Tatad par savstarpejo volli un futeni ludzu sheit!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Tatad par savstarpejo volli un futeni ludzu sheit!
ka kurš?? ZBiedri vinnēja..
Bizenāj, atvaino, par to latu, es tikai pa ceļam atcerējos
, ka bija noruna maksāt arī par laukumu ne tikai par pirti.. nu nekas, nākamreiz par abām. zin kā caura galva, piedodams..
bet vispār, lieliski atpūtos, paldies!!
pa ceļam mājās neiztika bez piedzīvojumiem.. stiklā ieskrēja putns, kad notīrīju, plaisu nav.. žēl putiņa
laikam man tāda magnētiska čakra.. uz sadursmēm tendēta..
![]()
SVIESTS IR DIBENS UN MELIS ![]()
![]()
![]()
Bija baigi forši... un pirtiņa tik laba, laba...
PALDIES!
mixeris2 rakstīja:SVIESTS IR DIBENS UN MELIS
nē, viņs nav melis, man ļoti pareizi atgadināja ceļu uz to vietu, ja ne viņa, es tā arī būtu palicis Kadagā..
![]()
Man gandrīz atceļā sanāca iegūt zaķa girosu ....
būtu turpceļā un sanācis.. būtu cepusi. ![]()
mixeris2 rakstīja:SVIESTS IR DIBENS UN MELIS
Es labāk paklusēšu šoreiz......
.......dziļdomīgi.......![]()
Sviest , nadralsja? Vai vienkārši palaidi garaam Sho nitkumu ![]()
Sviest, neņem galvā mixeri, nu ir viņš karstgalvis..
bet nākamreiz atbrauc un viss.. šis pasākums bija ļoti jautrs arī tādiem volejprofesionāļiem kā man Samai un Gvido.. jo īpaši jau Gvido..
![]()
perkons rakstīja:Sviest , nadralsja? Vai vienkārši palaidi garaam Sho nitkumu
Tu ko???
Es vispār esu trezveņņiks....
Sasolīju un nebiju....
Bet man ir attaisnojums..
truba beidzās....
kamēr atradu citu, bij jau vēlls, un turklāt man par trubu atņēma pat pēdējo biksi....
kur ta pliks vairs aizbrauksi?
![]()
a vinnēju Es.. ![]()
sama rakstīja:a vinnēju Es..
ko tad Jūs tur spēlējāt???
![]()
EKMENTIŅ - LEC LAUKĀ..
PĪRĀDZIŅ - NĀC ĀRĀ..
nāc ārā, nāc ārā.. ![]()
sama bija talismans.. bet īpašas nepieciešamības gadījumā arī spēlētājs, bet kā servētājs pilnīgi neatsverama, jo vienmēr nobeidza spēli mums par labu..
![]()
dziļumbumbisti
šad tad sev par lielu brīnumu sagadījās arī tīkla otrā pusē..
a kurš mani kokā uzdzina?? ![]()
.. un rokām vairs nav nevainas..
![]()
jātrenē taču.. ![]()
Ja jums saap labaas rokas elkonis, tad nestaaviet vairaak tik tuvu sienai ![]()
![]()
pram param tam tam tam tam![]()
man viens daanju koleegjis tikko (piektdien) volvo (s80) iepirka, uzaicinaaju vinju kaadu treshdien un vinjsh ieintereseejas - peec jaanjiem gan..
Nez
PS tas pats, kas kaadreiz volvo heynes ziedoja volvoklubam ![]()
Es treshdien taisos ar 9-5 ierasties ![]()
Tas nozīmē , ka 3dien voļuks būs?
Mix , paķer līdz eļļu, ok.
mixeris2 rakstīja:Es treshdien taisos ar 9-5 ierasties
ou blee, nu buus tests![]()