Slinkais rakstīja:
recluse rakstīja: Kā jau te rakstīja - VW Multivan 2.5 TDi. Pa bāni redzēts T4 pārvietojoties plūsmā ar tuaregu un jaguaru drusku virs 225 (pēc gps, spidometrs rādīja vairāk).
Bet virs 150Zs liekas tāda kompleksu lāpīšana, nomas opel vivaro 1.9 DTI ar 100Zs, 06.g. garais ar ~400kg kravas un pieciem normālas miesasbūves pieaugušajiem tika izspīdzināts 174 km/h pēc gps (bija divi dažādi navigatori, tomtoms rādīja 177 un spidometrs 184) nu bet laikam jau ģimenei ar bērniem tas ir par maz Starp citu, tas vivaro ir samērā ērts, 1500km dienā bez sāpošām ķermeņa daļām.
kopsh kura laika gimenes auto izveelas peec maksimalaa atruma??? vai jaudas??? taads mazgadiigo tiinju piegajiens. man liekas ka te vairaak vajadzeetu novereteet ietilpiibu, komfortu, dizainu, tehnisko pusi un uztureshanas izmaksas
tak palasi topika autora prasiibas
a taa - pilniigi tev piekriitu par izveeles kriteerijiem...
Draco - re ku Tev reālie grafiki no BeMeWe - izrēķini!
www.e90post.com/...
Tur ir gan griezes moments, gan jauda, pie visiem apgriezieniem.
Izskatās, ka autoru vairs neinteresē 
Paldies. FRV atkrīt - par maz vietas bagāžai, kā arī ne īpaši tas dizains... Bet nu, tas gaumes jautājums. Multivans tāds autobuss - negribēsies ikdienā braukāt...
Šobrīd esmu apstājies pie Touareg, ML, Q7 vai XC90. Varētu arī GL, bet baigā 'govs'. Kādam ir pieredze ar šiem modeļiem?
i_edgars rakstīja: Draco - re ku Tev reālie grafiki no BeMeWe - izrēķini!
www.e90post.com/...
Tur ir gan griezes moments, gan jauda, pie visiem apgriezieniem.
klausies, tu tieshaam pilniigs degeneraats esi, jeb tik meistariigi izliecies? es ta zinu, kaa jaudu reekina, a ko tu a shitiem saviem pontiem gribi paraadiit? ka jaudas nosauc oraakuls, un apreekinaat vinjas nav iespeejams? jeb ko?
mociks rakstīja:
Šobrīd esmu apstājies pie Touareg, ML, Q7 vai XC90. Kādam ir pieredze ar šiem modeļiem?
visi nosauktie ir zaybis! tākā apstaigā salonus un izvēlies pac.
i_edgars rakstīja:
draco rakstīja:
msh rakstīja: Un man likās ka mašīnu uz priekšu kustina ņūtonmetri ne zirgspēki...
njuutonmetri x apgriezieni = zirgspeeki. marsh atpakalj uz skolu!
Šī formula der tikai elektrodzinējiem! Paskaties reālos dzinēju grafikus benzīnniekam un dīzelim!
Pareizāk- ņūtonmetri x leņķiskais ātrums = kilovati
Bet var teikt arī tā- ņutonmetri x apgriezieni x konstante= zirgspēki
Davai, i_edgar, lasi pats en.wikipedia.org/...
Sk \"In rotational systems..\" - Jauda = griezes moments x leņķiskais ātrums
jeb - Jauda = griezes moments x 2Pi/60 x rpm = griezes moments x ~0,1
Jo leņķiskais ātrums ir radiānos (1rad = 2Pi x apgr/sek), bet mums pierastos motora apgriezienus mēra \"apgriezienos minūtē\".
Tevis minētajos grafikos labi var redzēt, kur ir nemainīga grieze, tur jauda pieaug tieši proporcionāli apgriezieniem un beigās - kur krīt grieze, tur attiecīgi arī jauda samazinās.
Un tagad atzīsti, ka esi kļūdījies!
Ja godīgi, tad Shranam nebija ne vaines, vēl ir Toyota Previa kas man pašam patīk. Bet nu paša autora pieminētie ir daudz "šikāki" auto, tā kā iespējams Toyota nebūs viņa gaumē.
mociks rakstīja: Paldies. FRV atkrīt - par maz vietas bagāžai, kā arī ne īpaši tas dizains... Bet nu, tas gaumes jautājums. Multivans tāds autobuss - negribēsies ikdienā braukāt...
Šobrīd esmu apstājies pie Touareg, ML, Q7 vai XC90. Varētu arī GL, bet baigā ''govs''. Kādam ir pieredze ar šiem modeļiem?
pilnigi buļļasū_di , ņem Starcraft 'u AWD -tur , ja kas ..., varēsi parvakties uz dzīvi .
TDIOTS rakstīja:
pilnigi buļļasū_di , ņem Starcraft 'u AWD -tur , ja kas ..., varēsi parvakties uz dzīvi .
O jā tas ir "Mega", bet nu tas motorelis mani ir vienmēr baidījis 


WALA rakstīja:
TDIOTS rakstīja:
pilnigi buļļasū_di , ņem Starcraft 'u AWD -tur , ja kas ..., varēsi parvakties uz dzīvi .
O jā tas ir "Mega", bet nu tas motorelis mani ir vienmēr baidījis
ūūūja 

kas ta motorelim vainas?????? cilvs brauc un nesūdzas
un arī par GL 5,7 nesūdzas 
TDIOTS rakstīja:
ūūūja kas ta motorelim vainas?????? cilvs brauc un nesūdzas un arī par GL 5,7 nesūdzas
Tas tilpums, tilpums - to ko nevaru izdzert tas man par lielu
WALA rakstīja:
TDIOTS rakstīja:
ūūūja kas ta motorelim vainas?????? cilvs brauc un nesūdzas un arī par GL 5,7 nesūdzas
Tas tilpums, tilpums - to ko nevaru izdzert tas man par lielu
nu tad atliek tikai , piem., Daewo Tico 0,5 


brmbrmm, nu kas ir??? Paņem jebkura reālā dzinēja diagrammu un pārbaudi to formulu!
Te jau rakstīju ir konkrēti 2 dzinēji:
www.e90post.com/...
Nevajag jaukt pirkstu ar 3,14pi.
maac shaubas par teemas realu vajadziibu. izskataas peec bernu sapnjiem. tie kas luko Q7 un tuaregus nesaak ar gondaam 
ja jau naudas daudz es ņemtu T5 multivanu max nopakotu
i_edgars rakstīja: brmbrmm, nu kas ir??? Paņem jebkura reālā dzinēja diagrammu un pārbaudi to formulu!
Te jau rakstīju ir konkrēti 2 dzinēji:
www.e90post.com/...
Nevajag jaukt pirkstu ar 3,14pi.
Nu paņem jau vien pats un pārbaudi. Tava bildīte tikai apstiprina formulas pareizību. Konkrēti šim dzinējam koeficients ir ~0,0001. t.i. kw = rpm * nm * 0,0001
Stends mēra griezi(un tikai), nevis jaudu, tā vienalga tiek rēķināta, tā kā liec, kuru grafiku gribi formula tāpati.
Kas ir _______Starcraft 'u AWD_____?
commons.wikimedia.org/...
:Chevrolet_Astro_AWD_Starcraft_rear.jpg
pamazs kroplis, imho. garais tranziits, vai veel labaak - sprinters rullz...
sasipies tu esi ar savu tranziitu... un liekaas ka ar sprinteri ar dariishanas maz bijushas
BTW astro par mazu?
njem chevy van... vai Draco tuvaaka teema- Ford econoline
spriezjot peec TDIota minetaas kubatuuras- tas arii bij pareizais razmerchiks... astro liekaas ar 4.3 max naaca