rurks rakstīja: To Viagrim. Nedaudz ja Tevi interesē pastāstīšu(labāk ja iedotu privati e-mail). No sākuma tākā skatījos arī Defenderi , un tuvakais pēc tam bija norde. Pardevējs tiešām maz zināja par Patrolu , par 4x4 gandrīz neko nevarēja pastāstīt, tikai kadi auto un kādā krāsā dabūnami. Testa brauciens nebija iespējams. Tālāk sarunā iesaistījās cik sapratu direktors Bremze un pēc kā es sapratu ka ātrāk jātinās projām ,jo kā minēju aizbraukšu pie otra dīlera - sāka mani gruzīt un gandrīz bļaut ka esmu duraks. Uzreiz aizbraucu pie otra, tur kulturāli man pastāstīja, izrādīja un bija iespēja arī notestēt auto. Apkalpošanā pilnīgi diena pret nakti. Un Viagri ,ja Tu esi normals un zinošs ,tad labak ej strādāt pie otra dīlera, jo zivs pūst no galvas.. Es pārliecinājos
aagris@inbox.lv
1. Man gan reiz bija klients uz Patrol, kas nevarēja izbraukt Motorcentrā, tas tā.
2. Tā nu viņiem motorcentrā stāv un gaida darbiniekus
3. Interesanti būtu zināt, kas ar Tevi šeit runāja
4. Patrol, protams, ir specifisks auto, kas samērā maz tiek pārdots un vairāk vai mazāk, katrs cilvēks par preci, ko tirgo zina tik cik grib zināt, atceros, kad sāku strādāt, kādas divas nedēļas kritu servisā uz nerviem, kamēr vairāk vai mazāk savu ziņkāri apmierināju, taču ir citi, kam tas neinteresē, līdz ar to, ja klientu interesē kaut kas vairāk, viņš nemāk izstāstīt un klients tiek zaudēts, jo netiek salikti punkti uz i.
5. Ir labi tur, kur mūs nav
, bet principā zinot vairāk nekā ierindas pilsonis, varu pateikt, ne viss ir zelts, kas spiid, tobish, tur ar nav nekāda zelta bedre.