Nu defs ir kaste uz riteņiem, bet visam mūžam.
viagris rakstīja: Dzinējam pielikts Common Rail's (EURO 4, jauda tā pati )
Izmests 2din 6CD, ielikts 1 CD 1 din+DVD ar NAVI disku, bez TV, protams.
Uzlikts oriģinālais kruīzs, bet man domāt, ka iekš DE vienmēr ir bijis tāpat kā NAVI, tikai igauņu bāleliņi LV nedeva.
Var dabūt arī iekš LV 5 vietīgu, nevis tikai 7 vietīgu.
Tas laikam arī viss.
No vienas puses diemžēl, bet no otras puses, vienīgais tāds pilnīgs bezceļnieks vien ir palicis. Nezinu tik, kas būs jaunajam 100tajam.
Priekš kā džipam visādus tur kruīzus un navigācijas?? Ar džipiem brauc īstie čaļi, nevis kautkādi memmesdēliņi, kam tikai ručkas kruķīt un pa.kaļu sildīt. Džipam ir svarīgi tikai, lai ir augsts klīrenss un pazeminātie, pārējais ir pie kājas. 10 gadi vacāks vai jaunāks arī nekādu lomu nespēlē. Džips ir džips.
klau ja iedodu patrol VIN vai vari pateikt kas pa auto?
P.S. Priecigas !!!
Galvenais rakstīja:
viagris rakstīja: Dzinējam pielikts Common Rail's (EURO 4, jauda tā pati )
Izmests 2din 6CD, ielikts 1 CD 1 din+DVD ar NAVI disku, bez TV, protams.
Uzlikts oriģinālais kruīzs, bet man domāt, ka iekš DE vienmēr ir bijis tāpat kā NAVI, tikai igauņu bāleliņi LV nedeva.
Var dabūt arī iekš LV 5 vietīgu, nevis tikai 7 vietīgu.
Tas laikam arī viss.
No vienas puses diemžēl, bet no otras puses, vienīgais tāds pilnīgs bezceļnieks vien ir palicis. Nezinu tik, kas būs jaunajam 100tajam.
Priekš kā džipam visādus tur kruīzus un navigācijas?? Ar džipiem brauc īstie čaļi, nevis kautkādi memmesdēliņi, kam tikai ručkas kruķīt un pa.kaļu sildīt. Džipam ir svarīgi tikai, lai ir augsts klīrenss un pazeminātie, pārējais ir pie kājas. 10 gadi vacāks vai jaunāks arī nekādu lomu nespēlē. Džips ir džips.
Šo patiesību mūsdienās saprot ļoti maz cilvēku, tādēļ arī īstus džipus tik pat kā vairs neražo. Pat tie, kas kādreiz ir bijuši džipi, modernizējot kļūst par ar elektroniku pārbāztiem plastmasas parketniekiem...
Skunks rakstīja:
Galvenais rakstīja:
viagris rakstīja: Dzinējam pielikts Common Rail's (EURO 4, jauda tā pati )
Izmests 2din 6CD, ielikts 1 CD 1 din+DVD ar NAVI disku, bez TV, protams.
Uzlikts oriģinālais kruīzs, bet man domāt, ka iekš DE vienmēr ir bijis tāpat kā NAVI, tikai igauņu bāleliņi LV nedeva.
Var dabūt arī iekš LV 5 vietīgu, nevis tikai 7 vietīgu.
Tas laikam arī viss.
No vienas puses diemžēl, bet no otras puses, vienīgais tāds pilnīgs bezceļnieks vien ir palicis. Nezinu tik, kas būs jaunajam 100tajam.
Priekš kā džipam visādus tur kruīzus un navigācijas?? Ar džipiem brauc īstie čaļi, nevis kautkādi memmesdēliņi, kam tikai ručkas kruķīt un pa.kaļu sildīt. Džipam ir svarīgi tikai, lai ir augsts klīrenss un pazeminātie, pārējais ir pie kājas. 10 gadi vacāks vai jaunāks arī nekādu lomu nespēlē. Džips ir džips.
Šo patiesību mūsdienās saprot ļoti maz cilvēku, tādēļ arī īstus džipus tik pat kā vairs neražo. Pat tie, kas kādreiz ir bijuši džipi, modernizējot kļūst par ar elektroniku pārbāztiem plastmasas parketniekiem...
vienā "Dienā" bija testēts jaunais wrangler - un bija atzīts par normālu oldskūl dragājamo. Katrā ziņā aizmugurējā piekare bija atkarīgā - tas vien norāda, ka varētu būt ņemams
snow rakstīja:
klau ja iedodu patrol VIN vai vari pateikt kas pa auto?
P.S. Priecigas !!!
Ja iedosi Patrol šasijas nr, tad tas noteikti būs Patrol
.
Ko gribi? Vēsturi?
Ja būs pie mums apkopies tad servisā visu izstāstīs.
viagris rakstīja:
snow rakstīja:
klau ja iedodu patrol VIN vai vari pateikt kas pa auto?
P.S. Priecigas !!!
Ja iedosi Patrol šasijas nr, tad tas noteikti būs Patrol .
Ko gribi? Vēsturi?
Ja būs pie mums apkopies tad servisā visu izstāstīs.
iedo savu mailu aizsutishu varbut kaukas paradas.