saņēmusi akceptu. Tikmēr daudzi autovadītāji ir neizpratnē – kāpēc kara piektajā gadā Latvijā joprojām jāzina, cik tālu ir līdz Maskavai. Lasīt vairāk

 

Zināmi automobiļi, kas var izturēt 300 000 km 24

ASV noskaidroti auto modeļi, kas ir īpaši izturīgi un var sasniegt 300 000 kilometru nobraukumu, nesarūgtinot savus īpašniekus ar dārgiem remontiem. Eiropas auto zīmolu gan TOP-10 sarakstā nav. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti