ASV apšaudīts Tesla dīleru centrs 10

 

Foto: Ekrānbilde no Youtube.com

iAuto | 9.marts 2025 4:12

Tesla automobiļu izplatītāja centram Tigardā, Oregonas štatā nodarīti zaudējumi vairāku desmitu tūkstošu dolāru apmērā.

Ziņu aģentūra Associated Press, atsaucoties uz policijas informāciju raksta, ka Tigardā agrā rīta stundā tika raidīti vismaz septiņi šāvieni, kas izsita vairākus logus Tesla ēkai un sabojāja vismaz trīs transportlīdzekļus.

Līdzīgs incidents janvāra beigās notika Oregonas pilsētā Seilemā, kur Tesla izplatītāju centra telpās tika iemests Molotova kokteilis, savukārt janvāra vidū sarīkots uzbrukums Tesla veikalam, izmantojot šaujamieročus. Šajā gadījumā uzbrucējs identificēts.

Uzbrukumu motīvi nav zināmi, taču mediji novērojuši, ka Īlona Maska pēdējā laika aktivitātes un izteikumi saistībā ar politiku ir aizkaitinājuši cilvēkus visā pasaulē, tādēļ vieni protestē atsakoties pirkt Tesla automobiļus, bet citi paužot savu attieksmi ķeras pie radikālākām metodēm.

 

 
Visi komentāri
 
ZZZZ 9.marts 2025 8:00
0 2 Atbildēt

Labi, ka šeit tā mierīgāk protestē.www.instagram.com/reel/DG73wczg...ource=ig_embed

0pis 9.marts 2025 10:51
2 0 Atbildēt

izskatās, ka tam DC nebija kāršu

Krotow 9.marts 2025 14:44
3 0 Atbildēt

Šāvēji nezināja ka viņiem nav jāšauj tesla centrs. Bet gan kāds uzpūties imigrants kurš iedomājies sevi par jauno Iluminati.

Juris 10.marts 2025 8:51
6 4 Atbildēt

Te izpaužas slimo demokrātu atbalstītāju prāta spējas. Sliktāk kā mazi bērni, ja nedara pēc viņa prāta.

anonimikis 10.marts 2025 8:53
5 1 Atbildēt

Demokrāti bija tie, kas iebruka Kapitolijā?

Juris 10.marts 2025 10:38
2 2 Atbildēt

Republikāņi neiebruka Kapitolijā, viņi tur pastaigājās. Demokrāti uztaisīja tikai lielu bļaustīšanos par to. BLM grautiņi -  demokrātu afēra - neviens netika apcietināts. Demokrātu liberasti iebruka Kapitolijā ar pretvalstiskiem plakātiem un karogiem, neviens netika apcietināts. Visu izšķir kurai grupai piederi.

Krotow 10.marts 2025 13:39
1 0 Atbildēt

Trollīt, ASV senātā iebruka MAGA, kas ir republikāņu galēji labējais atzars. Taču populistu pārstāvjiem izglītība un veselais saprāts ir sveši, tāpēc par šādu pārliecību nebrīnos.

Juris 10.marts 2025 13:48
1 0 Atbildēt

Kādēļ nav tiesāts neviens BLMists?

Krotow 10.marts 2025 16:01
1 0 Atbildēt

Pienāks arī BLM kārta, neraudi.

650 9.marts 2025 21:32
4 0 Atbildēt

Tas ir Dīleru Kaŗa sākums! Arī Mums ira jāgatavojās! Piem., Uļmangatves kreisais krasts pret labo.

Tavs komentārs
 
 

Pievienot bildi Pievienot video
 
 
Stingri aizliegts iAuto.lv publicētos materiālus izmantot, kopēt vai reproducēt citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai kā citādi rīkoties ar iAuto.lv publicētajiem materiāliem bez rakstiskas EON SIA atļaujas saņemšanas.

Izceltie raksti

Jauns rekords: no LEGO klucīšiem izgatavots 1:1 Koenigsegg sasniedz 111 km/h (+ VIDEO) 2

Koenigsegg LEGO auto, kas izgatavots no vairāk nekā 327 tūkstošiem detaļu, uzstādījis jaunu ātruma rekordu. Lasīt vairāk

 

Sestdien pie stūres reibumā pieķerti 18 transportlīdzekļu vadītāji 9

Neraugoties pirmsjāņu laikā plaši izplatītajām kampaņām un aicinājumiem nesēsties pie stūres alkohola reibumā, sestdien policija tomēr apturējusi 18 iereibušus transportlīdzekļu vadītājus. Lasīt vairāk

 

Jāņu reidos Daugavpilī Valsts policijai palīdz arī pašvaldības policija (+ VIDEO) 4

Valsts policija uzsver, ka pie stūres jāsēžas tikai skaidrā prātā. Ja svinību laikā plānots lietot alkoholu, par drošu nokļūšanu mājās jāparūpējas jau iepriekš. Lasīt vairāk

 

Jāņu brīvdienās visā Latvijā notiks masveida autovadītāju pārbaudes (+ VIDEO) 1

Valsts policija no 19. līdz 25. jūnijam strādās pastiprinātā režīmā, veicot arī reidus, lai novērstu braukšanu alkohola reibumā, “Rīta Panorāmā” pastāstīja VP Reaģēšanas pārvaldes priekšnieks Juris Jančevskis. Lasīt vairāk

 
 

Lasītākie raksti

Jaunie raksti