Pirmais rakstīja:
recluse rakstīja: www.ss.lv/...
Pat vadonis no saapa atsakās, jau ar pazeminātu cenu.
izskatās, ka pat jams ir atmetis domu tikt līdz ķēdes maiņai.... nav izturējis cīņu ar rūsu... cik jamais pa dienu sametina, tik sābs pa nakti norūsē
Nav tik traki, tas risinās ļoti vienkārši, jāmetina pa nakti.
SAAB "Vaira" un pārdošanas lozungs "Mēs esam diženi!"
recluse rakstīja:
Pirmais rakstīja:
recluse rakstīja: www.ss.lv/...
Pat vadonis no saapa atsakās, jau ar pazeminātu cenu.
izskatās, ka pat jams ir atmetis domu tikt līdz ķēdes maiņai.... nav izturējis cīņu ar rūsu... cik jamais pa dienu sametina, tik sābs pa nakti norūsē
Nav tik traki, tas risinās ļoti vienkārši, jāmetina pa nakti.
nu nu 

moš būsi kautko dzirdējis par slaveno bābeles celtniecības objektu 

vienkārši dievs sadusmojās, ka nabaga bauri būvē sābu un sajauca visas sābistu valodas un galveno cēlāju caur spēcīgām baltiešu rokām pataisīja pliku un nabagu, tādējādi palaizdams pasaulē (uz jauno vilni) skrandās (jāvelk otro reizi mugurā tas pats armanī ancuks) un ar ubaga tarbu (nevarēs vairs sēdēt uz viena garā ķebļa ar bērziņu, bet jāsēž būs starp laventu un kargina jauno sievu)
www.bibelesbiedriba.lv/...
www.vards.info/... 
Pirmais rakstīja:
recluse rakstīja:
Pirmais rakstīja:
recluse rakstīja: www.ss.lv/...
Pat vadonis no saapa atsakās, jau ar pazeminātu cenu.
izskatās, ka pat jams ir atmetis domu tikt līdz ķēdes maiņai.... nav izturējis cīņu ar rūsu... cik jamais pa dienu sametina, tik sābs pa nakti norūsē
Nav tik traki, tas risinās ļoti vienkārši, jāmetina pa nakti.
nu nu
moš būsi kautko dzirdējis par slaveno bābeles celtniecības objektu
vienkārši dievs sadusmojās, ka nabaga bauri būvē sābu un sajauca visas sābistu valodas un galveno cēlāju caur spēcīgām baltiešu rokām pataisīja pliku un nabagu, tādējādi palaizdams pasaulē (uz jauno vilni) skrandās (jāvelk otro reizi mugurā tas pats armanī ancuks) un ar ubaga tarbu (nevarēs vairs sēdēt uz viena garā ķebļa ar bērziņu, bet jāsēž būs starp laventu un kargina jauno sievu)
www.bibelesbiedriba.lv/...
www.vards.info/...
drīzāk vikingu dievi sadusmojās par pārdošanos GM un kļūšanu par opeli.
un nolaida GM no sliedēm/pa burbuli/reni/utt.
tagad Antoškas kārta
Antoška, Antoška, pojdem kopatj kartošku ...
Sāps lēnām izskatās ka sāk atkopties
HIPPY rakstīja: Sāps lēnām izskatās ka sāk atkopties
Vai tā tagad sauc bankrotu?
GM nobremzēja
Ar ko tad tagad lai sacenšas atmosfēriskais dzinējs pret TURBO?
HIPPY rakstīja: GM nobremzēja
Ar ko tad tagad lai sacenšas atmosfēriskais dzinējs pret TURBO?
Subaru - Turbobokseri laikam nav manīti nevienam citam
Kas ir? Fizģec tam krūmu kantorim?
robotbarbers rakstīja: Kas ir? Fizģec tam krūmu kantorim?
Lasīt māki
\"Kā TVNET noskaidroja pie \"Saab\" oficiālā pārstāvja Latvijā, \"Viking Motors\",
nevienam \"Saab\" automobiļa īpašniekam nav pamata satraukumam,
jo ikvienam izplatītājam ir jāievēro Pasaules tirdzniecības organizācijas noteikumi, kuri nosaka, ka klienti ir jāapkalpo vismaz septiņus līdz desmit gadus. \"Savu iespēju robežās arī turpmāk apkalposim visas \"Saab\" automašīnas\"
www.tvnet.lv/...
Tā kā rīt atkal meirīgi varam turpināt drūzmēties pie dīlera uz plānoto iknedēļas ķedes maiņu..
bez problēmām!

HIPPY rakstīja: GM nobremzēja
A ko šiem bija darīt? Vecās sāba tehnoloģijas jau ir iztirgotas ķīniešiem, a jaunās tehnoloģijas ir GM/opeļa, paši saprotat kas būs, ja tādu izmantošanas tiesības arī pārdos ķīnietim
Bet bez tām GM platformām un motoriem kas tur no tā sāba paliek - virsbūve un salons? 
msh rakstīja:
HIPPY rakstīja: GM nobremzēja
A ko šiem bija darīt? Vecās sāba tehnoloģijas jau ir iztirgotas ķīniešiem, a jaunās tehnoloģijas ir GM/opeļa, paši saprotat kas būs, ja tādu izmantošanas tiesības arī pārdos ķīnietim Bet bez tām GM platformām un motoriem kas tur no tā sāba paliek - virsbūve un salons?
vaitad virsbūve nebija no kautkadas alfaromeo?
un cik es Sviestca sābā redzēju - tad salons jamajam ir ar askētisku metāla apdari un brūniem dermantīna sēdekļiem
Naudaus jau nav lai ādu ieliktu 
SAAB R.I.P.
Piemiņai skatam šeit: Saab: viens foto - tūkstoš vārdu vērts
www.tvnet.lv/... 
Tagadiņās šitie būšot ekskluzīvi, runā ka pat viencs otrs ex valstvīrs un viņa laulene metot aci uz šitiem eksluzīvajiem braucamajiem, jo A8 neesot tik kluzīvs
www.diena.lv/... 
Tak rinda jau stāv uz Saab pirkt gribētājiem
www.tvnet.lv/... 
sābs izpārdod parpalas - www.db.lv/...
Kā beidzās ar Antonova sābu? Ielika motormuzejā?
anonimikis rakstīja: sābs izpārdod parpalas - www.db.lv/...
Vot, šito jau nu gan varēja kaut kā saglābt. Tā tomēr ir vērtība. Ehhhh, vasarā gribējās aizbraukt uz to muzeju. 
Pirmais rakstīja: rekur ir pareizasis sābs
www.db.lv/...
Man tāds ir... tiesa gan 1/43 mērogā.
Bet tomēr ir...