Tūkstošiem jauno Ford Bronco gaida pusvadītājus 10

 
iAuto | 22.februāris 2022 5:41

Tūkstošiem jauno Ford Bronco apvidus auto krājas laukumos pie rūpnīcas Mičiganā, ASV. Automašīnas nevar piegādāt pircējiem, jo tām trūkst detaļu.

Vairāki auto jaunumu portāli publicējuši attēlus, kuros redzamas apsnigušas automašīnas laukumā pie Ford rūpnīcas netālu no Detroitas. Tie ir dažādu versiju pilnīgi jauni Ford Bronco, kas gaida nosūtīšanu markas dīlercentriem. Laiku pa laikam pie tām pieiet rūpnīcas darbinieki, kas kaut ko dara zem motora pārsega, kamēr citi automobiļi iebrauc pa rūpnīcas vārtiem, acīmredzot, nopietnākam remontam.

Dīleri, un vēlāk arī Ford apstiprinājis, ka automašīnām trūkst dažu elektronisko komponenšu, kas netiek piegādātas laikā.

Lielākā daļa pircēju ar sapratni izturas pret situāciju, ko ražotājs nevar ietekmēt, taču viņi brīnās, kāpēc pastāv tik lielas atšķirības piegādes nosacījumos – tā daži saņem savus Bronco jau pēc dažiem mēnešiem, kamēr citiem ir jāgaida gadi.

Oficiālā paziņojumā Ford pārstāvji norādīja, ka uzņēmums dara visu iespējamo, lai palielinātu ražošanas apjomus un "ievērotu kvalitātes standartus". Kas attiecas uz simtiem nepabeigto Bronco, tad Ford plāno ar tiem tikt galā nākamo 90 dienu laikā – ja vien situācija ar mikročipiem nepasliktināsies.

Šajā ziņā gan labu ziņu nav, jo pēc ekspertu domām, krīze turpināsies vismaz līdz 2022. gada otrajai pusei.

 
10 Lasīt visus komentārus → Populārākie komentāri
 
WALA 22.februāris 2022 8:07
5 2 Atbildēt

Ja auto pats ir izbraucis pa rūpnīcas vārtiem, un arī var iebraukt atpakaļ, tad tas kas trūkst ir vai nu "eko loriņi", vai kas cits absolūti nevajadzīgs tajos auto ...

Tātad svarigi tas varbūt ir tiem kas grib pilnībā nopakotus, bet tiem kas taisas braukt bezceļos, liela daļa tāpat visu pa savam pārtaisīs ...

WALA 23.februāris 2022 6:30
3 1 Atbildēt

Tie sūda čipi nu jau ir visur, un attiecīgi pa CAN bus muld gan durvju rokturis, gan logu pacelājs, gan lukturi, un pat "inteliģentā" drošekļu kaste ... Jautājums tikai kuram tas stulbums vajadzīgs. Tip nu baigi vajag, ka katra durve spēj sarunāties ar tavu auto atslēgas čipu, tāpat kontrole iet caur citu bloku ...

imzz 22.februāris 2022 17:13
2 0 Atbildēt

Varbūt leiši ražos. Kā nekā Taivāna pateicībā par labo attieksmi investēs Lietuvā, un lielākais čipu ražotājs pasaulē ir tieši Taivānas uzņēmums TSMC, Taiwan Semiconductor Manufacturing Company. Liela iespēja, ka Taivānas investīcija Lietuvā attieksies tieši uz pusvadītāju ražošanu.

 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Nepilni 50 000 eiro: Peaq, Škoda lielākais elektroauto piedzīvo pasaules pirmizrādi (+ FOTO) 3

Čehijas autobūves uzņēmums Škoda iepazīstinājis ar jauno modeli Peaq, kas kļūst par elektriskās modeļu līnijas flagmani. Lasīt vairāk

 

Traktoru sacensības Rēzeknes novadā nonāk policijas redzeslokā (+ VIDEO) 6

Jau otro gadu Rēzeknes novadā vietējie uzņēmēji rīko traktoru sacensības. Taču šogad pasākums nonācis Valsts policijas redzeslokā. Pēc pasākuma publicētajos video policija saskatījusi drošības prasību pārkāpumus. Ir sākts administratīvais process. Lasīt vairāk

 

Škoda Karoq jaunā paaudze gaidāma 2028. gadā 3

Kompaktā Karoq jaunās paaudzes modelis tiek izstrādāts paātrinātā tempā, lai tirgū to varētu ieviest jau 2028. gadā. Lasīt vairāk

 

Degvielas cenas 19.06.2026: Dīzelis 1.707 un 95. benzīns 1.737 EUR! 76.78 USD par barelu (+ VIDEO) 4

iAuto.lv piefiksē cenas degvielas uzpildes stacijās 19. jūnijā, taču degvielu vēl neielej, jo šodien cenas, iespējams, būs vēl pievilcīgākas. RAKSTI KOMENTĀROS, cik degviela maksā tavā pusē vai valstī, un norādi, lūdzu, arī datumu. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti