Elektriskie Audi Davosas forumam (+ FOTO) 7

 

Foto: Audi

iAuto | 24.maijs 2022 14:00

Šveices kalnu kūrortā Davosā sācies Pasaules ekonomikas forums, kura dalībnieku mobilitāti šoreiz nodrošina Audi elektriskā flote.

Foruma dalībnieku rīcībā vācu ražotājs nodevis e-Tron GT Quattro, Q4 Sportback e-Tron Quattro un e-Tron Quattro, bet, lai elektriskais autoparks varētu sekmīgi darboties, kalnos nogādātas mobilās uzlādēšanas stacijas.

Tie ir pārvietojami uzlādes konteineri, kam izmanto izlietotos akumulatorus no Audi testu un izmēģinājuma transportlīdzekļiem. Kopējā uzglabāšanas jauda ir aptuveni pieci megavati. Lai pilnībā uzlādētu transportlīdzekli, nepieciešamas aptuveni 45 minūtes, jo konteineri nodrošina ievērojami lielāku uzlādes jaudu, nekā to pieļauj vietējais elektrotīkls.

Pasaules ekonomikas forums ilgs četras dienas, un tajā piedalīsies gandrīz 2500 politiķi, uzņēmēji un pilsoniskās sabiedrības līderi.

 

 
Visi komentāri
 
viencexperc 24.maijs 2022 14:42
4 6 Atbildēt

Tagad, kā komunisti - feministi aizliedza likt pie auto smukas meitenes, autisti izdomāja iebāzt vecu veceni?

MMX 24.maijs 2022 15:07
5 2 Atbildēt

Nez, man liekas ļoti precīza bilde, kas atspoguļo standarta Audi pircēju ārzemēs - zolīds vidēji augsta / augsta līmeņa menedžeris/e, kam firma sponsorē auto ar navarotiem. Smukas meitenes, manuālās kārbas, autosports un citas muļķības markas vēsturē ir noiets etaps, jo novecojusi publika, kas ar to visu uzauga un marka vienkārši pielāgojusies sava pircēja līmenim.

msh 24.maijs 2022 19:10
0 2 Atbildēt

Mešalku sakarā - nevajag dirst. Mešalkas ražotāji pārstāj piedāvāt nevis pieprasījuma trūkuma dēļ [kurš varbūt ir pazems, bet ir], bet tāpēc ka kāpēc gan no tā loha kurš pērk jaunu mašīnu nenoplēst papildus dažas pakas - līdzīgi kā ar normālu klīrensu, kurš arī maksā 2-3 pakas, lai arī ražotājam tas izmaksā sīceni. Es nezinu kā tas ir šobrīd, dažus gadus atpakaļ jaunu A4 divriteni varēja nopirkt ar mešalku bet kvatru nevarēja - tātad visas modeļa specifiskās detaļas lai tajā atrastos mešalka bija izstrādātas un pieejamas.

MMX 24.maijs 2022 22:07
1 0 Atbildēt

Par mešalkas vispārēju pazušanu no jaunajiem auto piekrītu, bet mēs šeit runājam par Audi, kas itkā skaitās premium gals. Nedomāju ka jaunu Audi kvatro pircēji Rietumeiropā ir īpaši ieinteresēti manuālajās kārbās, bet dēļ tiem dažiem interesentiem Audi neredz jēgu čakarēties. Un pat ja redzētu, tad nedomāju, ka cena mešalkas variantam būtu zemāka, jo kā jau minēji - kāpēc nenoplēst papildus naudu?

Šeit nav runa par tehniskajām iespējām ielikt to manuāli, bet to, kā Audi menedžeri redz brendu un savu Eiropas klientu, bet bāzes klients ir cilvēks, kurš jau nu noteikti nevēlās sevi ikdienā apgrūtināt ar ātrumu slēgšanu.

20.55 24.maijs 2022 20:59
4 1 Atbildēt

Tev vairāk pa prātam lauku variants bez vidukļa un lieliem pupiem, īsām, līkām un spalvainām kājām?

raimondsm 24.maijs 2022 18:16
1 0 Atbildēt

Mēs zinām, kas ir sajūsmā par kombināciju - elektroauto Davosai!

MMX 24.maijs 2022 22:11
3 0 Atbildēt

Biezie atlidoja ar privātajām lidmašīnām uz Šveici lai parunātu par pasaules nākotni un pabrauktu ar elektromobīļiem

Tā pati situācija, kas ar ANO klimata samitu pagājušajā gadā, kur visi ieradās ar privātajām lidmašīnām, lai pie norises vietas piebrauktu ar elektromobīļiem

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Jauns rekords: no LEGO klucīšiem izgatavots 1:1 Koenigsegg sasniedz 111 km/h (+ VIDEO) 2

Koenigsegg LEGO auto, kas izgatavots no vairāk nekā 327 tūkstošiem detaļu, uzstādījis jaunu ātruma rekordu. Lasīt vairāk

 

75 430 eiro - atklātas elektriskā BMW i3 cenas 8

Šoruden BMW paplašinās savu jaunās paaudzes elektromobiļu saimi Neue Klasse, tirgū laižot otro šīs saimes modeli i3. Ražotājs paziņojis, ka ceļu pie pircējiem tas sāk ar „First Edition“ modelis, kas Vācijā maksās 75 430 eiro. Lasīt vairāk

 

105 km ar elektrību – Ķīnas hibrīds Dolphin G DM-i Eiropas tirgum no šī gada rudens

Ķīnas autoražotājs BYD Eiropas tirgū ievieš jauno plug-in hibrīdu Dolphin G DM-i, kas izstrādāts īpaši Eiropas pircēju vajadzībām. Lasīt vairāk

 

Paziņoti konkursa „Latvijas Gada motocikls 2026” rezultāti

Lai apzinātu un veicinātu Latvijas motopasaules aktivitātes, informētu klientus un pievērstu uzmanību motociklam kā transporta, atpūtas, sporta un izklaides veidam, tiek rīkots konkurss „Latvijas Gada motocikls 2026”. Tas notiek no 2014. gada un, ņemot vērā C19 ierobežojumus, 2026. gadā pasākums norisinājās 11. reizi. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti