30 kg sprāgstvielas un tas ir beidzies - īpašnieks uzrauj gaisā Tesla Model S (+ VIDEO) 35

 
iAuto | 21.decembris 2021 5:59

Somijā, kāds Tesla kvalitātē vīlies Model S īpašnieks uzspridzinājis savu elektrisko sedanu kopā ar pašdarinātu Īlona Maska manekenu.

Elektriskā sedana īpašnieka nedienas sākās ar to, ka brauciena laikā viņa automašīnas borta datora ekrānā parādījās paziņojums par tehnisku kļūmi. Saviem spēkiem ceļu turpināt nebija iespējams, tādēļ bija jāizsauc evakuators.

Vēlāk izrādījās, ka darbības traucējumu cēlonis bija akumulatora bojājums. Taču sakarā ar to, ka Tesla Model S bija vairāk nekā 8 gadus vecs, garantija automašīnai vairs nebija spēkā. Servisa centrā akumulatora nomaiņu novērtēja aptuveni 20 000 eiro apmērā, ko īpašnieks nevēlējās maksāt.

Neapmierināts ar ražotāja attieksmi, īpašnieks nolēma no elektromobiļa atbrīvoties, kas arī tika izdarīts, uzspridzinot to ar 30 kg sprāgstvielu kādā pamestā karjerā. Pirms tam mašīnā tika ielikts paštaisīts Tesla vadītāja Īlona Maska manekens.

 
Visi komentāri
 
Sisu 21.decembris 2021 8:57
3 1 Atbildēt

Soms tik turīgs un godīgs, ka pat necentās savu lamatu iesmērēt krieviem, kas to būtu izlaizījuši par kompeti (cik nu tesla tāda var būt) un sprādziena video tiktu pārcelts uz tālāku nākotni. Tagad vēl sodu par vides piediršanu samaksās un viss būs labi.

Vides dienests 21.decembris 2021 9:07
17 1 Atbildēt

Viņš baterijas salasīs un vedīs uz Rimi?

Vai atstās lai baterijas bojā somijas tīro vidi?

imzz 24.decembris 2021 10:20
1 0 Atbildēt

Vienā video par to bija, ka viņš bateriju šūnas jau iepriekš izņēmis. Un viss pārējais tikšot savākts, jādomā, ar grābekli, šaupeli un pinceti. Tagad tik jāgaida atbildes šovs no kāda krievu blogera ar 130 kg, vai visu 300 kg sprāgstvielu izmantošanu :-/

hartijs 21.decembris 2021 9:22
14 4 Atbildēt

Nemaz tie elektroauto tik labi nav. Draugs dzīvo mazliet aiz Siguldas. Braucot darīšanās, ja Rīgā neiznāk uzlādēties, mājās nemaz netiek.

Juris 21.decembris 2021 10:21
12 11 Atbildēt

Varēji jau arī pieminēt, ar ko ta tavs mīļais draugs brauc, ar pirmās paaudzes VW e-up vai varbūt ar pirkstu pa karti???

hrjas 21.decembris 2021 11:44
2 3 Atbildēt

Draiugs naglas sienā sit ar gludekli? Jeb tomēr izmanto darbam pieemērotu instrumentu? Nu, tāpat ar auto....katrai distancei un ekspluatācijas režīmam kāds auto būs vairāk piemērots nekā cits.

Hmm 21.decembris 2021 9:43
3 1 Atbildēt

ka tik nesanāk puisim cietumā pasēdēt par videi nodarīto kaitējumu

Nu 21.decembris 2021 10:19
5 1 Atbildēt

8 gadi bija garantija, 8 gadi izturēja - uz ko viņš vēl cerēja?

Bum 21.decembris 2021 11:39
2 0 Atbildēt

interesanti, cik īpašniekam izmaksāja 30 kg sprāgstvielas?

Pats 21.decembris 2021 12:05
1 1 Atbildēt

Interesanti kā Somijā tiek pie sprāgsvielām ,Latvijā nekas tamlīdzīgs nav iespējams , laikam tāpēc ka Latvijas valdošā mafija tā sašmucējusies , ka baidās pat no savas ēnas

Palaizi Puķkam 21.decembris 2021 12:42
1 1 Atbildēt

Ko tu tur irs, paskaties sev biksēs, tu tur tā esi sašmucējis, ka pat komentāros smirdi.

imzz 21.decembris 2021 13:31
1 0 Atbildēt

Tāpat kā visās eiropeiskās valstīs. Viņš pats pie tām netiek, viņš noslēdz līgumu ar firmu, kam ir materiāli un licences.

but instead reached out to bloggers at local Pommejätkät on YouTube who specialize in exploding stuff.

goodwordnews.com/angry-owner-b...rt-world-news/

klupis 21.decembris 2021 12:21
1 0 Atbildēt

Būsim zaļi , pilksim elektloauto !

ro 21.decembris 2021 13:41
1 2 Atbildēt

Njā..ļoti motivējošs raksts pirkt elektromobili... un cik tad ir šo cilvēku Latvijā,kas var atļauties to spēļmantiņu jaunu? Un to,kādas izmaksas sagaida lietotu e auto īpašniekus,redzam..nu ok..vw moš lētāks ir..bet paļubomu nafig tāds elektroauto vajadzīgs? Vismaz pie mūsu infrastruktūras bezjēdzīgs pirkums

Shiirs 21.decembris 2021 15:43
3 3 Atbildēt

Bomār beidz vaimanāt, ir lietas, kuras tu nekad nesapratīsi.

Kanibaals 21.decembris 2021 16:56
2 1 Atbildēt

Tas bomārs nopirka lietotu, kas izturēja vien nobrauktus 1500km, jo šim cits somainis iesmērēja ar bojātu bateriju.

imzz 21.decembris 2021 13:45
2 0 Atbildēt

dulliem somiem nav ko darīt :-/ Viņi tak pat to "Maska manekenu" nometa no helikoptera.

Conqueror 21.decembris 2021 14:29
0 1 Atbildēt

smuki

bmw 21.decembris 2021 15:43
1 1 Atbildēt

Pareiz dara nav ko sūdus ražot,

imzz 21.decembris 2021 16:15
3 1 Atbildēt

Kāds sūds ? Tesla Model S bija vairāk nekā 8 gadus vecs. Pilnīgi normāli, ka baterija pie Somijas klimata nobeidzās. Tas somu hipijs domāja, ka viņš 20 gadus ar to bateriju brauks ?

Krotow 21.decembris 2021 16:30
1 0 Atbildēt

Taču ņemot vērā jauna auto cenu un to ka dažos klimatos baterijas nobeidzas krietni ātrāk kā bundža, derēja padomāt par aftermarketa baterijām šo auto modeļiem.

Kanibaals 21.decembris 2021 16:48
0 1 Atbildēt

Karogs tev rokā un uz priekšu. Neviens tam somainim neliek pēc garantijas beigām pirkt OEM bateriju. Izjauc esoošu un nomaina moduļus no cita līdzīga bēdu brāļa. Diez vai visa baterija bija "nosprāgusi", nav jau audi kam sīks remonts ir "jāpārlasa visa hadene".

ro 21.decembris 2021 17:38
0 0 Atbildēt

Idiots esi vai? Ar normālu audi laikam neesi braucis,ja "siiks remonts ir hadenes paarlasishana"

Kanibaals 25.decembris 2021 15:30
0 0 Atbildēt

Audi īpašnieku populārakie vaicājumi pirms tehniskās - trends.google.com/trends/explor...Audi%20remonts

1984 21.decembris 2021 18:05
1 0 Atbildēt

Noteikti, ka pārdošanas brīdī tam somu hipijam ko citu stāstīja - baterijas resurss mūžīgs, vai tuvu tam, nu ja arī izbeigsies, mainīsim pa garantiju. Un pēc 8 gadiem tehnoloğijas būs attīstījušās, Teslas akumulatori maksās apmēram tik, cik pāris 110ah parastie skābes akumulatori šodien..... Lai ko tādu izdarītu, cilvēkam ir jābūt pamatīgi satracinātam.

Kanibaals 22.decembris 2021 8:08
0 0 Atbildēt

Lietotu viņš pirka.

1984 21.decembris 2021 16:48
1 0 Atbildēt

Somi rullē!

Ludmila 22.decembris 2021 11:44
0 0 Atbildēt

Labak ka Audi 80,masinas nav!

Vilnis 22.decembris 2021 13:12
1 0 Atbildēt

Ha ha ņemiet vērā elektro autiņu īpašnieki.

Butters 22.decembris 2021 23:27
0 0 Atbildēt

30kg sprāgstvielas? Tur tad nezin kāds kvartāls būtu tikts izrādīts....tur labi ja tikai pāris grami sprāgstvielas bijušas

Saimnieks 23.decembris 2021 2:30
0 0 Atbildēt

Man bija līdzīga doma ar VW Lupo 3L modeli!

Gints 23.decembris 2021 11:08
0 0 Atbildēt

Būtu dīzeļa Opelis, pa astoņiem gadiem būtu nācies kādus trīs uzspridzināt.

Dzejnieks 23.decembris 2021 14:05
1 0 Atbildēt

8 gadus vecs. Un ar to ir viss izteikts. Viņs ko, gribeja lai par jaunu bateriju butu jamaksa paris tūkstoši??? Šis ir piemērs kad cilvēks ir "pārēdies" labumus un nezin ko pats grib ...

=>Juris 25.decembris 2021 10:53
0 0 Atbildēt

Ja brauc ar pirkstu pa karti, tad uzlādēt nevajag. Domā līdzi!

Kanibaals 25.decembris 2021 14:40
0 0 Atbildēt

Timrots teica, ka ja degviela beidzas tad tu esi lohs. Tāpat ir ja neuzlādē laikus.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

12 gados: vācietis ar dīzeļa Mini Cooper sasniedz 1 000 000 kilometru nobraukumu (+ FOTO) 9

Vācu auto entuziasts Peters Kirhhofs jau reiz ierakstīja savu vārdu vēsturē, kad ar Škoda Fabia 1.9 TDI sasniedza viena miljona kilometru robežu. Tagad viņš paveicis to pašu vēlreiz – šoreiz ar Mini Cooper D. Lasīt vairāk

 

Šogad Līgo un Jāņu dienā pieķerti vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados 13

Šogad Līgo dienā un Jāņu dienā Valsts policija (VP) pieķērusi vairāk dzērājšoferu nekā divos iepriekšējos gados, izriet no VP Reaģēšanas pārvaldes priekšnieka Jura Jančevska stāstītā intervijā Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumam "Rīta panorāma". Lasīt vairāk

 

Kafija, pirts un auksta duša? Narkoloģe komentē populārākos mītus par atskurbšanu pirms sēšanās pie stūres 6

Līgo svētku laikā uz Latvijas ceļiem ik gadu pieaug risks sastapt autovadītājus, kuri pie stūres sēdušies pēc alkohola lietošanas. Apdrošināšanas sabiedrība ERGO saulgriežus aicina svinēt bez alkohola, tomēr gadījumā, ja apreibinošie dzērieni tiek lietoti, pirms sēšanās pie automašīnas stūres ievērot 24 stundu nogaidīšanas principu un nepaļauties uz dažādiem mītiem par ātrāku atskurbšanu. Lasīt vairāk

 

Jaunās Toyota Hilux devītās paaudzes tests (+ FOTO) 9

Testi notika Bulgārijas Razlivas pilsētas apkārtnē kalnainā apvidū, kur pilnībā varēja izbaudīt jaunās Toyota Hilux gaitas īpašības. Lasīt vairāk

 
 

Jaunākais forumā

Lasītākie raksti

Jaunie raksti