Moš kāds zin, kur fotoradari palikuši? Zīmes uz robežam salika, bet radarus kautka nemana vairs!
- Sludinājumi
- Ziņas
- Vīriem
- Tehnoloģijas
- Sports
- Video&TV
- Forums
- Lasītāju pieredze
- Akcijas
- Jautā ekspertam
Moš kāds zin, kur fotoradari palikuši? Zīmes uz robežam salika, bet radarus kautka nemana vairs!
Nu Murjāņos ir posms, kurā nedz iet gar ceļa malu ir iespējams, nedz ir jēga to šķērsot - maršrutu no dziļas gravas pāri ceļam uz dziļu gravu nevienam cilvēkam nevajag...
kalfonso rakstīja: Tiiko koleegje apstaastiija, ka vinjas frends Murjaanjos uz~55 noknipseets.
atnaacis reekjins, kuraa teikts, ka fikseetais aatrums bijis 51km/h :/
10ls uz noraadiito kontu
Valmieraa polichi pasmeejushies un teikushi, ka neko dariit nevar. Jo formaali piesieties nekur nevar - paarkaapts tachu ir.
diez kas nav
laikam budzheta nepildiishanaas peec plaana ietekmeejusi arii sho sfeeru
Neticu,ieliec protokola bildi.
pēdājā laikā CP ekipāžas dikti aktivizējušās - visur, ka biezs
pat CP Tubarū manīti pa pilsētu vizinamies...
Uz šosejām ekipāžas pat stāv 2 gab 5 km garā posmā...
Velomens rakstīja:
kalfonso rakstīja: Tiiko koleegje apstaastiija, ka vinjas frends Murjaanjos uz~55 noknipseets.
atnaacis reekjins, kuraa teikts, ka fikseetais aatrums bijis 51km/h :/
10ls uz noraadiito kontu
Valmieraa polichi pasmeejushies un teikushi, ka neko dariit nevar. Jo formaali piesieties nekur nevar - paarkaapts tachu ir.
diez kas nav
laikam budzheta nepildiishanaas peec plaana ietekmeejusi arii sho sfeeru
Neticu,ieliec protokola bildi.
Straadaaju pie taa ![]()
kalfonso rakstīja:
Velomens rakstīja:
kalfonso rakstīja: Tiiko koleegje apstaastiija, ka vinjas frends Murjaanjos uz~55 noknipseets.
atnaacis reekjins, kuraa teikts, ka fikseetais aatrums bijis 51km/h :/
10ls uz noraadiito kontu
Valmieraa polichi pasmeejushies un teikushi, ka neko dariit nevar. Jo formaali piesieties nekur nevar - paarkaapts tachu ir.
diez kas nav
laikam budzheta nepildiishanaas peec plaana ietekmeejusi arii sho sfeeru
Neticu,ieliec protokola bildi.
Straadaaju pie taa
6 par 5 zīmē?
neko nav aktivizējušies. katru rītu uz akmens tilta smagās fūres ar konteineriem lien, lai gan no 7-10 tiem tur bans!
anonimikis rakstīja: neko nav aktivizējušies. katru rītu uz akmens tilta smagās fūres ar konteineriem lien, lai gan no 7-10 tiem tur bans!
Mums tak policija pilda budžetā paredzēto plānu, nevis organinzē satiksmi vai uzlabo satiksmes drošību...
Sinn rakstīja:
kalfonso rakstīja:
Velomens rakstīja:
kalfonso rakstīja: Tiiko koleegje apstaastiija, ka vinjas frends Murjaanjos uz~55 noknipseets.
atnaacis reekjins, kuraa teikts, ka fikseetais aatrums bijis 51km/h :/
10ls uz noraadiito kontu
Valmieraa polichi pasmeejushies un teikushi, ka neko dariit nevar. Jo formaali piesieties nekur nevar - paarkaapts tachu ir.
diez kas nav
laikam budzheta nepildiishanaas peec plaana ietekmeejusi arii sho sfeeru
Neticu,ieliec protokola bildi.
Straadaaju pie taa
6 par 5 zīmē?
jaa jaa
ozmosis rakstīja: Tikai dīvaini, ka Krievijā līdzīgi fotoradari tiek iepirkti par apmēram 5000 Ls, bet pie mums ap 25000Ls gabalā. Kā tāda ierīce var maksāt 25000 Ls????
pie mums viss maksā tik,cik nodokļu maksātāji ir gatavi maksāt!!!! a par fotoradaRIEM - esot beigušās baterijas.... .jaunas maksājot 20 000ls komplekts......tās jau arī esot dārgākās tajās iekārtās!!! nu bet kur nu mums parastiem ļaudīm saprast tādus valstiski svarīgus pirkumus!!! Mums pienākums klusēt un maksāt,maksāt
pzdets 20 štukas par baterijām.
Brīnumi uzmesti uz salinieka(ceru ka pārdaugavas virzienā
) un uz skanstenes ![]()
fokss rakstīja:
ozmosis rakstīja: Tikai dīvaini, ka Krievijā līdzīgi fotoradari tiek iepirkti par apmēram 5000 Ls, bet pie mums ap 25000Ls gabalā. Kā tāda ierīce var maksāt 25000 Ls????
pie mums viss maksā tik,cik nodokļu maksātāji ir gatavi maksāt!!!! a par fotoradaRIEM - esot beigušās baterijas.... .jaunas maksājot 20 000ls komplekts......tās jau arī esot dārgākās tajās iekārtās!!! nu bet kur nu mums parastiem ļaudīm saprast tādus valstiski svarīgus pirkumus!!! Mums pienākums klusēt un maksāt,maksāt
Krievs njem bez bachaam un piekjimeree pats akjiiti
redz kas nu ir atklājies - biznesa plāns varbūt būs izgāzies (tam neticu)!
ingusster rakstīja: redz kas nu ir atklājies - biznesa plāns varbūt būs izgāzies (tam neticu)!
www.apollo.lv/...
Neesmu pētījis vai ir problēma, bet ja ir problēma, likumus izgrozīs...
Grib pirkt vēl 100 gb.
"Kā ziņots, patlaban uz Latvijas ceļiem darbojas četri fotoradari, bet nākamgad Ceļu policija plāno iegādāties vēl 100 radarus."
c apollo
100 gb x 25000 Ls=2 500000 LVL
Naudu tādiem gan atrod
Lai tak pērt kaut 1000 gabalus, nepārkāp un Tev tie netraucēs, cita lieta ar kādu mērķi tie tiek pirkti - satiksmes drošības uzlabošanai vai budžetā paredzētās peļņas ailītes aizpildei... :x
Ja tā padomā - atrast \"liekus\" 2,5 miljonus radaru ieguvei valstiskā mērogā ir viena lieta, bet, piemēram, Rīgas pašvaldība prot neieekonomēt 6 miljonus rīkojot konkursus... www.tvnet.lv/... ![]()
vienā no pēdejiem Top Gear veči piešķīra mūža slavas troni kādam mēram par to, ka tas bij teicis, ka fotoradari ir tikai papildus nodokļi par braukšanu, un solījies no savas pašvaldības fotoradarus izmest ārā. Protams, tas Anglijā, bet man patīk doma par papildus nodokļiem.
Pie mums draud tas pats![]()
Nu, ko, visi sodītie, kam sodus fiksējis fotoradars, tagad var sūdzēt tiesā policiju par nepamatotu sodu.
Juristi, sarosās taču!
Pirms tam bija vēl labāks hīts ar tiem foto- un videoradariem. Fotoradari mērījumiem izmanto elektromagnētisko starojumu. Un Saskaņā ar likumdošanu Latvijā jebkurš raidīājs, kas izmanto kādu no radioviļņu frekvenču diapazoniem ir jāsertificvē un jāizņem atļāuja iekārtai atbilstošās frekvences izmantošanai. Tad lūk - pašā sākumā tiem fooradariem nebija nokārtota šī "nenozīmīga formalitāte", līdz ar to fiksētie pārkāpumi kļūst par apstrīdāmiem, jo tie tika fiksēti ar nelikumīgām metodēm. Vēlāk gan daļēji jautājums esot sakārtots, bet vēljoprojām esot ne līdz galam viss sasertificēts...
anonimikis rakstīja: www.apollo.lv/...
jāatrod reklāma, jāpievieno norāde uz Panorāmas sižetu un jāsūta izvērtēšanai Patērētāju tiesību aizsardzības centram, lai izmeklē vei nav maldinoša komercprakse (maldinoša reklāma) ![]()
Svētdienas raidījumā Nekā personīga (www.tv3.lv/...
šķiet arī kautkas bija par šito tēmu, ka juristi iesnieguši CP sūdzību, ka tā fotoradaru štelle ir nelikumīga un CP fiksi atcēluši sodu \"jo auto numurs nav redzams\", cik sapratu, tas bija tikai kā iegansts, lai juristi liktos mierā, savādāk rastos precedents tiesā, ko izmantotu visi. Gaidam precedentu!
FR patreiz nav... laikam mēģina sakārtot savu likumdošanu
forša valsts ar foršiem "speciālistiem"
zinaamaa meeraa atgaadina marsiešu eksperimentus....
no saakuma palaiž kaut kaadu eksperimentu, tad sagaida tautas pretreakciju , un tikai tad pieštellee likumdošanas baazi![]()
![]()
jautaajums- ar ko labaaki/sliktaaki tie kuri sodus jau paguva nomaksaat par tiem, kam tas vairs nebuus jaadara![]()
visforšākie TV sižeta mājieni, ka aiz fotoradariem kkādas tumšpelēkas personas stāv, un zive tajā skaitā, ar biznesa plānu - lai privātie pērk tos radarus, un valsts īrēs
grib lēnām sakārtot tādu pašu valsts piesegtu 'biznesiņu' kā lielākās tehnisko apskašu stacijas
, alkāniem aizturēto mašīnu stāvvietas, utt
vareni, vareni tie zēni strādā
papriekš par valsts naudu palaiž PR kampaņas kur zive gaužas, ka lūk, ātruma pārkāpēji ir tie vislielākie noziedznieki, un tad lēnām pamazām ievieš foto radarus
PS
Incanti, kas šiem liedz tos FR pieskaņot lai bildē šofera mūli?